Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Câțiva din demos, aka cheliutele undercover au intrat la insistentele lu brave pe ideea că serverul respectiv era primul srv de v4 de pe ro, dacă nu ma înșel. Majoritatea "greilor" au rămas pe maraton, srv care încă se juca.

Iar doctorii, într-adevăr, o brigadă faină, plină de goldisti & vedete care, neavând un om de legătură, sau bătut singuri:))))).. dar si cand s a intrat acolo, majoritatea "greilor" din demos sau focusat pe idalium.. srv care încă se juca.
Man nu cred ca am scris vreodata eu ba pe lumea aia am batut demos sau cv ....asta nu inseamna ca voi nu ati fost acolo sau uni din conducerea voastra sau ca nu ati fost toata trupa s.a .
Ideea era ca nu Hermossa sau Sinope erau primele lumii pe care intalneam Sons sau Demos sau jucatorii din cele 2 aliante ... cam aia era ideea .
Ca la o adica pot gasi si eu n motive de kkt de ce am pierdut alea 2 lumii doar ca sa ma scot frumos .
Dar nu , am intrat la castigarea lumii s -au luat deciziile care s-au luat adversarii la momentul respectiv, au fost mai bunii aia e .....cum ne cum o lume castigata tot lume castigata e .
Ca daca e sa tragem linie ca un rezumat de Sinope posibil sa fiu mai in castig decat tine ... plm mi am petrecut timpul cu iubita, prieteni si am facut si 2 vacante una italia una spania , daca jucam pana la final posibil sa fi stat noptile pe joc sa imi frec nervii s.a
Sti despre ce vorbesc ca plm esti lider si sti cu ce se mananca astea ....
Cine stie poate daca mai joc inca de 10 ori cu acelasi echipa de jucatori pierdem de inca 10 ori sau poate castigam de 10 ori .. plm
Totul e de ce timp dispune conducerea si jucatorii cu care ai intrat restul e cancan
 

DeletedUser17271

Guest
bila e next leval deja nu discuta el cu toata pulimea, propun sa i deschida Stil un sv doar pentru el, ca deh nu are adversar pe masura pe astealalte servere(de aia isi tot da stergere ) si cine stie , poate l si castiga ,nu l mai tradeaza nimeni =)))))
Pai ce discutii pot avea ma eu cu tine ?! despre cum sa dai la secunda cu botul si din astea ? Sau despre concertele lui Justin Bieber sau ce discutii pot eu cu tine ?!
Tii minte cand isi bateau pla de tine Sons ,ca te am carat in Wild, si ai luat si tu coronite si iti luam si apararea pe extern, cand te faceau astia jumbo si isi batea pla de tine toti s.a
Ce discutii mai pot avea eu cu tn dupa episoadele alea ?!
Cat despre adversar pe masura vs tn .. ce dreaq vorbim ai venit cu 2 orase langa mn, te am sarit din ele , pe ambele te am facut spectator .. gasesti pozele inca la topicul sinope .
 

DeletedUser17271

Guest
Pe zakros a fost grepo all star cred ca 20 de pers nici decum sons.
Pe farsala clar a fost Sons la inceput au intrat asa la vrajeala si pana la urma au inceput sa joace serios.Deci doar pe farsala a fost sons.Si a fost castigata in felul urmator mai pe scurt.Gina s-a dus cu propunerea la thebestanimal sa fuzionam si sa castigam dominatia,mai pe scurt Sons ar fii castigat daca facea acest lucru fara doar si poate,si stiu bine chestia asta pentru ca eu i-am zis la gina sa vorbeasca cu Sons-ul,pentru ca eu eram in ban atunci.Ei...cand mi-a zis gina ca au refuzat,atunci i-am zis...asta e treaba lor daca au refuzat,mergem la Wild atunci,si Wild a fost de acord cu asta.Dar din ce stiu eu regulile pactului dintre Wild si Sons e ca nu aveau voie sa recruteze jucatori Angels,adica dupa ce sterg anonimii sa nu se recruteze din Angels,lucru care nu a fost respectat de Wild.Dar mna...toata prostia a fost din vina lui maximus2727 cand i-am spus sa nu faca pact cu Wild-ul ca o sa stearga in maxim 2 saptamani...dar plm nu a ascultat:)).Daca nu stergeau anonimii aveam avantaj de 200de orase de wild si 300 de sons aia e...eu zic sa terminati cu prostiile astea si sa faceti incalzirea pt toamna ca mergem la Englezi sau germani:))
Man in mare parte ai dreptate mai putin cu o chestie , eu nu aveam nici o intelegere cu Sons privind recrutarile din Angels .
Singura intelegere ce o aveam cu ei era ei cu m45 m55 noi cu m44 si m 54 .
Anonimii erau in mare parte 55
Angels in mare parte in m54
Anonimii au sters o parte au migrat in Sons sau Angels .

Apoi zi-mi tu ca esti baiat destept pactul Wild Sons a fost facut cred ca in prima sapt . cred ca nu era luata inca protectie ... de unde stim noi de pe atunci ca o sa ramana Angels ?! si noi Wild nu ii recrutam ?! ...
Nu man ei au avut marile lor noi marile noastre si punct .
Si nici nu stiu la cn s a dus gina prima data cu oferta ... ideea e ca majoritatea oraselor lor erau in m54 si de asta i am luat ca si sons au recrutat in Anonimus si noi nu am spus nimic ...
Din ce spui tu aici posibil ca asta sa fi fost unul din motivele din care Sons au rupt pactul , plm sons ia refuzat pe angels eu i am luat si ne au rupt pactul ... plm zic nu stiu ce discutii interne au fost atunci in Sons ...
 

DeletedUser17271

Guest
Lindicul asta de @TereX aka Ragee .
De prin 2017 imi tot bat pla de el , de fapt nu cred ca mai e vreo alianta sa nu il fi muit la vre un moment dat .
Dar cea mai multa muie si a luat "papusel" de la mine .
Pe unde l am prins l am injosit scos din harta s.a
Asa de tare l am injosit incat tipa de care el era indragostit si ii spunea :" iepuras te iubesc" si ii declara dragostea in chaturii s.a . Deja ma vazusem cu ea , si eram cu ea, imi arata cum ii scria ragee mesaje de dragoste , astia vechi stie despre cine vorbesc =))))) .
Asa de tare l am injosit incat am ajuns constanta l am invitat oras nu a iesit basina din casa =)))))
S a cacat pe el coie .....

Un bipolar care se caca pe el ca lucreaza manager la Goblin am sunat la aia aia nici nu auzise de numele lui =)))) .
Apoi se caca pe el pe aici extern ,ca e programator si el saracul aduna fier vechii in histria sa aiba bani de tigarii , si maica-sa saraca vindea saraca flori in tomis 3 . =))))))
Si el mare bombardier pe extern si defapt vai pla lui =)))))
Asa de pielea pulii incat ii ceruse banii lui anubis cu imprumut =))))))))))) Dar bombardier ....


Aica care jucau acum 2 3 ani stiu discutiile.... =)))))))
Apoi "papusel" se legase de mine ca am umblat cu mihaela ca era "the wilking dead "( intr o poza care o postasem pe un grup ) , pai ba lake normal ca era slabita fata daca avea cancer ... Wtf ...
Apoi sa va zica baietii cu ce tipa umbla el =)))))))
Ba una urata si nu doar ca era urata pe cat era de urata pe atat era de pitica si cat avea fata in inaltime , atat era si de grasa =)))))))) .
Sa va zica capone ce gagica avea ragee ca el pusese poza aia cu ragee si grasuta lui =)))))))))))
Sa ma enerveze mult ca scot dosarele de pe skype. cu poze cu el cum statea basina in pla goala in pat si cu gumari in picioare sau cum umblau in pla goala cabd erau mici .. poze ce aparuse aici pe extern =)))))


Fmm de basina lesinata =)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17271

Guest
A si ca sa fac o paranteza cred ca gucci are mult mai multe dosare despre tine si cine esti tu .... fmm de basina oparita .

"papusel "
 

DeletedUser17271

Guest
Nu nu e basica cu ple tot cate 7 =))))
A bagat in el de parca nu prinde ziua de maine .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Multumim pentru puncte si pentru faptul ca atacati in 500k terestru cu inca 200 de sprijine pe drum .
 
Ultima editare:

NoobFromRo

Stie Tot

Cat despre adversar pe masura vs tn .. ce dreaq vorbim ai venit cu 2 orase langa mn, te am sarit din ele , pe ambele te am facut spectator .. gasesti pozele inca la topicul sinope .
:)) cum zic , tu ești prea bun sa mai joci pe aici, du te pe extern

Am venit în nucleu la wild cu orașe cu niste băieți, v am rupt ușoare noaptea de acolo pana am urcat în top 3 la luptători și într un final ne ați scos din nucleul vostru coaie :))) pt ca nu am fost pizde sa ne facem ziduri samd cum făceați voi :))))

Cat de prost sa fii sa te lauzi cu asa ceva ?:))) v a luat o luna (și zeci de mii de ușoare pierdute) sa ne scoateți de acolo :))

Pe granita nici macat tentative de nave nu aveați asa ca mars dracu :)))
 
Man in mare parte ai dreptate mai putin cu o chestie , eu nu aveam nici o intelegere cu Sons privind recrutarile din Angels .
Singura intelegere ce o aveam cu ei era ei cu m45 m55 noi cu m44 si m 54 .
Anonimii erau in mare parte 55
Angels in mare parte in m54
Anonimii au sters o parte au migrat in Sons sau Angels .

Apoi zi-mi tu ca esti baiat destept pactul Wild Sons a fost facut cred ca in prima sapt . cred ca nu era luata inca protectie ... de unde stim noi de pe atunci ca o sa ramana Angels ?! si noi Wild nu ii recrutam ?! ...
Nu man ei au avut marile lor noi marile noastre si punct .
Si nici nu stiu la cn s a dus gina prima data cu oferta ... ideea e ca majoritatea oraselor lor erau in m54 si de asta i am luat ca si sons au recrutat in Anonimus si noi nu am spus nimic ...
Din ce spui tu aici posibil ca asta sa fi fost unul din motivele din care Sons au rupt pactul , plm sons ia refuzat pe angels eu i am luat si ne au rupt pactul ... plm zic nu stiu ce discutii interne au fost atunci in Sons ...
Mna eu stiu ca pactul a fost facut cand mai era o luna jumate pana sa inceapa la dominatie...ca atunci am vorbit cu maximus2727 sa nu faca pactul chiar daca eram adversari....si au facut pactul ca ei va aveau adversari la granita m45/m44,si atunci a fost pusa si regula aia sa nu se recruteze din Angels/Anonymous...eu asa stiu...sa vina
@thebestanimal daca a fost pusa regula aia...iar gina prima data s-a dus la Sons pt ca eu i-am zis,dar au refuzat oferta,asta e,si atunci i-am zis...pai hai la Wild atunci daca ei nu voi si aia e...daca-s fraieri.
 
Ultima editare:
@7bile
De la 06:30+
"Cand le-a scris maximus si lui si lui Argon,bravo ma,ne-ati tradat!"Si pe urma au dat-o pe aia cu "nici n-au stiut" :)),deci na...regula aia era...sa nu se recruteze din Angels sau Anonymous ci sa se "joace".Oricum Angels castiga daca nu stergeau anonimii pulii...csf.
 

ciclin

Stie Tot
Bai aici e abdera , du-te dracu cu tot cu aliantele si lumile tale , sluga plii ce esti tu , tu sti tot , tu faci tot si tu esti vai steaua matii , ai mancat ceva azi sau mai ai din pateul de ieri ?
sa nu uiti esti doar o SLUGA , esti vai mortii tai , iar aliantele care te iau pe tine sunt pline de inapti, lideri care nu sunt in stare sa isi aibe grija singuri de un rahat de cont de joc si apeleaza la slugi .
Poti sa revi cand treci la nivelul de ARGAT , tu inca esti o sluga si atat .
 
Ultima editare:
Sus