Abdera - Lumea greilor

CICA FAMILIE UNITA :)))))))))))))

E CLAR
smiley-emoticons-no-sad.gif
 

RAGNARAR.

Stie Tot
E un asediu ca oricare altul, trupele se refac repede pe timp de event. Hakuna a aratat ca e o alianta unita si nu sunt pizde ca unii din Friends, ca sa nu dau nume ca sunt si unii jucatori ok. Dupa ce se termina eventul se continua sirul celor 10 orase cucerite de la Friends pe zi. Eu zic ca sunt mai castigati oamenii care au pierdut 2,3,4,5 fulluri de terestru decat cei ce au bagat 100, 200, 300 de lei in event sa faca mitice. Cand se duce eventul nu mai are ce sa faca David cu goldul obtinut prin chargeback.
@Smaug the Terrible pune i mesaju de la ei de pe forum cand renunta ca nu mai are timp cica hahahahahahahahahha :))))))
 

CrismoS

Membru activ
Esti papagalul lui David, stie tot grepolisul chestia asta. Ce e in sufletul meu? Din ce ai vazut am cedat unele orase, tocmai de aia am si folosit furia sa scap de ea. Dar tu esti prea prost ca sa intelegi chestia asta. Ai 40k puncte de cand a inceput lumea de frica sa nu iti bage Hakuna nava si la punctajul asta o sa mori. Din punctul meu de vedere esti la fel de terminat precum Riad si david.
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
iesi ma dreacu de aici =))) Bufnesc in ras coaieeee=))))))))
si pot sa am puncte cum vreau eu, nu vreau sa iau orase de la alti cand vreau eu, tine minte, eu am colonizat pe insule fara sa cuceresc interne, nu ca tine, pizdo. CULCAT!
si legat de papagal, ti-o dau pe Papagal care e la mine deja in casa, l-am invatat cum sa te ciupeasca un deget, esti pregatit la noapte ca sa zboare catre tine si sa te pape de tot?
Daca eram terminat ca david, eram terminat deja deja :))) Hai fugi in SUA si caca-te acolo ca ai grija sa nu te impuste astia de pe acolo :))
si daca imi iau nava de la hakuna ce? De ce nu mi-au bagat nava pana acum? Am asteptat 100 ani sa imi bage nava, oare ce fac astia? Nu le place orasu meu ca e prea mic fata de ei? Aaaa stati ca Hakuna Matata vaneaza doar dormeze si orase mari... si eu cu orasu mic ce sa facem... asta-i viata...
Hai pleaca in SUA si mananca capsuni de la spania. Te salut.
 
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
iesi ma dreacu de aici =))) Bufnesc in ras coaieeee=))))))))
si pot sa am puncte cum vreau eu, nu vreau sa iau orase de la alti cand vreau eu, tine minte, eu am colonizat pe insule fara sa cuceresc interne, nu ca tine, pizdo. CULCAT!
si legat de papagal, ti-o dau pe Papagal care e la mine deja in casa, l-am invatat cum sa te ciupeasca un deget, esti pregatit la noapte ca sa zboare catre tine si sa te pape de tot?
Daca eram terminat ca david, eram terminat deja deja :))) Hai fugi in SUA si caca-te acolo ca ai grija sa nu te impuste astia de pe acolo :))
si daca imi iau nava de la hakuna ce? De ce nu mi-au bagat nava pana acum? Am asteptat 100 ani sa imi bage nava, oare ce fac astia? Nu le place orasu meu ca e prea mic fata de ei? Aaaa stati ca Hakuna Matata vaneaza doar dormeze si orase mari... si eu cu orasu mic ce sa facem... asta-i viata...
Hai pleaca in SUA si mananca capsuni de la spania. Te salut.
Se vede cat esti de terminat si e ultimul mesaj la care iti raspund. Da, plec in America, pe cand tu esti un ratat ofticat care e un nimeni atat pe joc cat si in viata reala. Spre deosebire de David mie nu imi place sa ma laud cu ce am sau ce fac sau sa bag minciuni despre cine sunt. Ma duc sa muncesc, sa fac bani, sa calatoresc, sa imi traiesc viata, nu stau sa bag bani intr-un joc unde peste 60% sunt niste ratati in viata, probabil la fel ca tine Chitule, care stau pe banii parintilor si si-o freaca toata ziua pe grepolis. Sfatul meu e sa lasi mediul virtual deoparte si sa pui mana sa muncesti sa devii cineva in viata, altfel o sa ramai toata viata ta papagalul lui David in virtual. Sa nu uitati ca atat timp cat am jucat ati fost 0 in in fata mea si n-ati reusit sa imi luati nici macar 1 oras. Sa ne auzim cu bine cand revin si sa speram ca Hakuna castiga lumea & Friends isi dau stergere. Salut!
 

CrismoS

Membru activ
Se vede cat esti de terminat si e ultimul mesaj la care iti raspund. Da, plec in America, pe cand tu esti un ratat ofticat care e un nimeni atat pe joc cat si in viata reala. Spre deosebire de David mie nu imi place sa ma laud cu ce am sau ce fac sau sa bag minciuni despre cine sunt. Ma duc sa muncesc, sa fac bani, sa calatoresc, sa imi traiesc viata, nu stau sa bag bani intr-un joc unde peste 60% sunt niste ratati in viata, probabil la fel ca tine Chitule, care stau pe banii parintilor si si-o freaca toata ziua pe grepolis. Sfatul meu e sa lasi mediul virtual deoparte si sa pui mana sa muncesti sa devii cineva in viata, altfel o sa ramai toata viata ta papagalul lui David in virtual. Sa nu uitati ca atat timp cat am jucat ati fost 0 in in fata mea si n-ati reusit sa imi luati nici macar 1 oras. Sa ne auzim cu bine cand revin si sa speram ca Hakuna castiga lumea & Friends isi dau stergere. Salut!

Daca sunt terminat ca stau in casa toata ziua... Daca si stau in fata pc-ului si n-am viata.... Pacat....
Te-ai uitat pe geamul si ai vazut ca stau in casa toata ziua ?:)))))))) Coaie esti atat de prost incat sa judeci aiurea cand nu stii nimic :)))
david658 e smecher si ragnarar si zeul zeilor, si zeul vostru... Macar el o duce mai decat tine :))) Are bani sa iti cumpere intreaga familia daca vrea si cum doreste... Si eu te pot cumpara si pe tine:))
Te contrazic aici, eu nu bag bani in joc nici macar 1 leu cand am viata mea personala si muncesc intre timp, Daca voiam sa stau pe bani parintilor mele, bagam in joc si gata vedeai orasele tale pierdute :))te si atacam non-stop toata ziua toata seara.. dar daca esti prost tu :)) dar ai demosntrat fix ca peste 60% in joc care baga bani in joc, fix ai spus-o si lui HAKUNA!!!!=))))))))) Practic ti-ai facut alianta un ratat...
Am viata mea personala, si fara griji si fara probleme :)) mersi pentru ingrijorarea ta... Tu iti vezi de treaba ta cu SUA ala a ta ca te impusca astia nenorociti :))
Pai daca tu nu miscai nimic cine pana mea sa iti ia orasele?:))) Tu stai intre nucleu si granita deloc:)) Cumetre taci si culca-te ca pleci maine la sua baga si vacanta ! CULCAT!
Si hakuna nu mai e ce a fost odata:))FRIENDS Va castiga si zeul zeilor si zeul nostru va castiga si o sa va demonstreze asta in curand.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Se vede cat esti de terminat si e ultimul mesaj la care iti raspund. Da, plec in America, pe cand tu esti un ratat ofticat care e un nimeni atat pe joc cat si in viata reala. Spre deosebire de David mie nu imi place sa ma laud cu ce am sau ce fac sau sa bag minciuni despre cine sunt. Ma duc sa muncesc, sa fac bani, sa calatoresc, sa imi traiesc viata, nu stau sa bag bani intr-un joc unde peste 60% sunt niste ratati in viata, probabil la fel ca tine Chitule, care stau pe banii parintilor si si-o freaca toata ziua pe grepolis. Sfatul meu e sa lasi mediul virtual deoparte si sa pui mana sa muncesti sa devii cineva in viata, altfel o sa ramai toata viata ta papagalul lui David in virtual. Sa nu uitati ca atat timp cat am jucat ati fost 0 in in fata mea si n-ati reusit sa imi luati nici macar 1 oras. Sa ne auzim cu bine cand revin si sa speram ca Hakuna castiga lumea & Friends isi dau stergere. Salut!
Sa speram ca mori cu speranta la ciordit in america :))
 
Sus