Rezultate căutare

  1. Extern 2023- Spania V5

    numa eroi pe aici,comenteaza pe topicul de extern da ei nu au curaj sa se bata pe un v4 macar pe ro:)lasati topicul asta pt cei cu sange in instalatie,pt restul lupilor puppy aveti spamul ro
  2. Extern 2023- Spania V5

    :)))da pe spania se face cb asa ,,e paradisul cbului:)))ce logica de sindrom dawn au unii:)))))
  3. Extern 2023- Spania V5

    :)pai daca dispare debitarea directa :))se sinucid multi,,ce eram 500 juc pe server,acu raman 200:))
  4. Extern 2023- Spania V5

    ")macar ne jucam .am vazut bombardieri pe forumu asta cati soldatii persani..da de v2 si v3..cum urca acu si treapta:)raman cat suporterii csa din marea armata persana
  5. Lumea nouă Revolta

    :))bine tu padre..ai un autograf de la irina log out
  6. Extern 2023- Spania V5

    Dream on Dreamer - Let It In
  7. Lumea nouă Revolta

    sunt destui care o iau pe nedrept:)incepand cu cnv cu putere de decizie la dominatie:))etc..te agiti pt nimic codruta,,a fost o lume patetica.....pacat de setari ca nu merita comunitatea ro asa setari
  8. Lumea nouă Revolta

    uite ca lu banisor trb sa dau:))) lasand gluma laoparte:)eu le-am zis sa bage pe cn vrea ca nu am trb dar au insistat sa aleg...aia e:)nu inteleg dc conteaza atat de mult un cacat de coronita artefact sau ce plm se mai da pt o lume din asta...
  9. Lumea nouă Revolta

    am luat ban?
  10. Lumea nouă Revolta

    :))din ce am inteles asa au fost regulile tribului:))nu sariti pe mn:)
  11. Lumea nouă Revolta

    bancare?
  12. Lumea nouă Revolta

    :))propun se fie ca la fotbal in intersezon..2 zile de antrenament cu setarile sa vedem daca is ce trb:)))
  13. Lumea nouă Revolta

    anuntam si noi odata lumea aia?sau tre sa venim cu plocoane la tn sa pui setarile favorite
  14. bug puncte de batalie

    :)))))))))))))))))))))))stiu fotbaL baietii
  15. Propunere Lume - Noiembrie

    lucrurile noi sunt binevenite dar cred ca nu asta e problema jocului in momentul de fata la noi...ci faptu ca numai exista calitate umana,in tabara jucatorilor cat si a stafului..prea multi bombardieri ce se cred buricul pamantului,si daca stai fata in fata cu ei ridica 2 degete sa ceara voie...
  16. Rezolvare bot de creat conturi

    Daca nu se va lua atitudine,,,atat de catre admini ,cat si de catre comunitatea grepo,,serverul va fii colaps in cel mai scurt timp.....daca se mai vrea grepolis pe ro, trebuie ajuns la o solutie viabila si cat mai curand luata ....ps:verificarea mailului in 48 de h sau contul va fii sters ar...
  17. LUMEA RODOS

    Bitza - Intrebari gresite intrebari gresite duc la raspunsuri false,decizii proaste duc la decizii si mai proaste!
  18. LUMEA RODOS

    Ba da chiar nu aveti ce face cu timpul vostru si stati sa va aratati ce bombardieri de tastatura sunteti pe net?iesiti pe afara..la o bere..scoate-ti femeile la film...teatru...prajitura,,bowling..bucurati-va de vremea inca frumoasa de afara si lasati deoparte pixelii ...macar de va certati pt...
  19. x4 Olimp revolta

    n-am adus coaie:))un circ asa de ieftin nu merita nici o punga de popcorn
  20. x4 Olimp revolta

    nu iti place nu manca:)))))))))))))))))))))))))
Sus