Lumea nouă Revolta

Stewie Griffin

Stie Tot
Salut, te-ai obisnuit cu revolta, ma numesc Iulian si am luat revolta, ai 5-10 barcute sa imi trimiti si mie?
Pe nicio revolta nu v-ati blindat asa de bine =)))
Screenshot 2023-12-01 104931.png
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Salut, te-ai obisnuit cu revolta, ma numesc Iulian si am luat revolta, ai 5-10 barcute sa imi trimiti si mie?
Pe nicio revolta nu v-ati blindat asa de bine =)))
Vezi atașament 8757
eu zic ca asa se blindeaza un oras, si vad ca au si cu ce, sunt top parerea mea, alianta de asediu care e locul 2 pe revolta fara n goldisti ca altii..
Poate gresesc eu..ca daca erati voi mai buni..nu va retrageati in m44 si colonizati contra lor in m45 unde erati marea majoritate intrati...
 

DeletedUser17271

Guest
Salut, te-ai obisnuit cu revolta, ma numesc Iulian si am luat revolta, ai 5-10 barcute sa imi trimiti si mie?
Pe nicio revolta nu v-ati blindat asa de bine =)))
Vezi atașament 8757
Corazon , sa sti ca erau la un moment dat vreo 28k sabii doar .
A trebuit sa pun stop sprijin , si sa trimit o parte acasa .

Plus la valoarea voastra si la goldul vostru daca isi pune mintea Gusteru* si Asdphone cateva instante a zburat deff-ul .
Am de gand ca in viitorul apropiat trupele alea sa fie permanent .
STIM SI NOI REVOLTA DE PE ASEDIU CUM AR ZICE CINEVA .

Apoi lasa-ne frate sa ne jucam ce draq mori tu de grija mea . Veziti de banatii tai =)
 
Ultima editare de un moderator:

twistdark1

Stie Tot
Corazon , sa sti ca erau la un moment dat vreo 28k sabii doar .
A trebuit sa pun stop sprijin , si sa trimit o parte acasa .

Plus la valoarea voastra si la goldul vostru daca isi pune mintea Gusteru* si Asdphone cateva instante a zburat deff-ul .
Am de gand ca in viitorul apropiat trupele alea sa fie permanent .
STIM SI NOI REVOLTA DE PE ASEDIU CUM AR ZICE CINEVA .

Apoi lasa-ne frate sa ne jucam ce draq mori tu de grija mea . Veziti de banatii tai =)

Nu mi l pune mie pe cap :)))))
 
Sus