Lumea nouă Revolta

thedaythatnevercomes

Membru activ
stiu modul de intrare
daca pe tine te multumeste...sa fi sanatos si la mai mare
mai cauta ca sigur mai gasesti si pe alte servere
pana una ,alta,dominatia s a castigat nu doar de catre Himura..insa repet..daca te face fericit..bine ai venit la spartul targului..tot respectul
 

Himura Battousai

Membru activ
stiu modul de intrare
daca pe tine te multumeste...sa fi sanatos si la mai mare
mai cauta ca sigur mai gasesti si pe alte servere
pana una ,alta,dominatia s a castigat nu doar de catre Himura..insa repet..daca te face fericit..bine ai venit la spartul targului..tot respectul
:))din ce am inteles asa au fost regulile tribului:))nu sariti pe mn:)
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Nu e vb de ban..regula in sine e aiurea
Daca renunti..vine urmatorul de pe lista
Ca asa,cedez si eu locul lui banisor daca vrea muschii mei..si daca vreau..la inca unul..ca am orase multe si imi permit,nu?
Teoretic tu n ai nici o vina sa zicem,n am sarit pe tine..regula nu e buna
Presupun ca ,facand diverse servicii,un any,una alta..ii dati si lui acolo un loc si o coronita
Dar clar ia locul cuiva care merita mai mult..care a jucat cap coada..chiar daca nu e asa de plin de talente
Parerea mea..
Si,interesant a fost si faptul ca e foarte vehement referitor la ciuperci..dar doar partial
Adica pt demos,nu pt toata harta..
Deci daca e vb de demos,acceptam ciuperci..daca enu..sunt imorale
 

Himura Battousai

Membru activ
uite ca lu banisor trb sa dau:))) lasand gluma laoparte:)eu le-am zis sa bage pe cn vrea ca nu am trb dar au insistat sa aleg...aia e:)nu inteleg dc conteaza atat de mult un cacat de coronita artefact sau ce plm se mai da pt o lume din asta...
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Nu ma agit
Doar ma intreb ce satisfactie poti avea sa strangi coronite cand toata lumea stie ca le ai primit moca,pe smecherie..ca e la ea acasa pe ro ..si in Ro
Pt ca exista antecedente,am insistat pe cazul in speta..si cred ca aveam frigiderul gol ;) ..dar pana la urma,cainii latra,caravana trece..si ramane ce se vede..spoiala
Pe jocul asta,se investeste timp..si unii si bani..bani pe bune,nu charge back..prin urmare un lider ar trebui sa tina cont si de asta cand ia asemenea decizii.
 
Sus