Rezultate căutare

  1. - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    Aveam 60 orase si puncte de cultura de inca 15, aveam de gand sa termin top 10 orase cum am facut pe Dimale. Asta era intentia mea insa am nimerit in adunatura de oameni gresita. Ori de cate ori luam cate un oras, puscariasul cu prafuri albe la nas GOD intra pe discord si ma injura si isi arata...
  2. Spam Resurrected

    A postat si rezultatul tot pe discord, o secunda ca il pun si pe ala :)
  3. Spam Resurrected

    Din cate ne-a spus chiar el, e singur ca si-a bagat bunica in spital la nervi si e pe droguri grele. Cazul e de Politia romana direct, spitalul 9 e prea light.
  4. Spam Resurrected

  5. Spam Resurrected

    Asta seara nenea GOD IS BACK a facut sesiune video pe tron in timp ce facea treaba aia mai mare si a postat-o pe discord. Omul e nebun cu acte
  6. Spam Resurrected

    Pe care din alea 6 in curs? Ca nu mai am orase la cate nave se baga la fiecare ora. O sa trimit doar pe alea de pe Xergio, ca sunt mai aproape.
  7. Spam Resurrected

    De la cate nave primite o sa conteze pentru ei? Ca azi au avut decat vreo 7 si contorul continua sa creasca....
  8. Spam Resurrected

    Manelistule, pai daca asa e, de ce te superi, intreaba pe amicii tai, e ora si nava bagata pe armata de spartani ai lui Bobbi su Qu3stz
  9. Spam Resurrected

    Atmosfera pe Golgi acum este exact aceeasi ca in momentul in care s-a ridicat protectia de incepator pe server. Zboara balenele catre legiune de parca e Black Friday la bagat nave.
  10. Spam Resurrected

    Am 40 ani, probabil sunt mai tanar decat tine. Spionii din alianta te-au indus in eroare.
  11. Spam Resurrected

    Ai uitat sa mentionezi nava sparta a lui Twoope. Apropo, voi dati nave de la 3 ore pe cruce ziua in amiaza mare. Bai frate, asta nu se face. Cat despre GOD, nu-i treaba ta cum comunicam noi intre noi. Totul a fost teatru scurt ca sa va inducem in eroare de estimare. Pana si ce i-am spus lui...
  12. Spam Resurrected

    Eu nu dorm nici ziua si nici noaptea ca sunt babby sitter de nevoie. Ale 12h de inactivitate au fost lasate special pentru incercarile voastre de nave,
  13. Spam Resurrected

    Hai sa nu vorbim despre caractere si discutii pe wassup intre legionari, ca scorul o sa fie urias de partea voastra.
  14. Spam Resurrected

    Nu-i stres ca domnul Xergio a incercat azi 5 nave si toate nereusite. Probabil ii place sa isi retraga navele. O fi un hobby sau ceva.
  15. Spam

    cine suntem si unde mergem ? Asta e o intrebare serioasa.
  16. Spam

    Probabil o sa faca nenea qu3stz conferinta pe wassup diseara cu oamenii lui de baza sa bage santinele pe barosanii dupe cruce. Se ingroasa gluma, e grea crucea, tre' sa faca preluari de la dormeze. E grele santinelele.
  17. Resetare Event Asasini Spartani pe lumea Emporion

    Nu le lasa nimic, astia nu sunt admini sau moderatori de joc. Se tin de glume.
  18. Resetare event Asasini Spartani, care a fost cauza?

    Azi la ora 12:00, pe lumea Emporion a fost resetat eventul Asasini Spartani, toata evolutia jucatorilor a fost stearsa intr-o fractiune de secunda si totul a fost redus la zero. Care a fost cauza?
  19. Resetare Event Asasini Spartani pe lumea Emporion

    Azi la ora 12:00, pe lumea Emporion a fost resetat eventul Asasini Spartani, toata evolutia jucatorilor a fost stearsa intr-o fractiune de secunda si totul a fost redus la zero. Care a fost cauza?
Sus