- FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

zeraath

Membru activ
Tac gata
smiley-emoticons-freu-dance.gif
 

Deoxys

Membru activ
spune cand incep sa dau fantomizare.... hai ma ca imi vine a vom ade ja acum, dispar de aici pa pa
 

Orientalis

Membru
ce prost e david :)))) cand god iti demola propriul coleg, pe orientalis..... david i-a luat partea lui god
orientalis era demolat total aiurea de catre god

god si pe lumea noua a cerut invite si a fost refuzat... david a fost singurul care l-a mai primit si se mai si mandrea cu asta pe aici

Vezi atașament 7740
Aveam 60 orase si puncte de cultura de inca 15, aveam de gand sa termin top 10 orase cum am facut pe Dimale. Asta era intentia mea insa am nimerit in adunatura de oameni gresita.
Ori de cate ori luam cate un oras, puscariasul cu prafuri albe la nas GOD intra pe discord si ma injura si isi arata organele. David si cu gasca lui radeau si ma indemnau sa nu il iau in seama, dar ei erau cei care il initiau in nebunia lui puscariasa.
Vina nu e doar a lui David care il sustinea pe GOD si ii canta in struna, ci a intregii liote de la "conducerea" acelei adunari 300link.
Isi merita soarta si sper ca orice alta alianta care o sa il ia pe GOD sa o distruga sa pateasca la fel.
Asa-zisul FRIENDS asta de pe Golgi e o adunatura de salbatici fara ghidare, fiecare face ce vrea si sfarsitul asta la care i-a dus GOD ajutat de David era inevitabil.
 

zeraath

Membru activ
Aveam 60 orase si puncte de cultura de inca 15, aveam de gand sa termin top 10 orase cum am facut pe Dimale. Asta era intentia mea insa am nimerit in adunatura de oameni gresita.
Ori de cate ori luam cate un oras, puscariasul cu prafuri albe la nas GOD intra pe discord si ma injura si isi arata organele. David si cu gasca lui radeau si ma indemnau sa nu il iau in seama, dar ei erau cei care il initiau in nebunia lui puscariasa.
Vina nu e doar a lui David care il sustinea pe GOD si ii canta in struna, ci a intregii liote de la "conducerea" acelei adunari 300link.
Isi merita soarta si sper ca orice alta alianta care o sa il ia pe GOD sa o distruga sa pateasca la fel.
Asa-zisul FRIENDS asta de pe Golgi e o adunatura de salbatici fara ghidare, fiecare face ce vrea si sfarsitul asta la care i-a dus GOD ajutat de David era inevitabil.

Acum realizezi si tu de ce nu am jucat cu el pe Olynthus. Si tu ii luai apararea lui david parca, daca nu ma insel. karma csf
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Aveam 60 orase si puncte de cultura de inca 15, aveam de gand sa termin top 10 orase cum am facut pe Dimale. Asta era intentia mea insa am nimerit in adunatura de oameni gresita.
Ori de cate ori luam cate un oras, puscariasul cu prafuri albe la nas GOD intra pe discord si ma injura si isi arata organele. David si cu gasca lui radeau si ma indemnau sa nu il iau in seama, dar ei erau cei care il initiau in nebunia lui puscariasa.
Vina nu e doar a lui David care il sustinea pe GOD si ii canta in struna, ci a intregii liote de la "conducerea" acelei adunari 300link.
Isi merita soarta si sper ca orice alta alianta care o sa il ia pe GOD sa o distruga sa pateasca la fel.
Asa-zisul FRIENDS asta de pe Golgi e o adunatura de salbatici fara ghidare, fiecare face ce vrea si sfarsitul asta la care i-a dus GOD ajutat de David era inevitabil.
Cand ti-au spus cativa oameni la inceput de lume ca David e prost si nu stiu ce cauti acolo, ai zis ca nu ai cu cine sa joci inafara de david, taci si inghite acuma dupa ce ai pus botul! Asta e:) Soarta!
 

Teipan

Membru Nou
Daca nici voi nu castigati dupa 20 de nespalati care s-au fantomizat numa in momente grele + certurile zilnice cu care se confrunta alianta asta + spioni care is mai activi ca unii dintre lideri, e grav
 

Ghost Man

Stie Tot
Daca nici voi nu castigati dupa 20 de nespalati care s-au fantomizat numa in momente grele + certurile zilnice cu care se confrunta alianta asta + spioni care is mai activi ca unii dintre lideri, e grav
Ati fost 300 inși ma=)) Sunteți penibili..continuați sa fiți gluma de pe ro
 

Xergio

Stie Tot
ce prost e david :)))) cand god iti demola propriul coleg, pe orientalis..... david i-a luat partea lui god
orientalis era demolat total aiurea de catre god

god si pe lumea noua a cerut invite si a fost refuzat... david a fost singurul care l-a mai primit si se mai si mandrea cu asta pe aici

Vezi atașament 7740
coaie, il pupai in pl pana sapt trecuta si acum te iei de el
futu ti mortii ma tii de bipolar :)))) hotaraste te cu cine plm ti
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
iar nu prind baietii Craciunul pe joc, al 3 lea an la rand
Nu o sa-l prinda niciodata:) si acuma gandeste-te ca grepolisul e varza, multi jucatori tari si puternici s-au lasat atat pe asediu cat si revolta, pai daca acuma nu pot castiga o lume! Pai cand o sa se faca ceva fuziune intre piete, se pot lasa si duce la un solitaire sau farmerama
 
Sus