Spam Resurrected

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

TLCNDMM

Stie Tot
Nu-i stres ca domnul Xergio a incercat azi 5 nave si toate nereusite. Probabil ii place sa isi retraga navele. O fi un hobby sau ceva.
Care sunt alea 5 nave nereusite?O nava ti am dat ca ti am prins eriniile intre timp te ai trezit si am retras nava :)
Vezi ca mananci multa ciocolata si o mananci aiurea
 

Orientalis

Membru
Eu nu dorm nici ziua si nici noaptea ca sunt babby sitter de nevoie. Ale 12h de inactivitate au fost lasate special pentru incercarile voastre de nave,
 

TLCNDMM

Stie Tot
Nu dormi nici ziua,nici noaptea?Bine scumpo =))))))))))))) vezi sa nu mi ceri ca si god sa te las in pace okey?
Sa mi arati alea 5 nave incercate
 

Orientalis

Membru
Ai uitat sa mentionezi nava sparta a lui Twoope.
Apropo, voi dati nave de la 3 ore pe cruce ziua in amiaza mare. Bai frate, asta nu se face.
Cat despre GOD, nu-i treaba ta cum comunicam noi intre noi.
Totul a fost teatru scurt ca sa va inducem in eroare de estimare.
Pana si ce i-am spus lui qu3stz a fost o incercare sa vad cat de departe puteti merge. Si puteti merge la infinit cu misculatiile si imbarligarile.
 
Ultima editare:

TLCNDMM

Stie Tot
Baaaa tu ai zis ca eu am avut 5 nave esuate,arata mi tu mie alea 5 nave esuate ale mele,nu ma intereseaza ca ti a trimis twoope sau altu din ally,CI ALEA 5 NAVE PE CARE EU LE AM ESUAT!
Sau din cauza la batranete nu faci diferenta?
 

TLCNDMM

Stie Tot
Daaaaaaaa,cand a luat o si el intre dintii,ati luat o si voi
Asa ajutor sa fie bine primit intre voi acolo :))))))
 

phoeniix

Membru activ
Despre ce lume este vb că de când este colegul nostru moderator se vb pe unde apuca fiecare important este sa fie o saramura picanta observ , unde o mai taie el cu o roșie....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus