Rezultate căutare

  1. Propunere Lume - Noiembrie

    Viteza:5 Viteza unităților:5 Limita alianței:30 membrii Endgame:Minuni Bonus:Da Sistem de cucerire:revoltă
  2. Ăștia din Friends !!!

    Gută,Twist și @CaponeM au încurajat furtul de gold,restul au fost complici
  3. Ăștia din Friends !!!

    V-ați ars singuri după ce ați furat gold fomistilor,dar v-o aranjat @Stil :)))))
  4. Ăștia din Friends !!!

    I’m back ;)
  5. Rezolvare bot de creat conturi

    Intră să te mai violam puțin terica ca nu ne saturam niciodată să te vedem cum plângi.Aaa stai,ești banat global pentru chargeback =)))
  6. Rezolvare bot de creat conturi

    E greu cu Friends.
  7. LUMEA RODOS

    Ivan nu are treabă decât cu doctorul nebun și cu drogatul italian :)
  8. LUMEA RODOS

    Nu mă refer mă la orașele alea,eu ziceam la general de All Stars .Te-am prins pe tine on acu aia e
  9. LUMEA RODOS

    Dani,lasă-l pe ăla. Te așteptăm pe 5 cu All Stars să te violam Nesebar v2 :))))
  10. LUMEA RODOS

    Gata cu Rodos,pe 5 Octombrie Friends revine pe ro.
  11. LUMEA RODOS

    Ești prost?=)) Daca bila nu renunță la final va băteau sigur la minuni +alte jocuri de culise ce ați făcut Ex @twistdark1 l-a trădat pe David
  12. LUMEA RODOS

    Porcușor vezi ca e a doua lume la rând care ieșiți ca niște losseri fără măcar să terminați lumea ;)))))
  13. LUMEA RODOS

    Când eu ziceam ca ALL Stars sunt cea mai necurată alianță de pe ro îmi săreați în cap =)))) au luat mai bine de jumătate de alianță ban =))))))
  14. LUMEA RODOS

    Ăștia nu s-au mai plâns atunci după ce le au futut tot nucleul Capone și erau 10 alianțe vs 1,voi ăștia din demos numai să plângeți știți :))) mă rog,Capone și gagica sa în special (@twistdark1 )
  15. LUMEA RODOS

    Au fost sau nu violați au câștigat lumea în 20 oameni și au dat muie lui Capone
  16. LUMEA RODOS

    Coaie v-au bătut Sons în 20 oameni ești prost ?:))))))))))))
  17. LUMEA RODOS

    Normal ca fiecare e subiectiv cand e vorba de alianța lui,dar să ne uităm pe grepolife în trecut și statistica spune tot.
  18. LUMEA RODOS

    @DanyGBR uitate mă petardă la nr de orașe ,dacă ai valorea nr e absolut irelevant.Nu mai plângeți
  19. LUMEA RODOS

    coaie,tu ai jucat pe lumea bylis ? Io ți am zis ca esti doar un puțoi care a răsărit pe ro și nu cunoaște nimic despre istoria jocului asta Câte măgării și câte cacaturi au făcut demos acolo și au luat la muie de la sons la final ,îți las și o statistică poate nu mai plângi atât Pa vă aduc...
  20. LUMEA RODOS

    Nu intrii și tu să te mai muim odată? #Nesebar
Sus