LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

Lord Smaug

Stie Tot
x3MOp4W.png
 

ElChapo

Stie Tot
Coaie voi sunteti atat de retardati ca va bucurati la un nimic online =)))))))))))))))))))))))))))))
Va dati sufletul pe un joc=))))) ai de plm=))))))
Tot imi bag pula in ma sa lui david =)))))
 
noi ne-am dat sufletul?Ai de pl mea=))La cine au fost mai multe banuri?Eu cand v-am zis ca umblati cu necuratul...voi o dadeati p-aia "ca nu..nu umblam domnule cu necuratul,jucam #fair play"
 

ElChapo

Stie Tot
noi ne-am dat sufletul?Ai de pl mea=))La cine au fost mai multe banuri?Eu cand v-am zis ca umblati cu necuratul...voi o dadeati p-aia "ca nu..nu umblam domnule cu necuratul,jucam #fair play"
Nu coaie,tu ai stat pe spate tot servarul =))))) ai stat sa faci ciuperci si zilnic sa scoti cate 20 30 din vacanta ca sa puteti sa preluati si voi orase =))))))))))))) si sa rupeti ticketele asa e=)))))))))))
Si pe langa asta mai faceati si chargeback doar ca noi nu am facut tickete =))))))) ca ni se rupe pula de voi =))))))))))))))) daca nu erau ciupercile alea ca sa ne blocheze formarea unui nucleu,inchiderea insulelor etc etc ne sugeai pula tu si oricare alt bombardier =))))))))
Hai salut jucati cu ciupercile =))))
 

Ghost Man

Stie Tot
Nu coaie,tu ai stat pe spate tot servarul =))))) ai stat sa faci ciuperci si zilnic sa scoti cate 20 30 din vacanta ca sa puteti sa preluati si voi orase =))))))))))))) si sa rupeti ticketele asa e=)))))))))))
Si pe langa asta mai faceati si chargeback doar ca noi nu am facut tickete =))))))) ca ni se rupe pula de voi =))))))))))))))) daca nu erau ciupercile alea ca sa ne blocheze formarea unui nucleu,inchiderea insulelor etc etc ne sugeai pula tu si oricare alt bombardier =))))))))
Hai salut jucati cu ciupercile =))))
Porcușor vezi ca e a doua lume la rând care ieșiți ca niște losseri fără măcar să terminați lumea ;)))))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Nu coaie,tu ai stat pe spate tot servarul =))))) ai stat sa faci ciuperci si zilnic sa scoti cate 20 30 din vacanta ca sa puteti sa preluati si voi orase =))))))))))))) si sa rupeti ticketele asa e=)))))))))))
Si pe langa asta mai faceati si chargeback doar ca noi nu am facut tickete =))))))) ca ni se rupe pula de voi =))))))))))))))) daca nu erau ciupercile alea ca sa ne blocheze formarea unui nucleu,inchiderea insulelor etc etc ne sugeai pula tu si oricare alt bombardier =))))))))
Hai salut jucati cu ciupercile =))))

ciupercile asteapta un alt server pe care sa va bata.

eb2fb999-6c6e-4038-83ec-593d9dc73d48.jpg
 

ElChapo

Stie Tot
Asa si?Ti se pare ca am pierdut ceva anume?=))))) e un joc si ma pis pe el la orice ora,nu mi am pierdut o mana picior sanatate familie sau ceva=)))))))))))))) cand vreti sa va angajati sau ceva treceti in CV acolo castigator lumea ro19999 grepolis romania,o sa va ajute sigur
 

ElChapo

Stie Tot
Demos kratos in conditii normale de joc (sinope) ti-a dat cu jocul in cap.Chiar sunt curios ce alta alianta ar putea juca in situatia in care noi am jucat pe rodos =)))))))))))) ca pe harta ca si gameplay adversari nici nu ne au deranjat ca erau foarte slabi,dar nenea @Stil a zis ca 3k ciuperci si chargeback ul din alianta adversa nu e important =))))))
 
Sus