LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

DanyGBR

Membru activ
Vezi atașament 8630
Ai spus ca ti-l scoate,pana la urma ce facem?Hai sa vedem daca il scoate sau nu.Macar eu joc corect in plm,nu cu bot cu check beck si alte cacaturi:)),tu n-ai facut plati dar ai luat de la piata:))."Hai guta cumpara lemn,pe urma cumpara piatra" ;))
Coaie, fix tu Ivane te-ai gasit sa ne vorbești de “check Beck” cand te stii foarte bine in aceeasi oala..nu nega ca nu are rost..ideea e ca tu te poti “scuza” prin simplul fapt ca nu ai ban..in rest sanatate
 

DanyGBR

Membru activ
Vezi:),ai dreptate,deci numarul de jucatori nu conteaza:),atunci de ce pl mea va plangeti atata?
Coaie, dar nu ma plang, un lucru trebuie inteles, care e destul de simplu..faptul ca voi dețineți avantaj si cam atat, adică asta se observa cu ochiul liber, nu trebuie sa planga cineva si plm.
Cine se plange e pizda, aia e.=}}}
 

Ghost Man

Stie Tot
O diferenta de 2-1 atat la playeri cat si la orase..si ei abia au strans 10k rapide in 8 ore sa nu mai zic…ca aceeasi diferenta de 2-1 a dat de pamant cu cele 10k rapide la misto..si fara narci(avand in vedere ca suntem mai multi pe deff), de menționat:)))))))
coaie,tu ai jucat pe lumea bylis ? Io ți am zis ca esti doar un puțoi care a răsărit pe ro și nu cunoaște nimic despre istoria jocului asta
Câte măgării și câte cacaturi au făcut demos acolo și au luat la muie de la sons la final ,îți las și o statistică poate nu mai plângi atât
Pa vă aduc șervețele dacă vreți @DanyGBR @ElChapo IMG_4831.jpeg
 

ElChapo

Stie Tot
coaie,tu ai jucat pe lumea bylis ? Io ți am zis ca esti doar un puțoi care a răsărit pe ro și nu cunoaște nimic despre istoria jocului asta
Câte măgării și câte cacaturi au făcut demos acolo și au luat la muie de la sons la final ,îți las și o statistică poate nu mai plângi atât
Pa vă aduc șervețele dacă vreți @DanyGBR @ElChapo Vezi atașament 8631
:)))))))))))))))))))))))))) vine sa mi vorbeasca unu care in plm nu stie sa faca diferenta intre minuni si dominatie :)))))))))))))))))) sa mi sugi pula si tu cu tot sonsul :))))))))))))))
 
:)))))))))))))))))))))))))) vine sa mi vorbeasca unu care in plm nu stie sa faca diferenta intre minuni si dominatie :)))))))))))))))))) sa mi sugi pula si tu cu tot sonsul :))))))))))))))
Daca alianta din care faci parte este atat de buna pe cat se crede poate sa castige si acest server fara sa umble cu necuratul si sa de a termene la o ally si alta;).
 

DanyGBR

Membru activ
coaie,tu ai jucat pe lumea bylis ? Io ți am zis ca esti doar un puțoi care a răsărit pe ro și nu cunoaște nimic despre istoria jocului asta
Câte măgării și câte cacaturi au făcut demos acolo și au luat la muie de la sons la final ,îți las și o statistică poate nu mai plângi atât
Pa vă aduc șervețele dacă vreți @DanyGBR @ElChapo Vezi atașament 8631
In continuare…tu cine esti daca eu sunt un “putoi”?:))))
Pe harta nu te vad, de jucat nu te vad , tu cine mortii ma-tii esti de faci atata gargara si iti dai cu părerea cand nimeni nu ti-o cere?:))))))
Dar stiu ca nu o sa raspunzi..deci nu are rost sa imi bat capul cu tine…ca oricum ai creierul ala prins in pioneze=}}}}}
 

DanyGBR

Membru activ
@DanyGBR uitate mă petardă la nr de orașe ,dacă ai valorea nr e absolut irelevant.Nu mai plângeți
Suferi de un retardism foarte ridicat…sa inteleg ca pe bylis au fost vreo 3k ciuperci de partea Demos ului si tot pe bylis s-a jucat dominație si nu minuni, pai ba retardatul pulii mele tu asemeni dominația cu minunile ma handicapatule?
Se vede ca nu ai pic de habar…la minuni nici nu conteaza nr ul de playeri, conteaza doar cine is mai activi, mai buni, si nr ul de orase bineinteles, si Sons ul acolo deși erau in inferioritate numerica, au bătut pentru ca au fost mai buni, bravo lor.
Dar tu…compari o lume cu o alta lume care nu are nici cea mai mica legatura..aici cum a spus si Ivan, ei daca cuceresc toate ciupercile au dominația, dar tu esti prea retardat omule, compari dominația cu minunile..se vede ca asta iti este nivelul…:)))))))))))))))))))
 

DanyGBR

Membru activ
@Ghost Man ca sa intelegi cum functioneaza dominația..intri 200-300 pe link, 100-150 ii bagi la interne…sau daca mai ai un Ivan care iti baga 1000 ciuperci de le scoate din vacanta, aia e lumea, ce pula mea vi si imi faci tu mie comparatii care nu au nicio legatura si unde singura asemănare este numărul de playeri..Uatăfac rumenia
 

DanyGBR

Membru activ
Asa cum am spus anterior.Daca alianta ta este atat de buna pe cat se crede poate sa castige serverul;),wtf,ca sunt 3k ciuperci pe server nu are relevanta.
Ba ok, daca suntem tari învingem, dar trebuie sa admiți un lucru, ca aici jucam dominație si nu minuni, atâta vreme cat este dominație si nu minuni, puteti sa va cacati oricât pe voi, dar avantajul si prima sansa e la voi.
 
Ba ok, daca suntem tari învingem, dar trebuie sa admiți un lucru, ca aici jucam dominație si nu minuni, atâta vreme cat este dominație si nu minuni, puteti sa va cacati oricât pe voi, dar avantajul si prima sansa e la voi.
1695575523565.pngPai cum plm avantajul este la noi daca suntem praf?
#Muie @CaponeM 1695575643981.png
De la inceputul jocului.
@EmanuAbel fa un meme cv cu boschetarul asta.Dar are dreptate prostul,sezonul e lung,inca are sanse la un comeback.
 
Sus