Rezultate căutare

  1. Legolas

    Cine se bagă pe noua Lume Dion ? VITEZĂ 5 REVOLTĂ

    Începând cu data de 30 aprilie 2024, avem plăcere de a vă invita pe lumea Dion. Setări de joc: Viteza de joc: 5 Viteza unităților: 4 Viteza negustorilor: 5 Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile Limita alianței: 80 de membri Moral: Da Endgame: Minunile Lumii Sistem nou de...
  2. Legolas

    LUMEA RODOS

    Aici vin legendele grepolisului pe v5 să îi vedem .
  3. Legolas

    Lumea Pagasa

    Ce bombe de alianțe se anunță că vin aici
  4. Legolas

    Lumea Olous .

    Frunoase setări ce bombardieri își anunță prezența.
  5. Legolas

    Cât trebuie să bagi??

    Salutare cât trebuie să bagi frate să te menții printre primii pe server tată. Eu ma durut inima cu 5 lire,și mi-am șters mereu conturile și nici o lume nu am terminată. Văd nu mai oameni grei pe aici. Eu cred că voi sunteți sponsorizati tati.
  6. Legolas

    Sarbatori Fericite

    Paste Fericit tuturor crestin ortodoxilor . Hristos A Inviat .
  7. Legolas

    MISIUNI DE INCEPUT

    Salutare ce ar fi daca sar schimba misiunile de inceput , sa se mai faca un update la joc adica la misiuni sa se gandeasca la o strategie sa aduca lume noua dupa alte jocuri aici pe grepolis , sa se lucreze la animatii gen cand incepe atacu sa fie o animatie de batalie , sa se faca frumos daca...
  8. Legolas

    EVENIMENT DE PASTE

    Salutare nu joc acest joc de mult timp , jucam asa doar bagam goldul sfetnici si nu stiam eu sa iau orase ce este revolta sau altceva . Dar eu nu am vazut , pe acest joc este eveniment de paste de craciun , ca alte evenimente am vazut dar in special de sarbatorile astea mari nu am vazut ...
  9. Legolas

    Cucerit

    Salutare deci joc acest joc să spunem de 4 5 ani așa am vrut să fac performanță dar când făceam câte 2 orașe să îl cuceresc pe al 3 lea, pac venea cineva m-ai bun și mă ataca peste tot și mă cucerea peste tot rămâneam fără nimic, acum 2 săptămâni m-am apucat de lumea nouă taras am avut 2 orașe...
Sus