Rezultate căutare

  1. gina16

    Selimbria pace de sarbatori

  2. gina16

    Kasmenai - Zona de Razboi

    Auzi tati.noi doi nu avem prea multe de discutat! daca ai ceva cu mine ,poti sa o spui.daca nu vedeti de treaba ta ps:SA VA REAMINTESC Joc de placere
  3. gina16

    Kasmenai - Zona de Razboi

    Eu joc ca imi place acest joc, si nu sa castig! Esti constient.ca daca vreau sa castig.castig! Asa ca mars la cotet!
  4. gina16

    Să vină Moșul....

    Moșule ce tânăr esti Vino sa .te înveselesc Pentru tine am inventat Poveste de neuitat Tot anul. te am cautat Si de tine nu am dat În aceasta zi frumoasa Eu voi fi politicoasa Vino te rog si la mine Sa iti dau bice cat .te tine De nu imi aduci ceva Am plecat la altcineva
  5. gina16

    Lumea lui 7ball&gasca

    Felicitari wild pentru minuni.s a jucat frumos Bafta pe viitor Si care spune ca s a dat fakuri ei bine .va zic eu Nu. S a jucat frumos si civilizat. Pot spune ca.am avut peste 200 atacuri in fiecare zi pe putin... da la fel am fi facut si noi.deci s a jucat frumos.felicitari inca odata.si mult...
  6. gina16

    Contestație bursa de negot

    Exact cum a spus si catalin mai sus,au facut un rahat. nu e bine pentru ca in primul rand se pierde gold . nu stiu daca aceasta pierdere e buna pentru cei de la inogames nici eu ,nu mai vad rostul pentru a bagat gold.din contra ma determina sa ma retrag de pe acest joc.impreuna cu ceilanti de...
  7. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Sti ce faci tu acum?. Jignesti persoanele care ti au oferit o sansa Care au vrut sa te ajute.nu pe joc (sa il tratam ca atare) daca asa crezi tu ca e frumos . Nu mai am ce sa zic. Dar nu uita in viata un sfat ti l dau Nu mai jigni persoanele care ti au intins o mana si a vrut sa te ajute! Ca o...
  8. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Esti un nesimtit Ti am oferit si sansa unui loc de munca etc .nu are rost sa discut aici.si tu ma faci proasta? Nu tie rusine?
  9. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Aici nu e vorba de tupeu Aici este vorba de bunu simt .pe care vad ca tu nu il ai .fata de mine Daca asta este educatia ta .imi pare rau sa vad asta . Ai o varsta .cum te comporti virtual in mare parte asa esti si real.. incearca sa iti controlezi comportamentul . Si eu pot jigni.injura ...
  10. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Mai pustiule.nu te am jignit .nu ti am adus injuri Eu cred ca te am respectat destul de mult Pastreazati limbajul pentru cine vrei tu . Nu te cunosc nu ma cunosti.nu ai nici un drept sa ma faci pe mne tarfulita. Cand o sa ma cunosti real .si imi cunosti viata reala atunci mai discutam .pana...
  11. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Si tiganii sunt oamenii :) Ce fac tigani? :)
  12. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    nici eu nu credeam .ca o sa ma inteleg bine cu multi.dar se pare ca.pana nu joci cu omul nu il cunosti! nu sunt perfecta.mai fac si greseli/dar de tradat niciodata indiferent de alianta!
  13. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Draga mea esti si spun si aici ai fost. esti. si vei ramane toata viata sora mea (nu prietena),indferent de ce se intampla..te iubesc neconditionat.si te rog mult ,sti ca urasc sa.spalam rufele in public te pwp!
  14. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Natasa te rog frumos sa incetezi .angels a fost infintat de mine de pe serv byzantium athens... wild a fost infintat cand jucam cu iulian . am facut ceva pentru wild ,stind ca am fost lidera etc la ei De ce sa .spalam rufele in public.aducetiva aminte ca,cand am discutat sa ajutam wild ati fost...
  15. gina16

    Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

    Va pwp dragi mei .sper sa fim din nou aliati pe un serv viitor bila nu mai castigat inca :p:D:D Am vrut sa tradez desi nu mi au iesit banii ceruti :))))))))))
  16. gina16

    Spam 2

    de cine ,ne am batut joc?:(
  17. gina16

    Spam 2

    ce liniste :) Felicitari angels si wild pentru farsala
  18. gina16

    Spam

    Salut Mulumesc tuturor pentru vorbele frumoase aduse colegilor .echipei angels Pot spune ca nu ma intereseaza sa castig in mod personal un serv anume Sunt multumita ca de a lungul anilor. am format o echipa corecta Am trecut prin multe ca alianta De la tratari ,pana l pierderea serv in...
  19. gina16

    Spam

    7ball ce ai facut bobita ,mi,.ai furat academia..la puscarie cu tine:mad::D:D:D
Sus