Probleme generale ale serverelor

DeletedUser10942

Guest
salut am o nelamurire privind codul captcha ca il scriu corect sau fac si calculul si imi tot imi da eroare...stiti de ce?
 

DeletedUser

Guest
De cand ati bagat sunetele astea (foarte frumoase:) ati facut treaba buna) cand dau pe diferite cladiri imi apare ,,Of nu mai merge! ceva nu a mers bine in afisarea acestei pagini de web...dau refresh mai dau o data pe cladire si in sfarsit merge..apoi dupa aceea tot asa...
 

DeletedUser6873

Guest
Mda , si nu esti singurul ! Deja aceasta problema devine enervanta , cand sa dai comenzi apare aceasta eroare a browser-ului care pana sa se faca ultimul update nu exista. Sa speram ca se va rezolvam in cel mai scurt timp.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4253

Guest
am o problema eu am un anumit punctaj, dar atunci cand ma uit la membri de la alianta zice ca am punctaj mai mic si raman pe o pzitie mai mica. Problema asta poate fi de la conexiunea de la internet sau este un bug?
 

nicol 10

Stie Tot
am o problema eu am un anumit punctaj, dar atunci cand ma uit la membri de la alianta zice ca am punctaj mai mic si raman pe o pzitie mai mica. Problema asta poate fi de la conexiunea de la internet sau este un bug?

cine zice ca ai un punctaj mai mic? se poate vedea in lista membrilor aliantei tale punctajul si pozitia ta in clasament, poate nu este inca actualizat, cand ai sesizat acest lucru? de cat timp dureaza..... ?
 

DeletedUser5908

Guest
După cum probabil ați observat, în această dimineață există mai multe probleme pe servere. Problemele sunt cunoscute și se lucrează la ele. Vă rog să nu mai deschideți alte topicuri, devine greu de urmărit.

Problemele cunoscute și raportate:
-țăranii nu dau resursele și se rămâne fără negustori
-comenzile armate sunt întârziate(apar cu timp 0)



-extinderea clădirilor nu are loc

Dacă mai sunt și altele, vă rog raportați aici cu toate detaliile pe care le considerați relevante.


In pestera daca vreau sa bag doar 3.000 de monede spre exemplu,cand dau click pe ok imi baga toate monedele existente pe oras.Ati stricat tot cu update-urile astea fratilor :(((
Asta se intampla cel putin pe lumea Achiles...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11395

Guest
cind fac o poza cu"VVCAP" CE TREBUIE SA FAC CA SA IMI ARATE POZA PE FORUM
 

Stil

Community Manager
Cand intalniti acest gen de problema, va rog sa ne contactati la sistemul suport sa va rezolvam problema.
 

DeletedUser15914

Guest
unde trebuie sa ma adresez? am cumparat o cantitate de monede de aur si cand vreau sa cumpar resurse imi apare mesaj ca nu am suficient aur!!! am bagat 360 de lei pentru 25.000 monede ca sa imi dea acest mesaj???? in schimb daca le folosesc pentru a grabi constructia functioneaza.
 

DeletedUser5209

Guest
Salutare are cineva idee de ce imi apare acest bug ?

screenshot_11.png
 

DeletedUser5209

Guest
Se pare ca problema persista ...am fost nevoit sa intru pe mozilla, fara ad-onuri merge ....vorbeam pe forum se pare ca si alti colegi au aceeasi problema.
 

DeletedUser5209

Guest
Se pare ca Dio-tools e cel care cauzeaza acesta neplacere ...am dat off pe el si functioneaza .
Pana aflam mai multe detalii folosim doar convertorul .Pentru cei care nu stiu asta trebuie sa faca .
screenshot_12.png
 
Sus