Probleme generale ale serverelor

DeletedUser

Guest
După cum probabil ați observat, în această dimineață există mai multe probleme pe servere. Problemele sunt cunoscute și se lucrează la ele. Vă rog să nu mai deschideți alte topicuri, devine greu de urmărit.

Problemele cunoscute și raportate:
-țăranii nu dau resursele și se rămâne fără negustori
-comenzile armate sunt întârziate(apar cu timp 0)
-extinderea clădirilor nu are loc

Dacă mai sunt și altele, vă rog raportați aici cu toate detaliile pe care le considerați relevante.
 

DeletedUser5215

Guest
probleme

si daca am avut atacuri de cucerire inseamna ca am pierdut tot,nu?
 

DeletedUser

Guest
Atacurile și sprijinurile se vor desfășura în ordinea pe care o aveau, doar că se mai amână deznodământul.
 

DeletedUser

Guest
Editare ora 14.45 : Am primit raspuns la ticket, post sters in consecinta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acelesi probleme si pe Kappa. In plus nu se poate face deloc negot intre orase, sau resursele trimise nu ajung la destinatie.
 

DeletedUser

Guest
Mi-am primit clădirile pe My, vă rog să îmi spuneți dacă mai rămân erori nerezolvate în următoarea oră.
 

DeletedUser

Guest
o eroare pe care am si raporat-o: nu merge conectarea cu browserul opera.
 

DeletedUser

Guest
Nu merge sa ma conectez pe lumea MY(doar pe lumea my,pe celelalte lumi merge)
 

Nihilius

Membru activ
Se lucreaza la remedirea problemei. Speram ca tehnicienii din Germania sa rezolve cat mai rapid aceasta situatie.

Scuzele noastre pentru problemele intampinate astazi.
 

DeletedUser

Guest
Lumea My isi revenise, ce-i drept pentru 10 secunde, semn ca se lucreaza la ea.

Edit:
Acum luema My functioneaza destul de bine, din cate am observat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
Am si eu o problema, dar care se intampla pe Theta. Uitati cum imi apare in dreapta, unde sunt atacurile, iar harta nu o pot vedea. Plus ca la forumul aliantei, a doua coloana de forumuri se suprapune cu topicurile. Din ce cauza se intampla asta si cum pot rezolva problema??
15dar9f.jpg



Nu radeti de locul meu din clasament. Pe lambda sunt mult mai mare decat pe Theta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cel mai sigur e de la cache si cookies. Incearca sa le stergi...
 

DeletedUser

Guest
probleme.

salut. nu stiu ce se intampla cu serverele romanesti dar in ultimult timp apar multe probleme, prea multe. ori nu merge .ori nu se poate intra , loga. nu raspunde la comenzi. stiti si voi despre ce vorbesc, nu merg lumiile si multe alte probleme. de ce nu se poate face in asa fel sa mearga bine??? si in alte tari exista probleme de acest gen??
 

DeletedUser

Guest
voi puteti sa intrati pe ETA , pt ca eu nu pot intra deloc. iar sunt probleme cu lumea asta?? :angry: IAR????????
 

DeletedUser

Guest
Serverele merg greu...pe kappa,lambda si ny unde joc eu...merge in reluare...nu mi s-a intamplat asta pana acum...ca sa zic ca ar fii avut PC-ul meu vreo problema..si nici virusi nu am ca am scanat tot...e ceva de la voi???
Si mai sunt colegi care sunt in aceeasi situatie:(
 

DeletedUser3457

Guest
Totul merge greu,daca merge ceva :),.,,
Sper sa nu fie de vina iarasi idiotul cu flodul...
 
Sus