Probleme generale ale serverelor

Nihilius

Membru activ
Nu stiu care e problema exacta, dar la fel ca data trecuta sunt afectate si alte jocuri inno games Romania.
 

DeletedUser

Guest
33453021203693326370.jpg
 

DeletedUser3457

Guest
ASa ceva este de necrezut..numai probleme in ultimul timp....macar daca erau zeci de mii de jucatori sa zici ca merge greu ca sa umplut prea tare un server sau doua...da la 3000-4000 jucatori de lume din care nici un sfert activi.....lasa de dorit......Orice alt server merge foarte bine..joc pe cel de teste,EN(pe asta de cand joc inca nu am vazut probleme-peste 2 ani)HU si CZ...In felul asta si putinii jucatori de la noi nu o sa mai fie atrasi de jocul asta...
 

DeletedUser

Guest
va rog sa imi spuneti si mie de ce nu imi ajunge codul de validare
 

DeletedUser

Guest
Codul de validare a fost trimis la adresa de e-mail pe care a fost inregistrat contul de joc. Nu l-ati primit fie din cauza faptului ca ati introdus o adresa de e-mail nevalida, fie l-ati primit insa e-mailul primit a fost considerat spam si se regaseste in directorul destinat e-mail-urilor de spam.
Pentru a primi codul de validare va rog sa depuneti un tichet catre sistemul intern de suport
 

DeletedUser

Guest
Centralizator cultura

eroare la CENTRALIZATOR la sectiunea CULTURA pe lumea Lambda....sageata de derulare in jos nu functioneaza !!!
 

DeletedUser

Guest
Problme cu vrajile

Draga conducere aceasta veriune ne scote din sarite nu va suparati pai dau vraja pe port pe cazarma indiferent ma duc sa dau comenizi si timpul e acelasi ca si cum nas da vraja sincer daca tineti la acest joc si jucatori si ne respectati cum va respectam noi va rog luati masuri si scoateti eroarile astea lumea versiunea 1 mergea impecabil nu stiu cine are de cistigat cu noi=ua versiune noi jucatorii nicidecum atit am avut de spus o zi buna
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu daca sa raportat, insa pe toate lumile la academie la cercetari, nu scrie resursele necesare, punctele de cultura necesare, etc... si scrie NULLLLL peste tot :rolleyes:
 

DeletedUser3457

Guest
Eroare la Centralizator,NU SE VAD TOATE MISCARILE DE TRUPE....MULTI COLEGI DIN ALIANTA(cei care au premium) au aceasta problema.Pe ZETA desigur...vreo rezolvare ceva?
 

DeletedUser7991

Guest
probleme

draga mea conducere greplis.
ma confrut cu o problema,nu mai pot intra pe joc
imi poate si mie explica cauza?
 

DeletedUser

Guest
pai nu mai poti intra pe joc din ce motiv?
Depune un tiket
Fa un pic de curatenie in browser sau schimbalB-)
 

DeletedUser

Guest
De cand cu noua versiune... care ati actualizat-o sunt multe erori pe toate lumile. De exemplu daca il lateral am rapoarte cu (cladiri,spionaje,atacuri,negot,etc)... si dau X, se sterg, insa raman 2 pe margine si zice ca sunt sterse. Mai face figuri uneori la cazarma, trebuie sa dau un refresh/reimprospatare la joc, si tot asa trebuie sa fac la fiecare mesaj global pe care il trimit.
 

DeletedUser3394

Guest
merge tareeee greu. ori nu se conecteaza la grepolis, ori se conecteaza si dupa ce dau click pe lume, sta si se gandeste si tot nu se conecteaza.
am si reinstalat tot sistemul si tot degeaba... orice alt site merge perfect, oricat de incarcat, dar mai putin acesta. :(
 

DeletedUser

Guest
Buna seara.
Acum doua zile in urma am avut o problema cu cadoul zilei pe lumea Pi .Cind m-am logat prima data pe la vreo 12 ceva noaptea mi s-au dat 20k resurse , nu avem suficient loc in depozit si am zis sa nu le accept ca mai intii sa ridic depozitul (mai aveam 24 ore pin se termina cadoul) M-am mai logat dimineata si aveam iar 20k resurse ca cadou.Insa pe la amiaza cind m-am logat mi-au aparut ca cadou 50monede de aur,am ramas surprins ca sa schimbat cadoul si am apasat repede sa-l accept,surpriza insa cadoul nu a venit.Dupa ceva ore am scris la centrul Inno de asistenta ca am aceasta problema insa membrul care mia preluat intrebarea sustine una si buna ca cadoul care l-am acceptat eu au fost 20k resurse.Am spus si eu bine, dar daca veneau 20k resurse era sa le fi vazut in secunda urmatoare sau la refresh-ul paginii insa ele nu au ajuns la mine niciodata.Membrul de la assistenta nu ia in consideratie ca ar fi existat vreo erroare in momentul acceptarii(eu amvazut monede de aur nu 20k resurse) si tine una si buna ca eu am acceptat cadoul ,de parca nu as sti si singur accest lucru,problema e ca cadoul acceptat nu a ajuns la mine nici pina azi.
Nu vreau sa mai scriu iarasi la centrul de assistenta ca ma simt ofensat de raspunsurile care mi se dau acolo (parca as fi un imbecil).
Vreau ca cineva care stie ca exista asemenea probleme cu cadoul zilei 30 sa se intereseze ce sa ntimplat cu resursele ori monedele care nu au ajuns la mine niciodata.
Multumesc anticipat celui care se va interesa de acest lucru.
Sa aveti o seara frumoasa in continuare.
 

DeletedUser

Guest
fratilor
ma supara eventul asta care e acum cu grepolympiada
pai frate........imi zicea Următoarea încercare gratuită în 00h 00min 10sec,si,dupa cele 10 secunde,timpul a sarit la 24h
pai cum asa frate?si nici nu am incercat iara......pai asta-i nesimtire care ne obliga sa bagam bani aiurea in joc...va rog,remediati sau faceti ceva cu treaba asta
 
Sus