Conținut recent de Himura Battousai

  1. Extern 2023- Spania V5

    numa eroi pe aici,comenteaza pe topicul de extern da ei nu au curaj sa se bata pe un v4 macar pe ro:)lasati topicul asta pt cei cu sange in instalatie,pt restul lupilor puppy aveti spamul ro
  2. Extern 2023- Spania V5

    :)))da pe spania se face cb asa ,,e paradisul cbului:)))ce logica de sindrom dawn au unii:)))))
  3. Extern 2023- Spania V5

    :)pai daca dispare debitarea directa :))se sinucid multi,,ce eram 500 juc pe server,acu raman 200:))
  4. Extern 2023- Spania V5

    ")macar ne jucam .am vazut bombardieri pe forumu asta cati soldatii persani..da de v2 si v3..cum urca acu si treapta:)raman cat suporterii csa din marea armata persana
  5. Lumea nouă Revolta

    :))bine tu padre..ai un autograf de la irina log out
  6. Extern 2023- Spania V5

    Dream on Dreamer - Let It In
  7. Lumea nouă Revolta

    sunt destui care o iau pe nedrept:)incepand cu cnv cu putere de decizie la dominatie:))etc..te agiti pt nimic codruta,,a fost o lume patetica.....pacat de setari ca nu merita comunitatea ro asa setari
  8. Lumea nouă Revolta

    uite ca lu banisor trb sa dau:))) lasand gluma laoparte:)eu le-am zis sa bage pe cn vrea ca nu am trb dar au insistat sa aleg...aia e:)nu inteleg dc conteaza atat de mult un cacat de coronita artefact sau ce plm se mai da pt o lume din asta...
  9. Lumea nouă Revolta

    am luat ban?
  10. Lumea nouă Revolta

    :))din ce am inteles asa au fost regulile tribului:))nu sariti pe mn:)
  11. Lumea nouă Revolta

    bancare?
  12. Lumea nouă Revolta

    :))propun se fie ca la fotbal in intersezon..2 zile de antrenament cu setarile sa vedem daca is ce trb:)))
  13. Lumea nouă Revolta

    anuntam si noi odata lumea aia?sau tre sa venim cu plocoane la tn sa pui setarile favorite
  14. bug puncte de batalie

    :)))))))))))))))))))))))stiu fotbaL baietii
  15. Propunere Lume - Noiembrie

    lucrurile noi sunt binevenite dar cred ca nu asta e problema jocului in momentul de fata la noi...ci faptu ca numai exista calitate umana,in tabara jucatorilor cat si a stafului..prea multi bombardieri ce se cred buricul pamantului,si daca stai fata in fata cu ei ridica 2 degete sa ceara voie...
Sus