Conținut recent de FantomaExtern

  1. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Fereasca-ma ce se ataca unii coaie... Nu trebuie sa ai studii superioare nici sa fi deputat, inginer ca sa poti sa scrii corect limba romana.. Daca te doare atat de tare cand ti-o zice cineva pune mana si invata unde se pune o cratima in loc sa injuri degeaba. si sa-mi traduca si mie cineva ce...
  2. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    va urma sa fie continuarea
  3. Lumea Zeilor aka S I N O P E

  4. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Dupa nivelul lui de inteligenta, Demos trebuia sa ramana sa faca festivaluri pana termina el cu Allstars.. Adica Demos putea sa si termine minunile si astia inca mai dadeau fake-uri pe Tudor. Tot ce ai facut pana si cand s-a stricat pactul a fost sa le bagi pe alea: jucam pe 2 granite; v-am...
  5. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Aia zic!!! =)))))))))))) S-au unit legendele sa faca istorie si la final dau stergere
  6. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Pfai, noroc ca ai zis tu ca numele aliantei era o ironie pentru noi ca nu ne-am dat seama.. Plm credeam ca bila n-are cuvant cand zicea ca duce lumea pana la capat... vezi ca e ia-te** da noroc ca nu stiu eu romana. Pa pa biluta, ne auzim pe urmatoarea lume.. Sa te duci langa david ca a prins...
  7. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    " V ati futut sau nu aliati pe la spate pe lumea Sinope ? " - da.. eu nu stiu romana, intr-adevar.. Cu imperium n-ai avut o treaba sefule, ca pe aia ii batea destul Demos.. daca tu pui jucatorii din imperium, aia care atacau cu pegasi, drept granita.. e clar. I-auzi friends.. Dadeau nebunii nave...
  8. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Da frate da, 4-5-6 SAPTE fronturi ai avut pe lumea asta.. Lasa asa.. Asta-i motivul da, ai vrut tu sa ii lasi sa se bata cu fantomele.. Si iar vorbim de lumile care au trecut? Asa setat esti pe ce a fost?? Nu o sa stim niciodata daca te batea Demos sau tu pe ei, momentan lumea asta au...
  9. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Auzi biluta, atata te caci pe tine cu alea 2 fronturi sa-mi bag pula de nu.. Unde era Demos cand a inceput lumea? Pe granita intre 55 si 45, nu? Intre imperium sau cum dracu ii chema inainte si friends.. Cate fronturi erau atunci? Nu tot 2? Ce dracu stai si manaci cacat acum ca trebuia sa joci...
  10. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Mama ce frumos il pupi in cur pe tatal tau.. asa asa, continua poate poate iti faci rost de o noua familie
  11. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Ai 5 pagini de cand ai zis asta =)) Hai te-am scuipat si ne vedem pe ce lume mai vrei tu sa ti-o tragem :* kiss love
  12. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Omul crede ca pe jocul asta o sa fie mereu aia 50 de oameni cu care se cearta de-o viata si aia e =)))
  13. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    daca nu-s gucci imi lingi coaiele? =))) Asculta oleaca, tu pe jocul asta esti cam expirat.. Din spate vin aia care stiu sa joace mai bine, care au mai mult timp liber.. Aia au fost si in Demos si te-au scos de pe lume. Mananci cacat de aia care-s mai buni ca tine, latrii cand pierzi, iar daca...
  14. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Pe forumu asta de cacat tu esti cel mai mare smardoi coaie-miu.. Macar eu joc lumile pana la capat =)))))))) Si de ce sa vin cu nicku real? Stai chill coaie ca-mi place la tine in familie.. dupa nu ma mai primesti si nu stiu zau cum mai castig coronita.. :P Ah si daca tot te lauzi cu coronitele...
  15. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Te-ai dus si cu memoria rau ba.. rau de tot.. Lasa asa.. Ramai pe idea ta, poate o sa castigi si o lume candva
Sus