Lumea Zeilor aka S I N O P E

Pentru toti smecheritii, eu sunt smecher pentru ca m-am nascut smecher, n-aveti voi dialog cu mine, ati fost smecheriti, nu suntem pe aceeasi treapta a evolutiei, eu mananc somon cu rosii cherry si voi mancati doar pula mea. #beef
 

FantomaExtern

Membru Nou
Mesajul a fost adresat barosanilor astia deputati ingineri plm ce se dau ei,,, nu are nimic ca stai in chirie prb este sa isi , asumati smecheria aia la care pun butul aia din satul. Lor... In rest respt pt toti
Fereasca-ma ce se ataca unii coaie... Nu trebuie sa ai studii superioare nici sa fi deputat, inginer ca sa poti sa scrii corect limba romana.. Daca te doare atat de tare cand ti-o zice cineva pune mana si invata unde se pune o cratima in loc sa injuri degeaba.

si sa-mi traduca si mie cineva ce inseamna " prb este sa isi , asumati smecheria aia la care pun butul aia din satul. Lor... "
 
Fereasca-ma ce se ataca unii coaie... Nu trebuie sa ai studii superioare nici sa fi deputat, inginer ca sa poti sa scrii corect limba romana.. Daca te doare atat de tare cand ti-o zice cineva pune mana si invata unde se pune o cratima in loc sa injuri degeaba.

si sa-mi traduca si mie cineva ce inseamna " prb este sa isi , asumati smecheria aia la care pun butul aia din satul. Lor... "
cand n-ai creier, simti nevoia sa racoresti cutia craniana deschizand gura, se incinge rapid roata cu hamsterul pe post de creier
 

*cosminiq98

Membru activ
Fereasca-ma ce se ataca unii coaie... Nu trebuie sa ai studii superioare nici sa fi deputat, inginer ca sa poti sa scrii corect limba romana.. Daca te doare atat de tare cand ti-o zice cineva pune mana si invata unde se pune o cratima in loc sa injuri degeaba.

si sa-mi traduca si mie cineva ce inseamna " prb este sa isi , asumati smecheria aia la care pun butul aia din satul. Lor... "
Să fii*
Probabil erai obosit la acea oră și de aici și greșeala...:)
 

Anubis.K

Stie Tot
Să fii*
Probabil erai obosit la acea oră și de aici și greșeala...:)
smiley-emoticons-lol-1.gif
 
Sus