Lumea Zeilor aka S I N O P E

DeletedUser17271

Guest
cel putin eu mi am pastrat cuvantul dar cand am avut 10000 de sanse sa va fut , fraiere sa nu uiti asta !
 

Prese

Membru
"Apoi s-a discutat a 2 zi lideri Wild si Demos , in care tu sa de importnt esti ca nici nu ai fost adaugat ."

Si ca sa-ti raspund la asta ratatu dracu care esti. Ei deja stiau parerea mea asa ca nu-si avea rostul sa fiu adaugat + ca eram in vacanta sa ma bucur de timpul in afara jocului ceea ce tu nu poti sa faci. Asa ca joc de glezne ;)
 

DeletedUser17271

Guest
zi ceva si legat de evenimente .. ca asta emstiam deja ca erai in vacanta ca te am jignit .. zi si ceva de evenimente .
Ati fost sau nu curve ?! cu intelegeri pe la spate , certuri create din nimic doar ca sa se rupa pactul.
Si raspunde si cat valoreaza cuvantul demos in ziua de azi .
 

Prese

Membru
Ce am avut de zis, am zis.
Din pacate este stricat liftul si n-am cum sa ma cobor la nivelul tau, pe scari e greu, sunt multe si sunt batran, ma doare spatele
 

FantomaExtern

Membru Nou
Auzi biluta, atata te caci pe tine cu alea 2 fronturi sa-mi bag pula de nu..
Unde era Demos cand a inceput lumea? Pe granita intre 55 si 45, nu? Intre imperium sau cum dracu ii chema inainte si friends.. Cate fronturi erau atunci? Nu tot 2? Ce dracu stai si manaci cacat acum ca trebuia sa joci pe 2 fronturi? Daca erai asa bun pe cat te dai jucai, nu dadeai stergere si dupa veneai aici sa comentezi ca Demos a luat nu stiu ce orase in 55 ( care era marea lor ).. Comentezi ca ne-ai cedat orase si plm, stai tu calm ca le luam cu forta si tot aici se ajungea.
 

Prese

Membru
Auzi biluta, atata te caci pe tine cu alea 2 fronturi sa-mi bag pula de nu..
Unde era Demos cand a inceput lumea? Pe granita intre 55 si 45, nu? Intre imperium sau cum dracu ii chema inainte si friends.. Cate fronturi erau atunci? Nu tot 2? Ce dracu stai si manaci cacat acum ca trebuia sa joci pe 2 fronturi? Daca erai asa bun pe cat te dai jucai, nu dadeai stergere si dupa veneai aici sa comentezi ca Demos a luat nu stiu ce orase in 55 ( care era marea lor ).. Comentezi ca ne-ai cedat orase si plm, stai tu calm ca le luam cu forta si tot aici se ajungea.

Normal ca plange ma, el e recunoscut pe grepolis pentru 2 mari lucruri:
1. Faptul ca face 100 de academii daca se poate
2. Modul jalnic/patetic si injuraturile cu care-si trateaza oamenii.

Problema e ca aici n-a putut sa faca asta si in loc sa lupte, a bagat coada intre picioare si a fugit. Tipic.

O sa apara imediat mesaje de genul "Nu ne-a batut Demos, am sters noi" - toata lumea stie ce fel de om e, ne-a demonstrat inca o data ca asa e :)
 

Prese

Membru
coe nu te haleam dar pe langa astia esti om cu coloana smr .)) pe langa ca sunt niste cacati inclusiv capone ala de sterge podele prin italia , mai vin si se lauda si distorsioneaza istoria cum vor ei a fost .))

Cat despre faptul ca tu-l pupi in cur pe el acum cand inainte sa bagi vacanta m-ai sunat si mi-ai zis ca vreti sa deveniti "Demos Friends" imi demonstreaza inca o data ce caracter de doi lei ai tu acum.

Ti-am zis atunci, iti zic si acum, caracterul si loialitatea trec de pe o lume pe alta, dar tu esti doar un copil care habar n-are de aceste lucruri.
 

DeletedUser17271

Guest
Cel putin eu nu am fost curva cu 2 fete si nici intelegeri nu am facut pe la spate !
Auzi biluta, atata te caci pe tine cu alea 2 fronturi sa-mi bag pula de nu..
Unde era Demos cand a inceput lumea? Pe granita intre 55 si 45, nu? Intre imperium sau cum dracu ii chema inainte si friends.. Cate fronturi erau atunci? Nu tot 2? Ce dracu stai si manaci cacat acum ca trebuia sa joci pe 2 fronturi? Daca erai asa bun pe cat te dai jucai, nu dadeai stergere si dupa veneai aici sa comentezi ca Demos a luat nu stiu ce orase in 55 ( care era marea lor ).. Comentezi ca ne-ai cedat orase si plm, stai tu calm ca le luam cu forta si tot aici se ajungea.
Coie pe bune , tu intelegi limba romana ?!
Reciteste ce am scris !
Noi am avut 4 fronturi fara nucleu coie pe lumea asta la un moment dat erau decat 5 insule complet ale noastre .
Tu intelegi ca aveam 4 fronturi la un moment dat si ne-am descurcat incat acum nu ne mai bateam in m54 ci dusesem lupta in M44 . tu chiar asa naiv esti sa crezi ca noi Wild nu rezistam pe 2 fronturi ???
Coie un front il tineam singur la o adica nu ma scoteau astia de pe insule cu una cu 2 .
Daca ne luam bataie nu ai de unde sa sti , ati mai luat voi bataie de la Sons aia cu o mare voi cu 3 :))))
Cu cat eram mai bubuiti cu atat ramaneam mai activi , pierdeam un oras luam alte 2 ... asta era ultima problema .
Nu ne au placut jocurile de culise ce le au facut Demosul si s-a facut chestionar s a votat sa ii lasam sa se bata cu fantomele si aia a fost !
 

DeletedUser17271

Guest
Normal ca plange ma, el e recunoscut pe grepolis pentru 2 mari lucruri:
1. Faptul ca face 100 de academii daca se poate
2. Modul jalnic/patetic si injuraturile cu care-si trateaza oamenii.

Problema e ca aici n-a putut sa faca asta si in loc sa lupte, a bagat coada intre picioare si a fugit. Tipic.

O sa apara imediat mesaje de genul "Nu ne-a batut Demos, am sters noi" - toata lumea stie ce fel de om e, ne-a demonstrat inca o data ca asa e :)
Pe lumea asta cine are 100 academii :))))))))))))))))))
Cum sa scri asa cv cand ati recrutat noaptea tarziu (o parte din ei ) +Imperium cu academiile ,Friends cu academiile. si voiati sa luati cu All Stars :))))))))))))

Dar se saturase oameni de festivale :)))))))))))))))))))))))
Lol cat de patetic sa fi sa scri asa cv coie :)))))))))
 

DeletedUser17271

Guest
In fine ca va dau prea multa atentie un lucru e clar , si o sa mearga vorba .
Demos pe lumea Sinope si au futut aliati pe la spate si punct !
 

DeletedUser17271

Guest
Cand nu mai ai argumente ce faci zici ca biluta jigneste , toti stim cum joci tu cum iti tratezi oameni s.a doar sa te eschivezi de la evenimentele care au fost !
Coie esti patetic . ti am spus un raspuns clar simplu .
V ati futut sau nu aliati pe la spate pe lumea sinope , esti lider in pula mea zi da sau nu simplu !
 

FantomaExtern

Membru Nou
Cel putin eu nu am fost curva cu 2 fete si nici intelegeri nu am facut pe la spate !

Coie pe bune , tu intelegi limba romana ?!
Reciteste ce am scris !
Noi am avut 4 fronturi fara nucleu coie pe lumea asta la un moment dat erau decat 5 insule complet ale noastre .
Tu intelegi ca aveam 4 fronturi la un moment dat si ne-am descurcat incat acum nu ne mai bateam in m54 ci dusesem lupta in M44 . tu chiar asa naiv esti sa crezi ca noi Wild nu rezistam pe 2 fronturi ???
Coie un front il tineam singur la o adica nu ma scoteau astia de pe insule cu una cu 2 .
Daca ne luam bataie nu ai de unde sa sti , ati mai luat voi bataie de la Sons aia cu o mare voi cu 3 :))))
Cu cat eram mai bubuiti cu atat ramaneam mai activi , pierdeam un oras luam alte 2 ... asta era ultima problema .
Nu ne au placut jocurile de culise ce le au facut Demosul si s-a facut chestionar s a votat sa ii lasam sa se bata cu fantomele si aia a fost !
Da frate da, 4-5-6 SAPTE fronturi ai avut pe lumea asta.. Lasa asa.. Asta-i motivul da, ai vrut tu sa ii lasi sa se bata cu fantomele.. Si iar vorbim de lumile care au trecut? Asa setat esti pe ce a fost??
Nu o sa stim niciodata daca te batea Demos sau tu pe ei, momentan lumea asta au castigat-o ei si cam aia e.. macar tura asta nu v-o batut oceania... doar jumatate din ei
 

DeletedUser17271

Guest
Sau trebuie sa rog alt lider wild eventul o fata sa puna aceasi intrebare ce ti o adresez eu .
V ati futut sau nu aliati pe la spate pe lumea Sinope ?
 

DeletedUser17271

Guest
Da frate da, 4-5-6 SAPTE fronturi ai avut pe lumea asta.. Lasa asa.. Asta-i motivul da, ai vrut tu sa ii lasi sa se bata cu fantomele.. Si iar vorbim de lumile care au trecut? Asa setat esti pe ce a fost??
Nu o sa stim niciodata daca te batea Demos sau tu pe ei, momentan lumea asta au castigat-o ei si cam aia e.. macar tura asta nu v-o batut oceania... doar jumatate din ei
Nu am vrut eu au vrut majoritatea .
Asta nu intelege romana coie , s a votat . cand se voteaza cv majoritatea castiga .
Iti repet s a facut chestionar s a votat !
Nu doar 7bal a zis hai sa le lasam fantome s. a votat .
Am avut 4 , cu all stars catre 44 , polonezi in nucleu la sud cu friends si Imperium .
Sunt 4 fronturi :))))
Dar tu nici romana nu sti si cred ca nici matematica :))))))
 

NoobFromRo

Stie Tot
Coie ti se pare ca am luat bataie de la voi , cand eram calare pe voi de 1 luna in coace esti prost ati fost scosi aproximativ 99% din m54 , v am spart nucleu , tu saracul , ai pieredut cateva orase si ai fugit in vacanta : citez de pe grupul vostru de wapp" am activat vacanta ca am un examen la ortopedie " sau cum plm ai scris , te au facut Wild coie posta ai venit si tu si desteptul de noob bombardieri in M54 si ati pecat cracanati , a si uite cum am jucat noi coie , sa iti inchid si tie si la prostul celalalt gura :

mQ7fULt.png


OBnKbap.png


L am facut in plm spectator , incat mi-a dat mesaj ca de ce il tin in fake uri , prostul nici nu stia ca ii dau nava :)))))
In fine voi erati degeaba coie , tu si noob efectiv erati paraleli , erati carne de tun , nici macar in calculele demosului nu erati luati , doar trupa aia Xergio , Juice s.a
Tind s cred ca voi 2 habar nu aveati macar ce se intampla la voi in alianta , daca v as spune cine din grupul vostru de incredere cu drept de ascuns ne dadea info .. nu ai cum coie :))) tocmai astia 2 au iesit la interval .


Esti prost bai baiatule , dac tu crezi ca din cauza oraselor s-a sters , nu tata informeaza-te , s-a sters pentru ca nu ne-au mai convenit anumite conditii puse de Demos si ultima picatura fost cam asa , demosul prin nexe se plangeau ca s au saturat de festivale si sa ii lasam sa intre in m44 , noi am zis ok .... intrati cu conditia sa nu recrutam nici noi nici voi , la care a aparut Capone s a zis pai sa vezi ca ii luam pe Nihill si pe alti 20 in demos , plm :))) asta dupa ce recrutase Imperium plus academiile + Friends+academiile + trupa lui Edy Cretu s.a :))) si tot ei se plangeau coie ca s au sturt de festivale esti nebun :)))), si atunci am zis eu ce faceti coie daca noi ne facem fantome ????
PLUS SCHIMBAT INSULE DE COMUN COIE DOAR CA ASA VOIAU UNI SI MULTE MULTE AROGANTE ... IN FINE , cat timp a fost braveknight in conducere toate bune , cand a ajuns capone , su schimbat conditiile pactului ... de la o zi la alta
in fine ar trebui sa pun niste poze de pe grupul ala de discutii dar laso asa . Ideea e ca nu v am dat onorea sa va puteti lauda ca ati batut Wild Fangs !
Am sters cand alianta o ducea bine mersi ! dar sclavi nu o sa acceptam niciodata sa fim , mai ales ca nu avem nimic de demonstrat
Apoi coie ce draq vorbesti tu de bataie , cand tu esti un jucator mediocru , fara timp real de joc , doar cu gura mare care se chinuie pe fiecare lume ce joaca sa ajunga in top 100 .
Coie tu incerci sa pari cineva dar esti pielea puli , realizarile tale pe lumea asta si pe grepolis in general , tind catre 0 . Lasa coie oameni mari sa vorbeasca .

In fine , cat despre aia care cred ca treceau asa usor de mine marcos valy argon budicu frana , aximar leinad s.a va inselati coie .. duceam lejer un razboi de anduranta si pe 2 flancuri , am avut noi 4 flancuri la un moment dat pe lumea asta , si fara nucleu , si ne-am descurcat ... dar acum cu mare facuta , cu granite facute , sunteti nebuni frate .




Noi puteam face multe frate , dar nu am vrut sa ne futem pe la spate aliati !
inclusiv pact cu all stars cu voi , inclusiv recrutari la grmada ca de la voi ca din all stars , nu am vrut ne am pastrat cuvantul dat !

In fine , o noapte linistita si sarbatori fericite ,
Ps.1 dac re cnv ceva de comentat ceva la adresa mea sa m caute in clsament puncte si luptatori .
ps. 2 dac are cineva ceva de comentat , ma-sa e curva
.
Ce acțiuni smek ai făcut bila pe niște orașe la voi în nucleu =)) bravos :))

Ia zi le tu la lume cât am stat acolo singurel între voi pana m ați scos , și încă mai am orașe pe acolo

Te lauzi cu acțiunea aia de parca ar însemna ceva , dacă ma cobor la nivelul tău ma pun sa caut alea 20 de orașe saltate de la "greii" din wild dar nu meriți efortul asta

În afara de orașe izolate la voi in nucleu și cedări de la noi , wildu nu a luat orașe prin acțiune și nici nu ar fi luat pe când all stars va salta orașe zilnic prin trupa lui nihil

Ți ai bătut joc de wild încă odată, felicitări
 

A stranger

Stie Tot
Acum haideti sa va arat si mesajul intreg al lui Capone :)

+ cand m-a spionat demos + la- atacat pe colegul aximar. De fapt cele ale luia ximar nu le mai am ca am iesit din alainta dupa ce am dat inceput nou.

2c90736a08


7df6e163c7
Nu te mai baga in seama aiurea si nu imi mai da taguri . Stai jos ai 4 ! Uita.te cand am fost spionat eu si cand te.am spionat eu pe tine si apoi baga.te in seama !
 

Atașamente

  • 9BB3ADE5-8651-4EE9-A52E-F3687524BB39.jpeg
    9BB3ADE5-8651-4EE9-A52E-F3687524BB39.jpeg
    127,6 KB · Vizualizări: 20
Sus