replici care te scot din minti!

DeletedUser

Guest
female_30_s_my_boss_is_driving_me_crazy_p.30.jpg

Azi a fost o zi tensionata la servici, o zi in care una din colegele mele tipa din orice, totul o scoteaaaaaaaaa din mintiiiiiii! pe voie ce va enerveaza?
 

DeletedUser3207

Guest
matematica........e destul ca sa ma faca sa am ganduri ,,sumbre":D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Nu cred!
-chear daca demonstrezi ceva cuiva si auzi Nu cred!
 

DeletedUser

Guest
Te iubesc!
Nu cred ca mai suport sa aud asta,din gura unei fete spuse altei fete.Deja replica a primit alt inteles.Astazi oricine spune ,,te iubesc'' oricui.

Tema de gandire:cum vor fi (de)generatiile urmatoare?:))
 

DeletedUser

Guest
,,Pot să te întreb ceva? ''

La naiba...întreabă, doar! Dacă voi și răspunde, aste e o cu totul altă chestiune .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
propozitiile cu pretentii de destainuire, care incep cu "Sincer, bla-bla-bla..." :D
 

DeletedUser3728

Guest
Pe mine ma enerveaza cand cineva spune ceva si nu aud sau nu eram atent dupa eu raspund cu "Ce?" sau "Poftim" la care el raspunde "C" e vitamina si "Poftim" nu mai pofti ca dai la rate.:)
 

DeletedUser

Guest
@Tullio , la fel este si cu mine ..
@Dark , mie-mi mai zic unii „mă...” si stau stau stau .. pana le zic eu „da zi mă odată..” .
 

DeletedUser3207

Guest
@Tullio , la fel este si cu mine ..
@Dark , mie-mi mai zic unii „mă...” si stau stau stau .. pana le zic eu „da zi mă odată..” .

Sau zic "Auzi?".......si dupa pauza....de parca ar astepta sa le zic personal ca nu-s surd!:angry:
 

DeletedUser

Guest
Pe mine ma enerveaza intrebarea asta : CE FACI? Ce kilu meu sa fac? Fac de-alea de 100 si le vand cu 1000 .
 

DeletedUser4006

Guest
Pe mine ma enerveaza intrebarea asta : CE FACI? Ce kilu meu sa fac? Fac de-alea de 100 si le vand cu 1000 .
lol

Pe mine ma enerveaza "Ce mai faci?", "Cum o mai duci" si mereu se raspunde cu cuvantul acela ble*te**t: "bine" :supermad::supermad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ahhh, cum de am omis...Persoanele care incep o conversatie pe mess cu BUZZ!!!
russian_roulette.gif
 

DeletedUser

Guest
"Esti?" ,"Ai venit si tu?"Pai daca ma vezi..normal ca sunt si daca vorbesti cu mine....sau poate obisnuiesti sa vorbesti des cu cine iti imaginezi? grrrrr
ah , si urasc sa nu se adreseazaa lumea cu "domnita" URASC!! URASC!! URASC!!
 

DeletedUser

Guest
"Esti?" ,"Ai venit si tu?"Pai daca ma vezi..normal ca sunt si daca vorbesti cu mine....sau poate obisnuiesti sa vorbesti des cu cine iti imaginezi? grrrrr
ah , si urasc sa nu se adreseazaa lumea cu "domnita" URASC!! URASC!! URASC!!

domnita Alandala:p......
 

DeletedUser

Guest
Citind acest mesaj singur vei muri de tanar, vei ajunge gunoier, o sa ai sida, cancer. Daca vrei sa se anuleze blestemul da-l la cel putin 3 prieteni...

mesaje de genu asta ma dispera ... trimite unu apoi trimit toti si ma sacaie ....
 

DeletedUser

Guest
,, Se poate o întrebare ? ''.
Pei...deja ai pus una!! Fără să mai ceri permisiunea!
 

DeletedUser3207

Guest
"da si mie 5 lei imprumut"
ce faci cu ei?
"la pacanele!"
 
Sus