Kasmenai V.2.0

ElChapo

Stie Tot
Nu a fugit coaie nimeni asa cum am vb și cu guta și cu tine motivele mele pentru care am șters nu au avut legatura cu method,aici am intrat doar ca simplu jucător când am auzit ca intra david,i am dat mesaj lu Axel sa facă o echipa și aia a fost
Motivele au fost ca tu n ai avut deloc creier si ai adunat toti rebuti de pe harta si pe langa asta ai incercat sa pari si cocosel si i ai refuzat p aia din united la pact si ultimul ratat (gucci) a profitat de asta ca de multe ori ca sa castigi iti trebuie si cantitate nu doar calitate si cantitatea face diferenta la inceput de lume.Aaaaa da si va mananca in cur sa jucati cu bot si autoclickere pe care oricum nu stiti sa le setati ca sa nu va luati ban....ayaye un meci mai prost
 

valiemilian

Stie Tot
Motivele au fost ca tu n ai avut deloc creier si ai adunat toti rebuti de pe harta si pe langa asta ai incercat sa pari si cocosel si i ai refuzat p aia din united la pact si ultimul ratat (gucci) a profitat de asta ca de multe ori ca sa castigi iti trebuie si cantitate nu doar calitate si cantitatea face diferenta la inceput de lume.Aaaaa da si va mananca in cur sa jucati cu bot si autoclickere pe care oricum nu stiti sa le setati ca sa nu va luati ban....ayaye un meci mai prost
Ce pact cu united coaie?ca n am vorbit cu ei de pact decât spre final și nu s a făcut din cauza lu monster ca înjură ca o pizda virgina ce este
 

valiemilian

Stie Tot
Motivele au fost ca tu n ai avut deloc creier si ai adunat toti rebuti de pe harta si pe langa asta ai incercat sa pari si cocosel si i ai refuzat p aia din united la pact si ultimul ratat (gucci) a profitat de asta ca de multe ori ca sa castigi iti trebuie si cantitate nu doar calitate si cantitatea face diferenta la inceput de lume.Aaaaa da si va mananca in cur sa jucati cu bot si autoclickere pe care oricum nu stiti sa le setati ca sa nu va luati ban....ayaye un meci mai prost
Iar de rebuturile din zona de pe granița 45/55 nici măcar nu I am adus eu vio ia adus ca era lider și dacă el zicea de ei I am zis ok ești lider ii vrei poți sa ii iei,nu I am adus eu în plm dar ma rog nu mai contează știu ce am greșit acolo și aia e acum oricum nu mai se poate schimba nimic
 

gogogo

Membru Nou
Tu gurita mica,ca pe dimale cand ti au facut niste batranei actiune pe 4 5 orase nu ai fost in stare sa incadrezi sau sa intorci si apoi ai cautat pretexte ca sa cedezi contul =))))))))))))))))))
Mai lasa arfele de jucator bun,esti un jucator de umplutura salpa
ba operatulee ai inviat :) pe Dimale nu am avut timp ... pacat ca numai am rapoartele sa vezi cum intorceam :) esti cel mai slab :)) modificai pozele sa arati ca dai la secunda cand colo erai cu ele in boscheti! Trompeta esti pentru mine!
 
Actiunile le fac in zona unde nu sunt majoritar nu? Eu incadram 3 orase si ultimii slabani cu 10 15 orase puteau sa incadreze si la 5 6 secunde dupa ca tot spargeau ca trupe pula
Ma mir cum de inca mai traiesti la cat de prost esti uneori
asta nu e problema mea, nu e vina mea ca nu te ai dezvoltat suficient in cat sa joci grupat, ai avut o tentativa dar tentativa a ramas
 

ElChapo

Stie Tot
ba operatulee ai inviat :) pe Dimale nu am avut timp ... pacat ca numai am rapoartele sa vezi cum intorceam :) esti cel mai slab :)) modificai pozele sa arati ca dai la secunda cand colo erai cu ele in boscheti! Trompeta esti pentru mine!
Da,am inviat si sunt mai fresh ca ultima data :) pe Dimale te a depasit situatia cand ai facut switch ul de aliante pentru ca nu esti jucator de granita,ci jucator de umplutura =)))) si nu mi mai zice ca editam ca sa ma dau mare ca dau la secunda,cand tu veneai si ma intrebai cum de incadrez asa =)))))) da i mesaj lui quest morgan raresq tania caliniv marcos midas silviu501 etc etc si ti zic ei cum incadram la secunda =))))))))))) ca a ajuns jocul sa se dezvolte in asa fel incat oricine sa dea la secunda si voi tot in era preistorica ati ramas cu secundele=)))
 
Sus