Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Cat despre ce lumii a castigat Wild si ce lumii am pierdut noi , aia e boss .
Toate aliantele la un moment pica , imbatranim, avem alte prioritatii s.a .
Tot respectul fata de acele aliante care inca rezista de anii bunii si inca castiga lumii de joc, gen Demos , clanul lui mopmop si ce aliante mai sunt care joaca de ani bunii .
Ideea e ca trebuie sa rulezi constant jucatorii din alianta, conducerea s.a .
Cum de altfel trebuie sa te acomodezi si stilului nou de joc ( stilul asta fake uri , joc de noapte botii s.a ) , daca alianta respectiva nu reuseste se intampla exact ce s-a intamplat si cu Wild Fangs , Friends , Mantalele Rosii ,Cainii infernului si alte aliante top care acum nu mai sunt ori nu mai castiga lumii de joc .
 

TereX

Membru activ
Cat despre ce lumii a castigat Wild si ce lumii am pierdut noi , aia e boss .
Toate aliantele la un moment pica , imbatranim, avem alte prioritatii s.a .
Tot respectul fata de acele aliante care inca rezista de anii bunii si inca castiga lumii de joc, gen Demos , clanul lui mopmop si ce aliante mai sunt care joaca de ani bunii .
Ideea e ca trebuie sa rulezi constant jucatorii din alianta, conducerea s.a .
Cum de altfel trebuie sa te acomodezi si stilului nou de joc ( stilul asta fake uri , joc de noapte botii s.a ) , daca alianta respectiva nu reuseste se intampla exact ce s-a intamplat si cu Wild Fangs , Friends , Mantalele Rosii ,Cainii infernului si alte aliante top care acum nu mai sunt ori nu mai castiga lumii de joc .
Coaie eu cred că măcăni prea mult pe aici
Mars acolo la metin cu smigal=)))))
 

DeletedUser17271

Guest
Nu cred ca e Stupefy , e unul care pe Sinope juca in all Stars firstblood sau daddy dragos cv de genul firstblood mai mult ca sigur avea nick-ul ca imi batusem pla de el atunci era mare bombardier in primele zile si acoi nu trecuse de 5 orase si o daduse ca nu joaca pe lumea aia =))))) .
Oricum e un lindic , mucos, cauta si el anturaj cu baietii.
 
Ultima editare de un moderator:
cu tot cu minimalele tale si ale lui cyoby pe 3 orase ale mele simultan si tot nu ai reusit sa bagi nava pt miscari...off...cum sa te faca unu ca mine, de care nu stiti multi
Coaie uite sa nu mai tii trupe in orase.

vii si te lauzi ca ultima paleta dupa ce te-am farmat ieri

ai 3 orase din scurt si normal ca ai reusit

mare pierderi nu am avut
 
Intreaba cineva din grupul nostru de wapp despre care Oceania e vorba ?! Aia cu jumatate jucatori Demos , si cealalta jumatate jucatori Sons ?!
De altfel intreba daca tu esti jucator Oceania? =)))))) .
ati pierdut efectiv si acolo si acolo

ai fost pus in genunchi si ai bagat vacanta ca pizda

eu nici nu as mai intra sa comentez
 
hai dute si mai lingel pe david si stai pe cont ca sa nu ii mai prinda baietii miticele
smiley-emoticons-oh-no2.gif


Azog the ghost
 
Sus