Noua lume

DeletedUser15703

Guest
=))) Gata te-ai calmat si tu? nu mai faci nimic boss?:)))
Vezi ca ai fost la curve si ti-ai luat si HIV, nu uita sa mergi la un tratament:) succes:))
Ai picat :))))))) pai de unde plm sa știu ca măta are HIV.. acu l-am luat aia e dacă tu nu vrei coopera cu mine.. m-ai lăsat sa tot o fut pana am luat HIV.. urat din partea ta =)))))))))))))))
 

Heracles DW

Membru activ
Asa e, n-am castigat nicio lume:)) Nu ma laud cu nimic, fiecare stie trecutul meu, chiar si pe alte lumi, chiar nu e nevoie sa spun eu, pentru ca voi pisamasi din dark wolves va laudati ca va bateti ca etc, da dupa o luna va dati stergere:)))

Esti bolnav la cap, chiar asa e frate:)) Hai ca va las, nu mi pierd timpul cu asemenea specimene ca voi :))
Enumera si mie lumile in care Dark Wolves si au dat stergere( exclundem Oropus,ca ne am dat stergere la final de lume)
Iar pe Byllis a fost asediu, noi nu jucam asediu, sulifreasca ce esti:)))
 

DeletedUser15703

Guest
Ai picat :))))))) pai de unde plm sa știu ca măta are HIV.. acu l-am luat aia e dacă tu nu vrei coopera cu mine.. m-ai lăsat sa tot o fut pana am luat HIV.. urat din partea ta =)))))))))))))))
Trebuia sa zici baaa mama are HIV
=)))))))))) ce gluma frumoasa de 2 lei macar:))))
pacat:))) da macar ma-ta.ro te-o nascut cu probleme in cap:))
WTF nu știu ce ai vrut sa zici... dar e de la
Hiv-ul contractat de la măta.com ca ea e internațională =))))))))))))))))))))))
 

Heracles DW

Membru activ
Pai nu e asa?:))) sau ma insel? Hai povesteste-mi tu mie cum ti-ai dat stergere cu tot cu alianta ta, virginule :)) pe toate lumile pe care ati apucat sa intrati, si dupa o luna pa pa :))
Ce final ma de lume =))) Ati dat stergere inainte sa inceapa minuni saracule :)))
Pai zi pe ce lumi ne am dat noi stergere dupa o saptama?:)))
DUpa 2 luni, au inceput minunile pe Oropus ,ca jucati farmville dupa ce am batut noi tot
Eu ti-am mai zis tie: Ba adormitule, a venit carantina si nu-ti mai faci norma pe centura?:)) Ai venit sa faci proba orala aici pe forum?:eek:
 

Heracles DW

Membru activ
Pai nu e asa?:))) sau ma insel? Hai povesteste-mi tu mie cum ti-ai dat stergere cu tot cu alianta ta, virginule :)) pe toate lumile pe care ati apucat sa intrati, si dupa o luna pa pa :))
Ce final ma de lume =))) Ati dat stergere inainte sa inceapa minuni saracule :)))
Tu vorbesti din vise , terminatule=)
Povesteste din fapte reale :cool:
 

DeletedUser15703

Guest
=]]]]]]] degeaba spui de mamele, da nu uita ca si tu ai o mama care vrea sa fie fututa :))
Pai poate vrea nu zic nu dar pe a ta am fututo de mult am schimbat și pagina deja :))))))) și sezonul,și episodul... poziția nu prea vrea dar i-am tăiat o ureche și apoi o vrut =))))))))) intreabo dece i tăiată o ureche ea o sa zică: nu am vrut sa schimb poziția când m-a frecat kalasnicov și mi-a tăiat urechea :))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

Heracles DW

Membru activ
=))))))))))))))))))))))))))))))))))) nu te mai victimiza atat virginule :)) tu cu dark wolves dati de greu, o luna stergere, ce e plm cu alianta ala ma? Cine plm sa va sustina pana la sfarsit daca voi faceti de astea?:))))))) bine ca nu joc in dark wolves pisamas=)))

P.S. ce face gagica ta? nu ti mai ofera sex oral si tot virgin ai ramas?:))
Tu esti batut in cap, enumera lumile in care ne am dat noi stergere, arata dovada ,sclavule
Ce gluma buna, vezi ca se aude un 2000 pe la gura ta, gluma e mai veche ca tine :)
 

DeletedUser15703

Guest
A da? =)))))) te victiminezi, esti un lider de cacat, cine pula mea sa te conduca asa ceva, mai bine meriti un membru nu lider:))
Da ca și tu esti mare lider și jucător :)))))))))))))) joci de dai pe-afara de bun ce esti.. măcar nu vorbi
 

Heracles DW

Membru activ
A da? =)))))) te victiminezi, esti un lider de cacat, cine pula mea sa te conduca asa ceva, mai bine meriti un membru nu lider:))
Arata date concrete
De ce nu spui nimic de Cythera? Sau de Oropus in m55, cand am scos Bonesul din rahat? De ce nu vorbesti de fapte reale?Pentru ca ti e ciuda:) Te cam roade la sufletel:eek:
 

DeletedUser15703

Guest
=))))))))))))))))))))))))))))))))) bravo tie, ce mi pasa mie? Eu ma duc in fiecare zi la voi sa o fut putin pe ma-ta non-stop de dimineata dupa dupa amiaza dupa seara:)) da vezi ca nu mai rezista, du-o la un spital ca moare cumetre:))
Pai cui vrei sa-i spun dacă i măta ? No vrut sa stea la pulă cum trebe pac jos urechea data viitoare i tau un deget de la picior sa i trasmiti :)))))))))))
 

Heracles DW

Membru activ
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) coaie mor de ras, cati 18 ani ai ma cacatule?
In locul tau m-as lasa de jocuri si mi-as ocupa timpul cu gagica:))
De ce sa ti numar lumile? Uite sunt fapte in alte subiecte cacaciosule, toti stie ce alianta de cacat ai:)))
Daca am o ally asa cum zici tu...De ce frate vorbesti de ea in sus si in jos?;)
Vezi ca te apropi de nota 10 la oral, aproape o iei la perfectiune in gura:))
 

DeletedUser15703

Guest
Eu nu am fost niciodata lider, si nici nu voi fi lider, ca lider ai nevoie de o strategie, ocupatie mai multa pe forum, dar voi nici capabili nu sunteti sa ocupati marea =)))))))))))))) vine un rosu, apasati un buton de ATTTTACCC, si tot n-ati reusit sa il scoateti=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scoateti-l dracu pe heraclus sclavu pulii ca e incompentent ca lider:))
Pai tu vorbești? Care nu ai câștigat nicio lume? Eu pot vorbi am câștigate câteva lumi dar tu ?
 

DeletedUser15703

Guest
=))))) ba vezi ca ma-ta.ro te striga sa ii cari 2 saci de dildo:))
Exact ma strigă sa i car sacii de dildo dar sa i duc la măta.com ca o rămas fără :)))))))))))) a ta sa apucat sa le și mănânce bani nui mai dau sa ne înțelegem mi-o tocat bani ma lăsat falit sti cât de greu te-am crescut... nai idee.. :))))))))))))
 

Heracles DW

Membru activ
Nu am fost pe Cythera:)
De Oropos am intrat asa la misto, daca vezi acolo, mi-am dat stergere si eu ca nu aveam cu cine juca daca ati dat voi stergere, si va disperam unpic:)))
Dar daca aveati un creier, puteati castiga lumea ca aveti mii de orase, ce pula mea :))) ati vanat doar dormeze muistilor:))
Band of Brothers
Nebunii
Cruciatii
Lupii Singuratici
Sons
Astea sun dormeze?
Hai ca o iei pe carare de acuma :)) Recunoaste macar ca am batut toata lumea:))
 

DeletedUser15703

Guest
Da
Cine pula mea te-a intrebat de lumile castigate?:))) Eu n-am castigat nicio lume:))) poti sa castigi cat vrei tu, da esti o pula ca un jucator:)
Da ma îs o pulă ce câștiga lumi de Grepolis da tu esti o pula ce nu câștiga nici măcar o lume!
 
Sus