Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
Aia e ma turnat cu treaba :)
E un oras am alte 170 :)
Mai ales ca orasul e la granita 55/65 si noi avem baza in 44 -45 ..... iti dai seama ce importanta mare are orasul ala .
Bravo teodoratt pt oras .

Felicitari colegilor din Wild Fangs pentru mobilizare .

700 atacuri pe drum atacuri cu usoare multi nu ajungem pana in bonus cu atacuri ..... vina mea , daca eram cu zid 0 clar nu statea nava dar si asa vedem ce va fi .
Indiferent daca se sparge sau nu nava eu sunt mandru de ce vad .

Vezi atașament 3305
Mai ai de unde sa-mi dai 1k gold?;))Ca ala de pe farsala a ramas la tine...si eu nu mai am
 

saca 24

Stie Tot
Am eu vreo 2500 gold,primiti de la Domnul Stil.Sunt ,,bani" manjiti,asa ca nu-i folosesc.
Dar nu stiu daca se poate face comert cu ei..
Moka ii dau daca e.
 

DeletedUser6507

Guest
Am eu vreo 2500 gold,primiti de la Domnul Stil.Sunt ,,bani" manjiti,asa ca nu-i folosesc.
Dar nu stiu daca se poate face comert cu ei..
Moka ii dau daca e.
eu am nevoie de goldul meu,goldul ala pe care i l-am dat;)) pe farsala.
 

DeletedUser6507

Guest
Aia e ma turnat cu treaba :)
E un oras am alte 170 :)
Mai ales ca orasul e la granita 55/65 si noi avem baza in 44 -45 ..... iti dai seama ce importanta mare are orasul ala .
Bravo teodoratt pt oras .

Felicitari colegilor din Wild Fangs pentru mobilizare .

700 atacuri pe drum atacuri cu usoare multi nu ajungem pana in bonus cu atacuri ..... vina mea , daca eram cu zid 0 clar nu statea nava dar si asa vedem ce va fi .
Indiferent daca se sparge sau nu nava eu sunt mandru de ce vad .

Vezi atașament 3305
Cam putine atacuri,avand in vedere ca Angels va e inferior cu mult.
 

DeletedUser16785

Guest
@Stil S-a blocat sv-ul ce naiba breee ... avem atacuri pe drum pe asediu , n-i se intorc usoarele acasa , ele fiind trimise pe asediu ce draq ma ....
Ataci pe asediu si se intorc usoarele acasa ... ca dai in gol .... ce naiba ma chiar asa pe fata...
 

DeletedUser6507

Guest
@Stil S-a blocat sv-ul ce naiba breee ... avem atacuri pe drum pe asediu , n-i se intorc usoarele acasa , ele fiind trimise pe asediu ce draq ma ....
Ataci pe asediu si se intorc usoarele acasa ... ca dai in gol .... ce naiba ma chiar asa pe fata...
Buna minciuna:))
 

DeletedUser15654

Guest
Domnilor admini exista o problema... ciudat joc în seara asta...daca ne uitam pe desfășurător fără sa știm câte atacuri au fost date.... tind sa cred ca adversarii își sapa singuri groapa sauchiar exista un "Doamne, Doamne". Maxima faza. Mai că nu sunt atacuri deloc da surpriza pica nava. Moaaaaa felicitari colegi pentru seara asta. Asa da echipa.
 

DeletedUser6507

Guest
Domnilor admini exista o problema... ciudat joc în seara asta...daca ne uitam pe desfășurător fără sa știm câte atacuri au fost date.... tind sa cred ca adversarii își sapa singuri groapa sauchiar exista un "Doamne, Doamne". Maxima faza. Mai că nu sunt atacuri deloc da surpriza pica nava. Moaaaaa felicitari colegi pentru seara asta. Asa da echipa.
:))
Diana,totul tine de talent,nu de altceva:),felicitari.
 

DeletedUser16980

Guest
Hai ca am pus serverul in genunchi:))))

Felicitari ambelor echipe, frumoasa bataie!
 

DeletedUser15654

Guest
Dl Stil ce facem cu lumea asta? Sa nu poată un om sa între pe un oraș deja e aiurea. Sa nu știe stânga ce face dreapta e și mai aiurea dar sa nu mai știi grep după cca 8-9 ani e tragic. Ma uit ca mâță în calendar și cred ca nu sunt singura. Va rog sa ne comunicați nava din raportul de mai sus (pus de 7ball) e sparta înainte sau după miezul nopții? :oops:
 

DeletedUser16599

Guest
De ce apare ca dam in gol, desi lui 7bal ii apare ca acum este cucerit orasul de alt jucator?!?! Si ce e cu ‘asediul se termina pe 01.01.1970’?!?! De asemenea, nici vraji n-am mai putut aplica la un moment dat, fiindca se blocase serverul. Ce se intampla? Pierdem oras aiurea si futem trupe degeaba.
 

Atașamente

  • BE6F7D27-622B-48FF-B890-C38E1E82065A.jpeg
    BE6F7D27-622B-48FF-B890-C38E1E82065A.jpeg
    188 KB · Vizualizări: 22
  • 0FA6D27F-CEE4-4A23-A902-AFF0DF22E4B7.jpeg
    0FA6D27F-CEE4-4A23-A902-AFF0DF22E4B7.jpeg
    52,1 KB · Vizualizări: 14

DeletedUser16599

Guest
De ce apare ca dam in gol, desi lui 7bal ii apare ca acum este cucerit orasul de alt jucator?!?! Si ce e cu ‘asediul se termina pe 01.01.1970’?!?! De asemenea, nici vraji n-am mai putut aplica la un moment dat, fiindca se blocase serverul. Ce se intampla? Pierdem oras aiurea si futem trupe degeaba.

Si de ce noroc doar pe minus?!
 

DeletedUser16785

Guest
Bai nene eu nici nu stiu daca am nava in oras nu am nava in oras ..... nu mai pot intra pe orasul ala inainte de bonus aratau 7200 bireme ... dupa mi sa blocat efectiv .....
Acum imi arata ca am orasul asediat de altcnv :))))
Colegii dau in gol cu atacuri ce naiba :))))
Si parca vad ca maine imi arata ca pierd oras :)))
Wtf :)))
Screenshot_2020-01-27-23-14-38.png
Si mie imi bagase nava teodoratt :))) nah ce imi arata mie aici :)))
 
Sus