LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser6873

Guest
Ba rage , despre viata ta s-ar putea scrie o carte , pe cuvant de onoare.

Auzi motiv de mandrie , ca ati facut 2 jucatori sa stearga prin fake pentru simplul fapt ca erati noobi si nu puteati sa-i bagati nava , mare motiv de mandrie.

Crezi ca decat la voi nu mergea alarma la atacuri ? Incredibil ... cauta cine este dezvoltatorul aplicatiei si poate mintea ta , aia ingusta , o sa perceapa ca stil nu are nici o legatura cu asta , sunt buguri ale aplicatiei , dar de pentru unii "ie grele".

Hai , sa fii iubit .
 

DeletedUser16184

Guest
Tu taci ma ca ai fost alt zmeu si ai ajuns in vacanta dupa ce m-am jucat cu tine ai oprit alarma ti-am luat oras pe insula controlata de voi si jocul de fake din demos a inceput daca da unu pica toti asta e :)nu esti in masura sa vorbesti cu mine salpa:)
 

DeletedUser6873

Guest
lol27.gif
lol27.gif
lol27.gif
lol27.gif
lol27.gif
lol27.gif


Baietica , eu am fost in vacanta de sarbatori sa stau linistit , nu sa imi strice unul ca tine concediul prin fake-uri (pe langa vorbit aiurea asta este a doua ta caracteristica , in rest esti 0). Cat despre zmei si alte chestii , vezi care a pierdut oras in fata cui.

Hai , canta la alta masa ca n-am marunt.
 

DeletedUser16184

Guest
Mi-ai luat oras cand am fost banat hahahahahaha cu asta te lauzi?=))))) ti-am luat oras la granita 54/55 salpa,cand ti-ai bagat vacanta nu era de sarbatori ci cu 2 saptamani inainte de sarbatori =))))) ce fel o dai la intors terminatule=))))
E bine ca am gasit alt pres pe care sa ma sterg=)))
 

DeletedUser16827

Guest
Mda .
Imi e rusine ca m-am coborat la nivelul tau mai Andrei .
Una peste alta Ragee , mandria e nesemnificativa , esti un jucator slab tactic si strategic vorbind . Uita-te la toate evenimentele si spune-mi daca lumea asta a mers cum ai vrut tu sau cum am vrut eu . Ma refer la zona mea in special ....

In general, in razboi cea mai buna politica este de a pastra un stat intact. A castiga 100 de victorii in 100 de batalii nu este o abilitate. A cuceri adversarul fara batalie, aceasta reprezinta abilitate.

Iti doresc un joc placut pe extern ! Esti tanar, ai timp sa te schimbi . Incepe de azi . Lista de multumiri pentru delos o am la profil !

Spor in viata !
 

DeletedUser16827

Guest
Singura mea greseala a fost sa va cred mai buni decat erati . Abia la sfarsitul lui martie imi incepe sezonul busy cu afacerea . Credeam ca atunci se va termina lumea . Te pup
 

DeletedUser6873

Guest
54/55 a? Ciudat , eu nu te gasesc nicaieri , dar continua sa latri aici , sa creada lumea ca esti un mare jucator
crazy.gif

download.png

Asta e vacanta de pe contul meu . Un sfapt iti dau , daca esti prost , macar nu mai semnaliza.
download (1).png


Hai , sa fii sanatos !


#Urmeaza sfatul lui angel , nu o sa iti prinda rau.
 

DeletedUser16184

Guest
Nivelul meu?Eu am fost la un nivel superior,tu ai fost mereu la nivelul tau inferior si ce ai sublinat tu acolo e clar lasitate stiati prea bine ca in lupta pierdeati si v-ati folosit de alte tactice murdare,daia nici nu ma simt infrant ci ma simt castigator pentru ca orice lupta pe care am avut-o am castigat-o cu propiile mele puteri sau propiile noastre puteri nu a fost nevoie de ajutor din alta parte,zona ta hmm sa zicem ca ai jucat-o cu cap ca ai crescut pe spatele nostru dar dupa ca ai tradat a fost frumos? Asta tine de caracter si cat de usor te vinzi .Coronita aia nu ajuta cu nimic in viata,mai buni am fost dar tu cu colegi tai bagand permanent in zona aia automat ati inceput sa faceti un anti joc ceea ce este clar o lasitate.Mai bine pierd un oras si ala prin lupta pentru ca adversarul imi va aprecia efortul depus ca sa pastrez orasul decat sa raman cu el si sa rada unu si altu ca mi-am bagat permanent dupa ce m-am crezut zmeu pe extern si daca eram un jucator slab cum zici tu poate pierdeam si eu orase nebanat zic asa singura lume unde am pierdut orase si jucam 100% a fost zakros pe granita cu wild dar in rest oriunde am jucat nu am pierdut orase sau daca am pierdut au fost 1-2 maxim :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Vorbeste presul de la usa =))))nu te mai baga in seama cu mine
 

DeletedUser16827

Guest
Nivelul meu?Eu am fost la un nivel superior,tu ai fost mereu la nivelul tau inferior si ce ai sublinat tu acolo e clar lasitate stiati prea bine ca in lupta pierdeati si v-ati folosit de alte tactice murdare,daia nici nu ma simt infrant ci ma simt castigator pentru ca orice lupta pe care am avut-o am castigat-o cu propiile mele puteri sau propiile noastre puteri nu a fost nevoie de ajutor din alta parte,zona ta hmm sa zicem ca ai jucat-o cu cap ca ai crescut pe spatele nostru dar dupa ca ai tradat a fost frumos? Asta tine de caracter si cat de usor te vinzi .Coronita aia nu ajuta cu nimic in viata,mai buni am fost dar tu cu colegi tai bagand permanent in zona aia automat ati inceput sa faceti un anti joc ceea ce este clar o lasitate.Mai bine pierd un oras si ala prin lupta pentru ca adversarul imi va aprecia efortul depus ca sa pastrez orasul decat sa raman cu el si sa rada unu si altu ca mi-am bagat permanent dupa ce m-am crezut zmeu pe extern si daca eram un jucator slab cum zici tu poate pierdeam si eu orase nebanat zic asa singura lume unde am pierdut orase si jucam 100% a fost zakros pe granita cu wild dar in rest oriunde am jucat nu am pierdut orase sau daca am pierdut au fost 1-2 maxim :)

Inca nu pricepi sau nu vrei sa pricepi . Degeaba nu ai pierdut tu orase daca toti colegii tai pierdeau pe capete ... Iti venea si tie randul insa cand ai ramas singurel te-ai decis ca te lasi si asa mai departe . Traiesti intr-o lume imagina, casca ochii ... Permanent am bagat doar pentru multitudinea de fake care venea din directia ta . Nu inteleg , in mintea ta bolnava , trebuia sa stau langa pc non-stop sa vad cand vin nave de la tine , sa feresc mereu de fakeurile tale . Pai eu am viata ma nene , am copii , am de toate . Daca tu erai un jucator care juca sa cucereasca , nu sa irite era alta treaba . Dar nu esti , iar ca masura la sacaiala ta am bagat permanent . Marian a avut trialul la boot intr-o zona in care eu eram in inferioritate , mai ales cu vacanta Oanei . Deci , ca orice jucator care il intereseaza sa tina orasele am bagat permanent mai ales ca eram concentrat in alta zona sa termin curatenia . Nu m-am plans pe extern ca are bot sau alte prostii desi singurel a zis ca il avea in trial (dar asta e alta poveste ) . Zici ca m-ai bagat in vacanta , vrei neaparat sa iti dau mailul de confirmare de cand am facut rezervarile in tara la munte . Nici nu te vedeam pe harta atunci . Daca te uiti la vacanta la copii in Anglia ai sa vezi ca au avut vacanta de iarna . Ma explic aici doar ca imi doresc din suflet sa iti revii , sa vezi ca nu totul se invarte in jurul tau si sa incepi sa te schimbi . Asta e binele meu pe ziua de azi Andrei ! Nici o secunda nu m-am ingrijorat de tine sau de fakeurile tale . Am luat doar masurile de siguranta care am crezut de cuviinta ... Si , in zona ta rage , am avut permanent doar pe orasele de pe stanci , unde rosul era dominant ... Nu mai zic ca nu prea imi merge intorsul de la laptop sau net si alte chestii nesemnificative . Spre deosebire de tine , eu nu ma plang si nu imi gasesc scuze . Bravo lui marian ca mi-a bagat nava , bravo lui nexe ca mi-a bagat nava . Pacat ca nu ati incercat mai multi samd . Pe Oana nu am fost suparat , mai mult am fost suparat pe circumstante , aveam 1 secunda sa intorc usoare in fata navei ca marian a venit la ghici cu 4 usoare pe nava ... Mi-a fost ciuda ca nu am luat masuri din timp stiind ca Oana e in vacanta si altele , dar nicidecum ca nu a renuntat Oana la scoala ca sa ma ajute cu un polis . Eu am suparat-o pe Oana sa intre in vacanta , era culmea sa ma supar ... Cu toate ca da , ma asateptam sa revina dar probabil avea sprijinul pe la Damian oricum ....

Hai gata cu fotosinteza , pune mana si fa-te baiat calumea !

Dupa asta nu mai raspund la nimic !
Numai sa stii dinainte ...
 

DeletedUser16184

Guest
Ma frate eu si aici ti-am scris ca vin langa tine doar sa-ti dau teroare nu sa primesti nave ,stai linistit ca tu luai fake cand eu eram in mall sau eram la un centru comercial sa fac aprovizionare pentru casa doar ca trebuie sa fi destept sa faci ca o persoana sa ia 24/24 si legal :) si in zona in care ai luat fake sa fim seriosi erati mai multi,acolo eram doar eu si marian cu cateva orase amarate.Legat de bot-ul lui Marian cand a fost banat pentru multicont sigur ii gasea si bot-ul nu?Ca ti-a incadrat el tie perfect a tinut cont de el de net de pc de browser.Suparat pe situatie dar ai aruncat spre Oana,scuzele pe care le bag eu sunt pentru simplu fapt ca atacurile voastre la adresa mea sau legendary sunt degeaba pentru ca mereu voi aduce argumente din care reiese adevarul intamplat pe lume/joc nu ceea ce vrei tu sau demos sa arate lumi.Nava nu-ti luam singur ma descurcam mult si bine stii prea bine cand ati dat atacuri fake si minimale cand a incercat damian sa-mi bage nava, incercand sa ma bateti cu propia mea arma la care sunt nr 1 pe grepolis ro,ca aveam timp sa vorbesc cu tine sa feresc trupele de pe alte orase sa fiu atent si la nava lui damian sa intorc etc etc.Daca nu te ingrijora prezenta mea acolo nu bagai permanent nu?Si m-am lasat pentru ca incepuse servarul pe olanda unde am vrut sa-mi dedic toata atentia acolo plus ca este si mai groasa acolo cu goldisti=)))))
 

DeletedUser16074

Guest
"Noi nu avem sefi , noi suntem un grup de prieteni care am venit pe Delos sa le dam o lectie de joc boot-istilor din Demos care se cred zmei , sa le aratam cum se joaca" - fantomele lumii Delos 2019

Rusine ba , tot ce ne-ati invatat a fost (cum sa folosim butonul de inceput nou cand ne doare in pla de cei cu care am jucat) , frumos server ce pot sa zic , alta lume stricata de adminii Demosului , alta lume in care noi am pierdut 100 de orase din cauza oamenilor care au primit ban de la noi apoi le-am recuperat de 2 mai rapid si mai multe , alta lume in care luam ban pe motivul numelui "Oameni si soareci" la un oras dar noi avem relatii la admini , pentru idiotul care a zis de Cruciatull si de Manners ca au primit ban multiplu , au primit un singur ban si ala permanent pentru injurii nu pentru multicont nea Caisa!

Alta lume pe care Demos a stricat-o cu fake-uri , cu minimale cu de toate la toate orele posibile din zi si din noapte! Bravo ma bravo , sincer va doresc la toti cei care ati dat stergere , frustratii dracu , sa-i mancati pla lui Ragee ca l-ati pupat in fund si l-ati sprijinit sa faca rau si datorita acestui fapt nu s-a putut juca o lume frumoasa !

Sunteti jalnici, sunteti patetici , sunteti cum imi place mie sa va numesc "Jucatori de duminica" - asta sunteti , cum ati dat de greu poc , butonul magic , injuraturile de cuvinta pentru admini , plecati setati cu "server-ul romanesc e de cacat" si asa mai departe dar nu e server-ul de cacat , sunt jucatorii care joaca acest server , ei il fac sa fie de cacat !

La revedere!
In schimb, de ce nu-i mananci tu pla lui Rage? Ca poate ai impresia ca ne tragem de sireturi :D
 

DeletedUser9610

Guest
ba limbricule, inainte sa porti o conversatie, o scuipi din gura..
SCUIP-O
 

DeletedUser9610

Guest
E bun de Olanda :)))
Se duce pe Olanda sa ia bataie si acolo.. nu ia ajuns aici
Pai cu redusi ca asta in conducere, cum sa faci treaba?
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Pai aia e ca nu am luat bataie aici=)))) tu stupefy ma stii de frica din cauza la fake =)))) cand te luase un coleg la fake-uri ai zis ca e minciuna in comparatie cu mine si o sa caut si ss-ul si daca il gasesc il aduc :)
 
Sus