Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16825

Guest
Nu stau sa caut printre pozele de pe grup ca sunt mult prea multe,daca vrei sa recunosti daca nu tine-o pe a ta noi stim ce fel a fost

Pai atunci tine-o pentru voi, n-o mai faceti public.

Veniti sa acuzati cu dovezi, nu pe burtica goala.
 

DeletedUser16832

Guest
Dupa ce am scris mi-am dat seama ca nu are cum sa fie miki jun , ala nu scria nimic corect , cat despre "meltean obosit" incurci persoanele prietene , si faci asta grav fara pic de respect . Urasc ca s-a ajuns aici dar animalele nu stiu decat doua lucruri : sa asculte de buna voie sau sa fie batute ;) asa ca spor la fake-uri!
Haha, respect numai exista demult, amice!!
Aici dupa cum se vede ori ai sange in coaie ori pleci cu coada intre picioare.
Eu nu dau fake apropo, doar la cativa fraieri care dau si ei. Ca au mana facuta special pentru laba si una de dat fake pe grepolis, ai auzit barbosule?
 

DeletedUser16830

Guest
Gresesti persoana intru-totu
Te afunzi in rahat incetisor.. Potcovare, meltean obosit.

dionisos2000 tu esti prietene ? pff , daca 2000 e anul in care te-ai nascut atunci mars si invata ca ai bac anul asta copile , lasa jocul pentru oamenii cu timp ! Vrei sa fii si tu vedeta , te fac prietene
 

DeletedUser16214

Guest
E clar , nu e dracul , e sclavul de miki jun , sotul dintisorului de cal , incurci persoanele domnule , doar sa stii ;)
Frustratule ai treaba și te rețin:)))
Te așteaptă baia sa mai pui ceva gresie :)))
Care e problema u cum arat?
Aici vb de joc nu cum aratam fizic.
Dacă ai problema îți recomand un psiholog bun sa Sti :))
Frustratule :)))
Doar frustrarea face un om sa jigneasca alt om.
Stai in banca u ca nu te întrebai eu de vb.
Mi-ar fi Rușine in locul u sa îmi arat frustrarea pe extern.
 

DeletedUser16832

Guest
dionisos2000 tu esti prietene ? pff , daca 2000 e anul in care te-ai nascut atunci mars si invata ca ai bac anul asta copile , lasa jocul pentru oamenii cu timp ! Vrei sa fii si tu vedeta , te fac prietene
Iar ai gresit persoana, iar te inneci cu pula hahahh
Mai cauta, bai boschetare poate iti dai seama cine e si te felicit
 

DeletedUser16737

Guest
Gata terminati cu astea ca s-a ajuns prea departe,legati-va strict de ce se intampla pe joc
 

DeletedUser16825

Guest
Gata terminati cu astea ca s-a ajuns prea departe,legati-va strict de ce se intampla pe joc

Pai pana acum, tot ce era cu directie la mine, era cu directie si familie.. acum s-a ajuns prea e departe?

Nu e frumos cand vezi asa ceva, nu?
 

DeletedUser16831

Guest
marius, vrei sa facem sex nebun?
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser16214

Guest
Cât va legati de mame și de ceilati cum arată fizic se vede ca voi sunteți paraleli cu jocul.
Și va mai mirați Dc e atâta lipsa de respect pe joc?!
Pt ca vine unu ca alde xynar și se crede zeitatea întruchipată și da cu venin in stânga și in dreapta.
Xynar mămica mai bn ai reflecta un pic, frustrarea nu face bn la sănătate.
 

DeletedUser16830

Guest
Frustratule ai treaba și te rețin:)))
Te așteaptă baia sa mai pui ceva gresie :)))
Care e problema u cum arat?
Aici vb de joc nu cum aratam fizic.
Dacă ai problema îți recomand un psiholog bun sa Sti :))
Frustratule :)))
Doar frustrarea face un om sa jigneasca alt om.
Stai in banca u ca nu te întrebai eu de vb.
Mi-ar fi Rușine in locul u sa îmi arat frustrarea pe extern.


Ma cunosti cumva sa stii ca am gresie de pus in baie? Frustrat nu , dupa cum ti-am zis cu animalele vorbesti pe limba lor ! Acum hai mars la joc ca vine iarasi anka si te farmeaza dormezo ! Ai uitat sa dai fake-uri pe seara asta ? Sau te ocupi doar de globale , greseala mea !

Prima data pune mana pe o carte de gramatica si tu si sotiorul tau apoi veniti si vorbiti cu mine !
 

DeletedUser16737

Guest
Pai pana acum, tot ce era cu directie la mine, era cu directie si familie.. acum s-a ajuns prea e departe?

Nu e frumos cand vezi asa ceva, nu?
Daca vrei putem continua asa dar o sa incepi sa vorbesti singur,eu si colegi mei mai facem si niste fapte pe joc cat timp voi vorbiti aici.Si ti-am zis orice am zis eu a inceput cu jocul am ras de tine ca ai fost banat etc etc,tu sau colegii tai ati inceput sa injurati si dastea
 

DeletedUser16109

Guest
E clar , nu e dracul , e sclavul de miki jun , sotul dintisorului de cal , incurci persoanele domnule , doar sa stii ;)
Vad ca esti prea sclavete pentru lumea asta! Si sa ai parte tu de toti dintisorii din lume bagati pe beregata in jos si de pule de cal cu dinti ptr om fara viata..mai mars ca deja esti la Jilava
 

DeletedUser16831

Guest
Vad ca esti prea sclavete pentru lumea asta! Si sa ai parte tu de toti dintisorii din lume bagati pe beregata in jos si de pule de cal cu dinti ptr om fara viata..mai mars ca deja esti la Jilava
Ce sunt cuvintele astea pe capul tau?
De ce esti asa de mad?
Tu esti cel care s-a legat primul de viata reala :)
 

DeletedUser16830

Guest
Vad ca esti prea sclavete pentru lumea asta! Si sa ai parte tu de toti dintisorii din lume bagati pe beregata in jos si de pule de cal cu dinti ptr om fara viata..mai mars ca deja esti la Jilava

Cand e vorba de familie vad ca inveti sa scrii corect ! Ai un os pentru asta , am facut un lucru bun cu tot acest flame (injuraturi pentru cei care nu stiti ce inseamna) , l-am invatat pe miki sa scrie corect ! Ma simt mandru (ce bine , ma simteam foarte prost cand m-am pus sa scriu pe forumul asta de 2 lei 50)
 

DeletedUser16087

Guest
bai astia care au venit aici contra demos de la biluta a-ti uitat cine va dat ma sa mancati pe naxos ?
 

DeletedUser16109

Guest
Ma cunosti cumva sa stii ca am gresie de pus in baie? Frustrat nu , dupa cum ti-am zis cu animalele vorbesti pe limba lor ! Acum hai mars la joc ca vine iarasi anka si te farmeaza dormezo ! Ai uitat sa dai fake-uri pe seara asta ? Sau te ocupi doar de globale , greseala mea !

Prima data pune mana pe o carte de gramatica si tu si sotiorul tau apoi veniti si vorbiti cu mine !
SA ma cac pe gramatica ta de retardatu societati ,esti cu facultatea de la sters veceuri ,mai mars in pula tuturor grepolistilor
 

DeletedUser16825

Guest
Daca vrei putem continua asa dar o sa incepi sa vorbesti singur,eu si colegi mei mai facem si niste fapte pe joc cat timp voi vorbiti aici.Si ti-am zis orice am zis eu a inceput cu jocul am ras de tine ca ai fost banat etc etc,tu sau colegii tai ati inceput sa injurati si dastea

Eu sau colegii? Reducem, e bine!

Pana la urma, pe care varianta mergem?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus