Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser16510

Guest
Cred ca nu stii povestea lumii chiar de la inceput.Immortals a fost spuberata pt.ca avea pact cu...Cainii,poate singurul pact pe bune.
Despre ce vorbesti ???
Nu uit un anumit mesaj : "RAGEE. pe 04.06.18 la ora 20:34
tu nu intelegi un lucru o sa dispareti voi o sa dispara caini singurele aliante ramanem noi cracile band si preto,ultimele 2 au pact cracile au vrut pactul cu noi ca sa fie o lupta dreapta 2v2 "
" noi " fiind Renegatii !!!! "
Despre ce vorbesti ?Cine cu cine are pacte ?Cine contra cui ?
Din ...greseala,am intrat aproape de la inceputul lumii(de,revolta,am inceput pe lume cu revolta,in memoriam Eta am intrat aici.Am ceva...experienta pe Grepo-as prefera sa nu o am,nu-mi spune : Cainii au vrut pact cu toata harta !.Fratiut,unii stiu ce s-a intamplat aici,de la inceput,din greseala..Poti influenta neavenitii,nu...fosilele.Cine a vrut,cine a facut,pact cu toata harta ???
Si nu neglija Nebunii !Lider de cacat !Imi da mesaj : ca sa facem,sa dregem,sa fim anti Band,a doua zi nu mai exista,sunt academie Band !Despre ce vorbim ???
Si nu mai comentez,sunt un pic...turata,nu tin sa stationez la...Caracal .


Din ce imi aduc aminte the reapers(immortals) avea un pact cu band la început
 

DeletedUser14175

Guest
Hai sa va mai zic despre preto :) si cum unul care a pierdut trupe pentru ca a fost inactiv, acum da cate 15 vraji negative (ciume, fulgere, cutremure) pe zi drept razbunare :) iar in mesaje injura, iar ion zapada ii spune ca lui ii convine situatia, ca asa se mai anima jucatorii. Banuiesc ca grepolisul nu mai are la baza fairplay ul ... ci doar nesimtirea si vezi doamne "ironia fina". Pai da o drq de ironie, doare adevarul? In 2010-2012 erati ferme si acum de cand cu instantul sunteti mari jucatori, ei drace ...
 

DeletedUser16706

Guest
Vorbesti in necunostinta de cauza SImo, Calydon a inceput asa :
.

Acum harta sta cam asa : Pretorienii + band + toti pe craca vs Cainii infernului + never give up + the army of rome(chiar lupta si vs caini, au un dusman comun cu cainii .. acesta fiind PRETORIENII )

de spqr nu stiu nimic .
Am arucat o privire aici de plictiseala si....ce sa vezi?
Alianta de pe 12 e pusa in frontul comun contra alora de pe primele 3 locuri...
Never give up s-a nimerit in partea asta a frontului doar pentru ca Racnem a fost singurul care a acceptat oacte cu aliante mici
Probabil ne vor desfiinta cracile curand.
Au jucatori 'experimentati' si ei, care baga toate atacurile in interval de 2-3 secunde, plus recrutare instant, plus obsedati care nu ies de pe grepolis
Plus pacte personale cu anumiti jucatori din academiile cainilor
Plus conturi de telefon la noi, nuse mai practica multicontul daca esti destept :)
 

DeletedUser14175

Guest
asa stiu unii sa faca aliantele ... si dupa ce raman doar ele sa vezi atuni plictiseala ...
 

DeletedUser14175

Guest
Te credeam altfel, dar ce sa vezi, in bands chiar sunt doar aroganti. Daca nu erati ,3 pe caini va teriminau in maxim 2 luni.
 

DeletedUser14175

Guest
449d309281c405560b459f3c303f7ad3.png

facuti javre in mesaje, nume la orase "sunteti jalnici", 3 vs 1 si tot voi va blindati orasele si sunteti tari in gura. cum vine asta?
 

DeletedUser14175

Guest
demonstrati ca sunteti buni, intrand pe lumile cu dominatie, unde pactele sunt cam degeaba :)
 

DeletedUser12202

Guest
Ioane,nicaieri pactele nu sunt degeaba,pactele pe bune.
Si pe revolta se poate contracara f.bine potenta unei aliante daca ai camarad de increderee.timp si sincronizare.Doruldor si Terrica(nu numai ei,ei imi vin acum in minte)au dat lectii de cum poti avea 10 revolte de la alianta potenta,de la jucatori f.buni si sa nu pierzi orase,nici trupe-doar garda(deci ei nu fac pct,doar tu ).Unii au spus ca nu e joc,ca este lasitate,etc,etc,etc.Eu spun ca este strategie,cum aveau strabunii cand ardeau campurile si otraveau fantanile in fata atacatorilor.Sunt solutii,dar le poti aplica intr-o alianta unita,comunicand,fiind pe aceeasi lungime de unda si,important,f.f.important,sa poti fi disponibil de cate ori este cazul :).Mai greu pt.cei ce trateaza jocul ca pe un joc,care isi stiu prioritatile.Dar,chiar si cu asa...handicap :),daca exista o comunicare f.buna,se face fata si te si distrezi pe cinste.
 

DeletedUser14175

Guest
UITATI AICI CE DOBITOCI TIN IN ALIANTE. FAC 28 DE CONTURI DE PE CARE SA DEA FULGERE
Untitled.png

2.png
 

DeletedUser14175

Guest
poate ar trebui sa imi raspunda adminii de ce a fost inchis un tichet facut pentru multiconturile acestui dobitoc, inainte de a se verifica daca este sau nu o incalcare de regula?
 

DeletedUser12202

Guest
Ioane,nu e dobitoc,e baiat..." destept",frustrat,intr-adevart,profita de oportunitati si nepasare.Nu-i vina lui ca-si permite.Este vina celor ce permit asa ceva !
Banii vorbesc,cum se spune ?fara numar,fara numar,fara numar !
Stii cine este,stiu si eu.Ajunge,crede-ma.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16706

Guest
Tin minte cand am inceput pe beta, la o una dupa ce s-a deschis, o vorba: 'Trimite-l la marginea hartii'
acum nu inseamna mare lucru, dar atunci, era.
25-30 000 jucatori
Pe upsilon, la o luna dupa deschidere, erau vreo 3-4 000
Aici, la o luna dupa deschidere, cand am intrat, mai erau 1500
In curand vor ramane sa se bata intre ei astia cu lozul
Sa vedem ce solutie gasesc dezvoltatorii pentru ca sponsorii sa nu ia bataie
Probabil vor inventa boti, sa aiba ce cuceri baietii :))
upa numarul de eventuri, as zice ca jocul e pe gata
Se mai mulge ce se mai poate de la donatori
 

DeletedUser14175

Guest
Tin minte cand am inceput pe beta, la o una dupa ce s-a deschis, o vorba: 'Trimite-l la marginea hartii'
acum nu inseamna mare lucru, dar atunci, era.
25-30 000 jucatori
Pe upsilon, la o luna dupa deschidere, erau vreo 3-4 000
Aici, la o luna dupa deschidere, cand am intrat, mai erau 1500
In curand vor ramane sa se bata intre ei astia cu lozul
Sa vedem ce solutie gasesc dezvoltatorii pentru ca sponsorii sa nu ia bataie
Probabil vor inventa boti, sa aiba ce cuceri baietii :))
upa numarul de eventuri, as zice ca jocul e pe gata
Se mai mulge ce se mai poate de la donatori
Pai parca a fost un event daca mai tineti minte, cu un oras boot pe fiecare mare, ce trebuia cucerit de jucatori, de era blindat in adevaratul sens al cuvantului ...
 

DeletedUser16706

Guest
Culmea ar fi sa bage o artemisie care si ataca, si sa-i bata botul pe astia :))
lasand gluma la o parte, am observat ca aia de joaca pe un singur cont sunt fraieri, aia cu 2 conturi sunt cinstiti, de la 5 in ss se poate vorbi de multicont :))
 
Sus