Grepolis Player Council

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

nicol 10

Stie Tot
pai sa ne spuna, sa incerce macar sa ne convinga ca este o alegere buna, poate pune si-un print sumar cu o copie dupa buletin :) se va mai alege in mod sigur cu niste vorbe de dulce dar...si-o va asuma, doar este baiat mare
 

DeletedUser14447

Guest
Ce aveti cu omu ? nu vedeti ca la 14 ani e emancipat si nu mai sta cu mami ci e singur in lume ? si pe langa toate astea mai are timp si de grepolis
 

DeletedUser14175

Guest
voi suferiti de lipsa de atentie sau lipsa de ocupatie
ia hai gata cu voi pe aici
mergeti si gasiti ceva util de facut
nu va baga prea multa lume in seama aici
smiley_emoticons_irre.gif
Cam mori de ciuda ca nu te accepta lumea. Ies la iveala frustrari? Zici de vocabular, apoi injuri. Zici ca cerem atentie, dar tu ne-o oferi. Nu inteleg tupeul de a fi cu musca pe caciula si sa fii totodata tare-n gura ...
 

DeletedUser16535

Guest
Ce aveti cu omu ? nu vedeti ca la 14 ani e emancipat si nu mai sta cu mami ci e singur in lume ? si pe langa toate astea mai are timp si de grepolis
din tot ce ai postat am realizat ca tu esti cel de 14 ani aici
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

eu o sa parasesc discutia fiind "desteptul" care cedeaza si nu "prostul" care continua
sper din suflet sa castig ca sa va fac in ciuda
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
si sa fiu primul "minor" care va pune la coltul de rusine
va luati de gina de parca ati cunoaste-o sau de mine de parca aveti vreun drept
 

DeletedUser16536

Guest
tudorash,sa stii ca noi inca asteptam cele 10 motive...ca orice candidat,tu trebuie sa convingi lumea sa te voteze,iar vrajeala cu alegeti-ma pe mine ca joc de mult sau ca fac si ca dreg ,nu mai tine la noi.
 

DeletedUser16535

Guest
imperatorii nu stiu unde sau cum ai realizat tu ca eu am 14 ani dar nah....te las cu sperantele si iluziile tale
 

DeletedUser16536

Guest
Tudor,din propria mea experienta ,iti zic ca e mai bine sa te retragi,asa cum sublinia cineva,ONORABIL ; doar vezi ca toti sunt contra ta,dar tu totusi continui sa crezi ca esti mare si tare si ca le poti inchide gura.Totusi,mi-ar fi placut sa vad cum ne convingi,pe cale amiabila,sa te votam.
 

DeletedUser11818

Guest
Am votat și eu dimineață eram prea mahmur ca să-mi aduc aminte ce și cu cine am votat :))))))
 

DeletedUser14175

Guest
Pacat ca nu ai notiunea timpului......ti-ar fi de folos
Pacat ca nu stii sa citesti si sa intelegi un mesaj. Stii ceva? Cred ca putem mai degraba sa scriem noi 10 motive pentru care tu sa nu ne reprezinti. Caci tu te-ai oprit la 2 si nici alea stralucite
 

db22urs

Membru activ
Draga capone
Pentru mine grepolisu este o distractie.
Imi.place sa joc de placere.si nu numai
Sa ma.si distrez in acelas timp...
Daca am scris un msj in amuzament .nu inseamna ca as face videochat.si daca as face care ar fi problema ta?
Sa iti reamintesc ca prima data am candidat si am iesit tot pe primu loc?
De data asta nu se stie... tare as vrea sa ies la fel.. si asta pentru a disparea fenomene ca tine de pe grepolis. Romania. Si multi alti .care nu stie sa joace decat cu fak.. o rezolv curand si pasta. In.ciuda ta... si inca ceva nu ai decat sa jignesti ca asa ai invatat tu de la maicata.. vocabular de cartier...
inteleg ca sunteti la a doua candidatura. am si eu o intrebare, cam care sunt realizarile dvs din primul mandat? nu sunt tendentios, doar curios. :)
 

DeletedUser16536

Guest
buhici,eu cred ca pentru a intra in consiliu iti trebuie experienta,experienta care vine din anii de grepolis.Ia spune-ne si tu noua,care a fost cea mai mare realizare a ta pe grepolis?Dar vezi ca vrem si dovezi.Cate orase ai avut maxim?Pe ce lumi ai jucat?Da-ne lumile pe care ai jucat si orasele pe care le-ai avut,iar alti veterani de aici pot confirma daca zici adevarul sau nu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus