Spam

  • Autor subiect DeletedUser15207
  • Data de început

DeletedUser14478

Guest
Normal si frumos este sa prezinte adminii situatia si ce s-a intamplat din punctul lor de vedere. E ok ca s-au oprit balacarelile dar mai trebuie. Adica , decizia a fost luata in urma analizei urmatoarelor...x, y , z. Putin mai multa transparenta ar demonta ideea ca actioneaza dupa simpatii /antipatii si ca nu sunt corecti intotdeauna. Si daca nu fac asa tare m-as bucura sa raspunda unul din ei sa ne zica de ce nu fac asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
sa traiesti parinte....toate bune?:D

Salut si tie,

O imping de pe o zi pe alta
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Caponele... nu mai fa printscreen doar la ce am cucerit intern
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Sa fie clar pentru toata lumea, eu doar pe M44 joc !
Ideea este ca ai fost cucerit tu si toata alianta ta
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif

Pai noob ule,mai ai si alte cuceriri la activ inafara de interne si jucatori fara alianta?

Pai normal ca doar acolo joci..iti etalezi muschii cu interne
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser11080

Guest
se vede cine e frustrat...ca de ieri injuri intr-una
te dai mardo in fatza screenului cand nu te stie nimeni ce faci,cum arati etc..
e doar un joc,ca nu-l joaca toti corect e altceva ,oricum dupa mn sper sa dispara toti agiamii care au stricat jocu asta si din cauza carora s-a ajuns sa se dea un salariu pe luna pt gold
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7387

Guest
e clar ca boot-ul se foloseste si nu exista ceva sigur care sa poate detecta acest lucru. ramane doar la latitudinea adminilor cine e blocat cine nu,in functie de ...interese,ca sa ma exprim asa.
asa ca lasati disputele,e un lucru bine stiut,indiferent ca unii neaga. e o realitate,nu avem ce face.
smiley_emoticons_seb_detektiv_ani.gif
 

DeletedUser11080

Guest
Nu stiu cine esti si nu voi intra in polemici cu tine.

Daca vrei sa dispara toti astia de au stricat jocul, trebuie sa dispara lepra de STIL.
Pestele de la cap se impute.

Ps. pune si tu mana pe carte :)))

sunt deja prea multi destepti in tara asta,numai e loc de inca unu
normal ca nu stii cine sunt,,,cand jucam eu grepolis tu te jucai angry birds..deci e de inteles ca n-ai auzit de mn
 

DeletedUser15021

Guest
N-ai cu cine dom'le B-)

Capone... ai luat-o rau pe coaja si tu si apropiatii tai din alianta Demos Kratos, trebuia sa ii ziceti alianta Domnisoarelor... ca tot la fel era
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser11080

Guest
N-ai cu cine dom'le B-)

Capone... ai luat-o rau pe coaja si tu si apropiatii tai din alianta Demos Kratos, trebuia sa ii ziceti alianta Domnisoarelor... ca tot la fel era
smiley_emoticons_auslachen2.gif

ten points for grifindor:) patetic,pe coaja au luato alde versace si ca sa iasa bine din situatie au gasit si pretextul;0
 

DeletedUser6553

Guest
Cu siguranta cei de la INNO ia mereu in seama propunerea unui noob de 175 de puncte care cere schimbarea adminului .
Ultima data cand postez si el mai posteaza de 2 ori.. lipseste banderas si simti nevoia de atentie,noob?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7387

Guest
e doar un joc,de ce trebuie sa va jigniti?
unii pierd,altii castiga..corect sau nu..
desi dupa ce am vazut prin pozele alea sunt mari sanse sa se fi folosit programe interzise...cred ca vede tot orbu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Sev, vezi ca mi-a dat Alexandra mesaj si mi-a spus ca ai plans ca o fetita toata seara...
PS: Nu mai da tu sfaturi sa puna lumea mana pe carte, stai linistit, nu esti vreun destept
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
Du-te si asculta cum creste iarba, jucatorule cu boot.
Esti neinteresant ca viata ta.
 

DeletedUser

Guest
Am avut atata iarba de farmat incat a fost nevoie sa bag boot-ul, ce vrei:(
Dar tu? Ce-i cu frustrarea asta, dom'le?
 

DeletedUser6553

Guest
Hai ma noob
nu mai fi trist...e doar un joc...la care tu te pricepi sa-ti dai restart si sa urli dupa... n-ai idee cat de labil psihic am devenit intre timp.. :))
Bacul l-am luat de mult..de pe vremea cand tu intemeiai orase ca sa nu fi nevoit sa o iei de la capat definitiv... nu-ti prea place progresul... macar pe-atunci nu le aveai cu restartul...
 

DeletedUser15406

Guest
Ce ai facut ma sev maaaa baiatule, sa umflat pedigree in tine ??
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser6553

Guest
hai ...demonstreaza ... vezi ca acolo n-ai restart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
N-ai cu cine dom'le B-)

Capone... ai luat-o rau pe coaja si tu si apropiatii tai din alianta Demos Kratos, trebuia sa ii ziceti alianta Domnisoarelor... ca tot la fel era
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Nu stiu care luat-o pe coaja mai rau zidarule,poate vreodata dau de tine sa vezi ce te sar din bascheti
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Un spam asa de mare si cu multe cuvinte "destepte" mai rar gasesti.Toata lumea vorbeste de x si y ca au dat inceput nou dar uita ca si ei au facut asta . Caponel domnule , nu uita ca si tu si gasca ta ati "fugit" de pe delphi si ati lasat alianta in voia sortii asa ca mai bine taci , cat despre cei care au dat inceput nou , bravo voua :) ati fost atat de buni incat serverul va declarat "fantome"
 

DeletedUser9563

Guest
daca programul asta nu spala, face mancare si duce copii la gradinita e fara valoare :)

Odmm in loc sa faci misto mai bine ati pune mina cu toti si ati curata murdaria de pe Grepolis Romania pina nu veti ramine doar voi, trisorii , trisorii cu gold si unii fraieri cu gold care cred ca totul e curat in mizeria romaneasca.Si scrie pe forum ca Byzantium e lume inchisa , ca s-au terminat minunile de trei ori deja si probabil o sa se faca si a patra oara.

Mai aveti de invatat in pastrarea acestui joc curat, dar voi va tineti de misto-uri si mai apare si Mr.Jack sa ne explice cum medaliie vor motiva jucatorii noi sa intre pe Grepolis.
Banuiesc ca o sa imi dai iar cartonas rosu , dar chiar nu imi pasa.As vrea sa nu am nimic cu voi, dar m-am saturat sa tot vad aceleasi discutii.Am fost doi ani plecat pe extern si mai mult ca sigur ma voi duce iar acolo (nu din vina voastra de data asta) si am vazut ca nimic nu s-a schimbat pe aici.Asa ca astept cartonasul rosu.Sint obisnuit sa fiu sanctionat de voi, mai ales ca nu va place sa fiti criticati.Doar pe Grepolis Romania am intilnit atita murdarie .Poate totusi va puneti cu adevarat pe treaba ca sa nu mai existe astfel de discutii.Nu stiu ce se inimpla pe Gythium si nici daca acuzele sint adevarate, dar numai voi sinteti de vina pentru ca exista astfel de discutii.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus