Spam

  • Autor subiect DeletedUser15207
  • Data de început

DeletedUser4546

Guest
Si ce facem daca liderul triseaza ? In anumite aliante, chiar liderii au fost depistati si banati ptr scripturi ilegale!

Aici sa intervina adminii. E mult mai usor de verificat conducerea aliantelor decat toti playerii de pe o lume.
Ma rog.. parerea mea...
 

DeletedUser7589

Guest
Aici sa intervina adminii. E mult mai usor de verificat conducerea aliantelor decat toti playerii de pe o lume.
Ma rog.. parerea mea...

Dar noi ştim de pe o anumită lume că uneori nici adminii nu au ce să facă, nu?! :)

În ce priveşte liderii care trişează... Liderul nu e un Napoleon, indiferent cine ar fi el, iar jocul ăsta e un joc, nu un război adevărat. Jucătorii corecţi ar trebui să penalizeze liderii care trişează. Liderii care încurajează multicontul. Care strică jocul. Şi mă refer la jucătorii vechi, pentru că cei noi pot pica uşor în capcane.
 

DeletedUser15672

Guest
Lucrurile ar putea fi super simple daca s-ar dori.
Afisat regulamentul celor de la Inno Games, ce pedepse iti iei pentru bot, pentru injuraturi si mai stiu eu ce.
Zero toleranta pentru programe de farmare, atac/sprijin la secunda. L-ai prins pe unul? Banat permanent, atacabil.
Prezentarea dovezilor in cazul in care un jucator este prins ca triseaza. Ce-i cu politica asta ca nu prezinta dovezi decat celor prinsi cu bot?
Sa-i faca de cacao, sa stie un intreg server ca sunt trisori, sa le fie jena sa mai intre cu nickul respectiv.
Cu totul la vedere, ar inceta toata aceasta tiganeala.
Dar nu se doreste asta. Important pentru cei de la Inno e ca jucatorii sa cumpere cat mai mult gold. Si atunci mai inchid ochii, se mai uita in alta parte etc
Strict pentru cazul dezbatut pe paginile anterioare, eu personal nu cred ca cei 3 jucatori au folosit bot. Voi, cei din Friends, credeti contrariul. Dar nici voi, nici eu nu avem dovezi. Si atunci o scaldam asa, a la long...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
Aici sa intervina adminii. E mult mai usor de verificat conducerea aliantelor decat toti playerii de pe o lume.
Ma rog.. parerea mea...

Si ce treaba are conducerea aliantelor ? Si ei sunt tot jucatori. Nu au nimic special in plus fata de tine sau fata de mine.
Singura chestie este ca ei au niste drepturi pentru a putea face niste ordine prin alianta, adica sa existe in ea anumiti jucatori, anumiti jucatori cu acces la forum intern, planificarea unor strategii, diplomatie si alte lucruri. Dar asta nu inseamna ca ei ataca cu 100prastii cu putere +200% si eu cu 0%.

Acuma, ca liderii ar trebui sa fie un exemplu pentru alianta nu se aplica, deoarece jucatorii nu sunt interesati de acest aspect. Majoritatea sunt individuali si folosesc orice metoda pentru a ajunge in top.

Sunt jucatori care au folosit cel putin 5-10 conturi si nu au fost descoperiti nici pana acuma de catre admini ! Si care faceau sute de mii de puncte de batalie intr-o zi cum se jucau pe mai multe conturi si spargeau trupele cu unul singur de pe toate. Iar apoi vin aici si mi se lauda cat de buni sunt si cate puncte de batalie au facut si ca eu n-am puncte si asta inseamna ca sunt "zidar"
smiley_emoticons_lol.gif


Mi se pare imoral fata de mine si fata de restul care joaca, corect.

Eu oricum o sa ma opresc la Delphi, mi-a ajuns cu jocul, o sa imi valorific timpul muuuuult mai eficient de acum incolo.

Era mult mai bine la inceput cand nu erau scripturi, nu vedeai cine nu o intrat de 1-2 ore sau zile, nu aveai alarma care te trezeste si daca n-ai mai intrat de 2 saptamani, nu erau atatia jucatori de slaba calitate (ma refer din punct de vedere al personalitatii). Atunci erau echipe de jucatori mult mai unite.
smiley_emoticons_frown.gif


Bafta la toata lumea !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15674

Guest
Stiti ce e ironic? Le-au trebuit sa adune toti jucatorii de pe grepolis + bot plus N academii ca sa bata un friends incomplet ( comparabil cu friendsul de pe tau sau psi asta era maxim jumatate , dar nici jumatate nu cred ).

Si toti se bat cu pumnul in piept ca au nu stiu ce realizare.... Ma mir cum de nu va este rusine. Chiar atat de frustrati puteti sa fiti? Of... de aia se duce Romania in jos, pentru ca exista specimene ca voi :)


pai ei de mult asteapta asta....... de ani de zile
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12104

Guest
e interesant ca nu apare niciun jucator respectabil pe aici sa faca misto...poate de-asta sunt respectabili :-/
 

DeletedUser15406

Guest
e interesant ca nu apare niciun jucator respectabil pe aici sa faca misto...poate de-asta sunt respectabili :-/

Nu e vorba de repectabil sau nu, domnul cristi.89 era foarte vorbaret pana la urma ce a facut ?
 

cristi.89

Membru
Nu e vorba de repectabil sau nu, domnul cristi.89 era foarte vorbaret pana la urma ce a facut ?
nustiu de ce te intereseaza de ce fac eu?daca nu e vorba de respect atunci de ce colegi de ai tai mi au spus sa nu dau sterdere si sa vin la voi...
am dat dovada de caracter cand am sters...nu as fi putut sa le intorc spatele sau sa ii atac pe cei care au ramas!!!!
 

Missis Bella

Membru activ
O alianta nu e formata doar din cativa jucatori sau doar din grupul cu care joci. Tu consideri ca ai dat dovada de caracter ca ti-ai dat stergere cont, dar la fel de bine le-ai intors spatele si celor din alianta ta care au ramas sa joace .
 

DeletedUser10249

Guest
Motto alianta Friends:
"No fears, no tears... just fighting like heroes"
Nu prea se potriveste, asa-i?
:)
 

DeletedUser

Guest
ba cristii :O
Pacat de tine erai un om de nota 10 dar unde isi baga coada versacu se strica treaba.

cristi.89 pe 19.04.16 la ora 02:08
pregatitiva de bubuiala si de nopti nedormite:))



Mda si cam asta o fost cu bubuiala si noptiile nedormite... au aparut fantomele




https://www.youtube.com/watch?v=KrKccHJjLrk
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15406

Guest
nustiu de ce te intereseaza de ce fac eu?daca nu e vorba de respect atunci de ce colegi de ai tai mi au spus sa nu dau sterdere si sa vin la voi...
am dat dovada de caracter cand am sters...nu as fi putut sa le intorc spatele sau sa ii atac pe cei care au ramas!!!!

adsadsdasda.jpg


Pana la urma nu eu am fost disperatul :) ne mai intalnim noi!
 
Sus