Spam

  • Autor subiect DeletedUser15207
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Un spam asa de mare si cu multe cuvinte "destepte" mai rar gasesti.Toata lumea vorbeste de x si y ca au dat inceput nou dar uita ca si ei au facut asta . Caponel domnule , nu uita ca si tu si gasca ta ati "fugit" de pe delphi si ati lasat alianta in voia sortii asa ca mai bine taci , cat despre cei care au dat inceput nou , bravo voua :) ati fost atat de buni incat serverul va declarat "fantome"

Pai cred ca am spus si repetat in n randuri aici pe forum..

Noi am plecat DUPA ce-am sters pe jos si cu voi si cu friends si cu putini. Voi ( in special piratii ca friends ca si alianta este peste voi ) nu ati fost in stare sa faceti o cucerie fara cele 2 aliante la fel cum nu ati fost in stare sa spargeti un asediu fara ei.

Voi(piratii) nu ati fost in stare sa cuceriti un oras pe bune,si aici ma refer la sageti. Voi ati cucerit doar cu sageti,cioara numai de la interne sau ce cucerea orasul luat de sageata. Singurii jucatori de la voi care chiar sau batut pe bune cu demosul si au aratat ca sunt jucatori a fost maximus si msg. In rest.. praf si pulbere.

Iar singura alianta care ne-au luat un oras sau mai multe fara a apela la sageata a fost friends si au aratat inca odata ca este peste voi.

Daca nu era friends,erati dusi de mult.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15128

Guest
ss+(2016-04-24+at+03.45.12).jpg
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Ban permanent ,si nici nu stiu despre ce este vorba macar
 

DeletedUser

Guest
Ideea este urmatoarea Caponel , eu nu fac parte din "voi" , zic doar adevarul si ceea ce se citeste din toate postarile de pe acest forum , eu ma bucur ca au dat pe gyt delete ca o sa am distractie aici pe delphi , daca nu sti cu cine vorbesti mai bine nu incadra persoana intr-un grup
 

DeletedUser7851

Guest
@Barbarul-Bv nu fac misto de nimeni, a fost doar o incercare timida de a detensiona situatia.

Eu raspund doar de forum si chiar nu stiu din ce aliante faceti parte fiecare dintre voi si nu ma intereseaza. Nu ma acuzati ca am preferinte ca va inselati. Singura mea problema este aceea de a mentine discutiile intr-un ton cat mai civilizat.
Am incercat diverse metode de a va face sa intelegi ca forumul nu este o groapa de gunoi (pm, avertismente generale pe forum si/sau in particular, sanctiuni, etc). Am inchis ochii la cei ce erau la prima "abatere", am mai trecut cu vederea "micile" scapari de limbaj, dar se pare ca "semnalele" trase de mine nu duc la nici un rezultat.
Majoritatea sunteti oameni la casa voastra. Oare asa va comportati si in real?
In ceea ce priveste programele despre care vorbiti: nimeni din echipa nu poate verifica sute de jucatori. Verificarile se fac doar pe baza tichetelor primite.
Sunt destul de matura sa suport orice critica atat timp cat aceasta este argumentata serios. Nu voi tolera atacurile la persoana, injuriile, limbajul neadecvat si nici acuzatiile nefondate.
Dupa cum stiti, accesul la forum este un privilejiu, nu un drept. Cititi regulamentul si respectati-l!
 

DeletedUser9563

Guest
Ar trebui sa aveti un sistem de detectare a programelor ilegale (chiar au zis unii din voi ca le testeaza pe serverul de teste) si jucatorii respectivi sa fie exclusi permanent imediat ce s-a detectat folosirea acelui program.La cei cu multicont e sigur ca nu puteti sa ii depistati fara raport , dar pentru programele ilegale sigur exista o metoda.Desi cred ca si cei cu multicont pot fi detectati.Pe unii chiar nu ii duce capul sa scrie altceva la profil sau sa isi puna nume total diferite, dar sigur se pot detecta automat si cei cu multicont si care nu au declarata conexiunea comuna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Total de acord, dar noi lucram cu ce ne este pus la dispozitie de catre dezvoltatori. Propunerea ta ne-ar scuti de multele acuzatii nefondate ce ni se aduc. Se depisteaza si asa folosirea programelor ilegale, "manual", nu automat.
 

DeletedUser14520

Guest
Total de acord, dar noi lucram cu ce ne este pus la dispozitie de catre dezvoltatori. Propunerea ta ne-ar scuti de multele acuzatii nefondate ce ni se aduc. Se depisteaza si asa folosirea programelor ilegale, "manual", nu automat.
si cand ii prindeti ce faceti..5 zile neatacabil...mi se pare rusinos
PS: si asta cand ii prindeti dupa ce ii face cineva tiket..daca are noroc si nu ii face nimeni tichet o duce bine merci
macar primii 300 de jucatori de pe lume sa fie verificati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14478

Guest
Daca doriti detensionarea situatiei de ce nu faceti ce am zis eu adica sa prezentati obiectiv toate faptele. Chiar nu inteleg va uitati cum se si va injura lumea ca la usa cortului dar nu prezentati lucrurile cum le vedeti si sa va justificati actiunile.
Eu nu acuz pe nimeni ca a trisat, nu am de unde sa stiu dar daca atat de multi acuza cred ca trebuie lamurita situatia.
Revin cu intrebarea mea , este posiblia prezentarea de catre adminul responsabil (habar nu am care e) a tuturor elementelor in baza carora au fost luate deciziile respective?
 

DeletedUser9563

Guest
Daca doriti detensionarea situatiei de ce nu faceti ce am zis eu adica sa prezentati obiectiv toate faptele. Chiar nu inteleg va uitati cum se si va injura lumea ca la usa cortului dar nu prezentati lucrurile cum le vedeti si sa va justificati actiunile.
Eu nu acuz pe nimeni ca a trisat, nu am de unde sa stiu dar daca atat de multi acuza cred ca trebuie lamurita situatia.
Revin cu intrebarea mea , este posiblia prezentarea de catre adminul responsabil (habar nu am care e) a tuturor elementelor in baza carora au fost luate deciziile respective?

Au mai fost intrebati despre asta si au zis ca nu dezvaluie cum detecteaza ei pe trisori , pentru ca daca ar face asta jucatorii respectivi ar stii cum sa evite sa fie detectati.Si din pacate raspunsul asta e dat si de alti admini pe alte jocuri.

- - - Actualizat - - -

Daca sint astfel de discutii acum cind lumea e la inceput, ce o sa fie mai incolo cind vor incepe minunile?
 

DeletedUser7589

Guest
Au mai fost intrebati despre asta si au zis ca nu dezvaluie cum detecteaza ei pe trisori , pentru ca daca ar face asta jucatorii respectivi ar stii cum sa evite sa fie detectati.Si din pacate raspunsul asta e dat si de alti admini pe alte jocuri.

- - - Actualizat - - -

Daca sint astfel de discutii acum cind lumea e la inceput, ce o sa fie mai incolo cind vor incepe minunile?

Răspunsul lor este corect şi aceasta este politica INNO la nivel global.
Sigur că adminii pot face ceva mai mult (deşi e cam greu să facă mai mult pe bază de voluntariat), dar schimbarea începe de la jucători. Numai că naţiunea noastră are o cutumă. Uitaţi-vă în jur, vrem ca societatea să se schimbe, dar fiecare dintre noi, în parte, nu e dispus să îşi schimbe atitudinea, viaţa şi votul.
 

DeletedUser9563

Guest
Tot cu stergerile tot cu stergerile ?

Pai daca au inceput unii sa se injure pe aici.

- - - Actualizat - - -

Răspunsul lor este corect şi aceasta este politica INNO la nivel global.
Sigur că adminii pot face ceva mai mult (deşi e cam greu să facă mai mult pe bază de voluntariat), dar schimbarea începe de la jucători. Numai că naţiunea noastră are o cutumă. Uitaţi-vă în jur, vrem ca societatea să se schimbe, dar fiecare dintre noi, în parte, nu e dispus să îşi schimbe atitudinea, viaţa şi votul.

Votul?Aici chiar nu mai ai cu cine sa votezi.Iar despre joc sint unii care cred ca merita sa trisezi intr-un joc.
 

DeletedUser11146

Guest
Stiti ce e ironic? Le-au trebuit sa adune toti jucatorii de pe grepolis + bot plus N academii ca sa bata un friends incomplet ( comparabil cu friendsul de pe tau sau psi asta era maxim jumatate , dar nici jumatate nu cred ).

Si toti se bat cu pumnul in piept ca au nu stiu ce realizare.... Ma mir cum de nu va este rusine. Chiar atat de frustrati puteti sa fiti? Of... de aia se duce Romania in jos, pentru ca exista specimene ca voi :)
 

DeletedUser15668

Guest
ho bai nab ca pierdeau cate 6-7 orase pe zi oricum singuru care a reusit sa imi bage nava( am scoso stati calmi) a fost darabana si respect pt el .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15301

Guest
departe de mine gandul sa fiu avocatul adminilor dar in speta de fata cu acceptarea scripturilor pe acest joc nu au cea mai mare vina...ei pot bana un cont si atat nu este treaba lor sa urmareasca un ip ca nu sunt serviciu de informatii...cel prins isi face cont nou si hop pe joc. vina cea mai mare o aveti voi liderii acestui joc voi puteti sa rezolvati aceasta problema ,voi stiti ce jucator intra la voi in alianta ca pe acest joc majoritatea se cunosc si in viata reala. dar nu voi liderii acceptati ca cel care fura sa mai joace ca e bun jucator ca nu a vrut ca baga bani ca aduce coronite etc uitati ca de fapt acel script il face sa fie mai bun mai alb mai pe draq sa l ia...de cate ori ati oferit a doua sansa acestor jucatori ati ingropat cu o treapta acest joc. sunteti jalnici ca lideri daca acceptati asa ceva de fapt sunteti ca asta faceti am intalnit nenumarate cazuri...de obicei hotul striga hotii. pacat ma repet noi ca jucatori am stricat in principiu acest joc si nu adminii ca e la latitunidea fiecaruia sa gandeasca sa se comporte intr-unn mod onorabil dar e simplu adminul ala e hot e corupt e mincinos dar eu fur cat pot si cum pot apoi strig ca e conspiratie a adminilor..:)))) au si adminii vina lor dar noi ca jucatori ca permitem trisori langa noi o avem de 10 ori mai mare.
e mai simplu si usor sa l injuri pe still pe x pe y pe z decat sa nu permiti in alianta ta specimene care fura si triseaza
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
departe de mine gandul sa fiu avocatul adminilor dar in speta de fata cu acceptarea scripturilor pe acest joc nu au cea mai mare vina...ei pot bana un cont si atat nu este treaba lor sa urmareasca un ip ca nu sunt serviciu de informatii...cel prins isi face cont nou si hop pe joc. vina cea mai mare o aveti voi liderii acestui joc voi puteti sa rezolvati aceasta problema ,voi stiti ce jucator intra la voi in alianta ca pe acest joc majoritatea se cunosc si in viata reala. dar nu voi liderii acceptati ca cel care fura sa mai joace ca e bun jucator ca nu a vrut ca baga bani ca aduce coronite etc uitati ca de fapt acel script il face sa fie mai bun mai alb mai pe draq sa l ia...de cate ori ati oferit a doua sansa acestor jucatori ati ingropat cu o treapta acest joc. sunteti jalnici ca lideri daca acceptati asa ceva de fapt sunteti ca asta faceti am intalnit nenumarate cazuri...de obicei hotul striga hotii. pacat ma repet noi ca jucatori am stricat in principiu acest joc si nu adminii ca e la latitunidea fiecaruia sa gandeasca sa se comporte intr-unn mod onorabil dar e simplu adminul ala e hot e corupt e mincinos dar eu fur cat pot si cum pot apoi strig ca e conspiratie a adminilor..:)))) au si adminii vina lor dar noi ca jucatori ca permitem trisori langa noi o avem de 10 ori mai mare.
e mai simplu si usor sa l injuri pe still pe x pe y pe z decat sa nu permiti in alianta ta specimene care fura si triseaza


respect!.....
 

DeletedUser11146

Guest
departe de mine gandul sa fiu avocatul adminilor dar in speta de fata cu acceptarea scripturilor pe acest joc nu au cea mai mare vina...ei pot bana un cont si atat nu este treaba lor sa urmareasca un ip ca nu sunt serviciu de informatii...cel prins isi face cont nou si hop pe joc. vina cea mai mare o aveti voi liderii acestui joc voi puteti sa rezolvati aceasta problema ,voi stiti ce jucator intra la voi in alianta ca pe acest joc majoritatea se cunosc si in viata reala. dar nu voi liderii acceptati ca cel care fura sa mai joace ca e bun jucator ca nu a vrut ca baga bani ca aduce coronite etc uitati ca de fapt acel script il face sa fie mai bun mai alb mai pe draq sa l ia...de cate ori ati oferit a doua sansa acestor jucatori ati ingropat cu o treapta acest joc. sunteti jalnici ca lideri daca acceptati asa ceva de fapt sunteti ca asta faceti am intalnit nenumarate cazuri...de obicei hotul striga hotii. pacat ma repet noi ca jucatori am stricat in principiu acest joc si nu adminii ca e la latitunidea fiecaruia sa gandeasca sa se comporte intr-unn mod onorabil dar e simplu adminul ala e hot e corupt e mincinos dar eu fur cat pot si cum pot apoi strig ca e conspiratie a adminilor..:)))) au si adminii vina lor dar noi ca jucatori ca permitem trisori langa noi o avem de 10 ori mai mare.
e mai simplu si usor sa l injuri pe still pe x pe y pe z decat sa nu permiti in alianta ta specimene care fura si triseaza

Simplu, toti vor putere, vor sa castige, si din cauza aceasta nu le pasa de mijloace, nu le pasa ca au jucatori care incalca regulamentul, ei tot ce vor este sa castige ca apoi sa se laude cat de "buni" sunt :) Asta e specia umana, merita o epurare :)
 

DeletedUser4546

Guest
departe de mine gandul sa fiu avocatul adminilor dar in speta de fata cu acceptarea scripturilor pe acest joc nu au cea mai mare vina...ei pot bana un cont si atat nu este treaba lor sa urmareasca un ip ca nu sunt serviciu de informatii...cel prins isi face cont nou si hop pe joc. vina cea mai mare o aveti voi liderii acestui joc voi puteti sa rezolvati aceasta problema ,voi stiti ce jucator intra la voi in alianta ca pe acest joc majoritatea se cunosc si in viata reala. dar nu voi liderii acceptati ca cel care fura sa mai joace ca e bun jucator ca nu a vrut ca baga bani ca aduce coronite etc uitati ca de fapt acel script il face sa fie mai bun mai alb mai pe draq sa l ia...de cate ori ati oferit a doua sansa acestor jucatori ati ingropat cu o treapta acest joc. sunteti jalnici ca lideri daca acceptati asa ceva de fapt sunteti ca asta faceti am intalnit nenumarate cazuri...de obicei hotul striga hotii. pacat ma repet noi ca jucatori am stricat in principiu acest joc si nu adminii ca e la latitunidea fiecaruia sa gandeasca sa se comporte intr-unn mod onorabil dar e simplu adminul ala e hot e corupt e mincinos dar eu fur cat pot si cum pot apoi strig ca e conspiratie a adminilor..:)))) au si adminii vina lor dar noi ca jucatori ca permitem trisori langa noi o avem de 10 ori mai mare.
e mai simplu si usor sa l injuri pe still pe x pe y pe z decat sa nu permiti in alianta ta specimene care fura si triseaza

smiley_emoticons_bravo2.gif
bine spus.. de luat aminte.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus