SPAM 2 Lumea CHI

  • Autor subiect DeletedUser14520
  • Data de început

DeletedUser

Guest
vad ca sunt singur p-aici. m-a enervat ce-i drept rebelu, alias Arsenie Boca, ca altfel nu intram, dar imi cer scuze si lui acu la sfarsit de lume si tuturor daca le-am gresit cu ceva.
P.S rebelule, eu sincer n-as fi avut curaj sa-mi pun acel id pe lumea delphi. eu sunt mai cu frica de dumnezeu, dar oricum iti doresc toate cele bune si sa te ierte dumnezeu daca i-ai gresit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
"Cand tac lupii se aud javrele" Eu am tacut, spor la scheunat ;)

care lup? ca tu ai hoinarit ca o javra , singur
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
N-are rost sa va balacariti! E deschisa cealalta lume si avem de toate, viteza, jucatori, doar conturi sparte, inca nu sunt! :)))))))))

- - - Actualizat - - -

Apropo, rog domnii sau doamnele administratori sa ne clarifice situatia paysafecardului, deoarece ne pun pe multi jucatori in imposibilitatea de a mai baga bani! Nu se poate asa ceva!
 

DeletedUser14352

Guest
Tyene, intreaba-ti colegii, si acum vorbesc cu ei pe waap, unde tu nu esti, oare de ce? :)))

Pentru ca am refuzat sa particip la mizeria asta , deaia.
Unii dintre noi mai au si demnitate, cum sa fac aliata cu voi cand singurul motiv pentru care jucam era sa se termine lumea indecis ?
Pentru unii mirajul unui JPEG la nume a fost prea mare, citez pe cineva acu , dar nu mai stiu unde am vazut :)))
Coronita am si nu imi trebuie, e castigata pe drept si cu oamenii seriosi.
Puteti sa aveti N coronite la nume, coronita aia nu te face un jucator mai bun si sincer la cati prafuleti o au nu mai sperie pe nimeni...
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Ooo ... Domnul Sti ne face onoarea de a intra si a citi el insusi ce e aici :)))
 

Stil

Community Manager
@arkan Problema a fost remediata, o deconectare temporara a avut loc in weekend. Acum serviciul este functional. In cazul in care intampini probleme, te rog sa ne contactezi prin sistemul suport.
Multumesc.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Va multumesc pentru raspuns! Sincer ma bucur enorm si eu si colegii mei! Va multumim pentru raspuns si toate cele bune echipei inno si colegilor de pe aceasta lume! Tragem cortina cu o melodie ceva?
 

DeletedUser13911

Guest
GAta spectacolul,am venit prea tarziu? Cu cine ma balacaresc si eu un pic?Pasional,zau asa.....din ceea ce am citit am rretinut un singur lucru imbecil,cineva e vertical iar 90 sunt haimanale din familia protozoare,fara coloana vertebrala:|Oare,oare...oare nu i-o fi cumva respectivului sa faca asemenea aprecieri..? mda...pasiune,pasiune si verticalitate..hahahah,hauuuuu,incep sa fac ca lupu',Danut,evident:D
Cum dracu m-am nimerit eu sa joc lumea asta ..hmmm,cand uite ce zice nenea ala,ca au fost doar haimanale si prafuleti/:)
 

DeletedUser

Guest
uite trompeta, cum apare! pai tu nu castigai nimic mai libidinosule, daca nu stateai "caprita"
lasa-i pe cei indreptatiti, sa se bucure (cu toate ca nu sunt motive de bucurie), nu tu, sclavule!
Adevaratii castigatori sunt cei care au facut parte din echipa unui om cu coloana, Molnar si care au renuntat atunci, nu cei care s-au dedat la pupaturi in dos si alte lucruri libidinoase! Hai Pa!

Daca nu eram eu pe Chi, te asigur ca aceasta lume avea un alt curs (istorie).
Pot sa zic doar ca invidia e pretutindeni. Si in plus eu aveam coronita, eu m-am luptat pentru colegii mei deoarece au fost alaturi de mine si eu am fost alaturi de ei. N-ai de unde sa stii tu asta deoarece te limitezi la orizont si nu vezi peste.
Si vorbeste frumos, ca nu esti acasa...
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Actualizat - - -

Odmm tot vede ce poza era inainte ;)

Tobita... gandese-te ca lumea se incheia oricum... nu suntem animale, suntem oameni, este doar un joc, ne-am unit impreuna ca sa castigam lumea. Era imposibil ca ei sa ne ia cele 6 minuni avute, una tot reuseam sa o protejam si in cel mai rau caz existau 2 aliante care incercau mereu sa incline balanta astfel incat lumea sa ramana necastigata, iar sa luam noi priamida de la YAKUZA iarasi era foarte greu, aveam o singura metoda prin care puteam sa o spargem, insa aia va ramane secreta pentru totdeauna, doar eu si un prieten din conducere stim acel plan, iar pe grepolis n-am discutat nimic despre acel plan ca poate va arunca cu ceva idei adminii, ca oricum ne citesc mesajele.

Acuma recunaoste ca iti e un picut mai mult ... ciuda :D

PS: Cred ca Stil urmareste mereu deconectat ce vorbim noi pe aici B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1530

Guest
GAta spectacolul,am venit prea tarziu? Cu cine ma balacaresc si eu un pic?Pasional,zau asa.....din ceea ce am citit am rretinut un singur lucru imbecil,cineva e vertical iar 90 sunt haimanale din familia protozoare,fara coloana vertebrala:|Oare,oare...oare nu i-o fi cumva respectivului sa faca asemenea aprecieri..? mda...pasiune,pasiune si verticalitate..hahahah,hauuuuu,incep sa fac ca lupu',Danut,evident:D
Cum dracu m-am nimerit eu sa joc lumea asta ..hmmm,cand uite ce zice nenea ala,ca au fost doar haimanale si prafuleti/:)

daca e vorba de pasioneala , ma bag eu :x

- - - Actualizat - - -

pfff cred ca am pierdut tot spectacolul :(
 

DeletedUser13911

Guest
Oooo,ce mai facu spioana mea preferata..?tot passioneala..tot?:">
 

DeletedUser

Guest
Pai asteptam sa se incheie lumea... am o lene, nici festivaluri nu mai fac sau trupe sa sparg
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Actualizat - - -

URMATI ACEST EXEMPLU DACA DORITI UN JOC DE LA EGAL LA EGAL.

789gox2.jpg


Dupa cum vedeti, nici macar sfestnicii primiti gratis pe 3 ZILE nu i-am folosit de la inceputul acestei lumi si pana in prezent ! Nici resursele castigate la inventarul extins sau celelalte vraji, toate vor ramane acolo nefolosite.

V-am dat dovada de jucator care a jucat exact cu ce ofera jocul normal, fara nici un bonus care m-ar fi putut ajuta, fara smecherii prin care sa fac multe puncte de batalie si sa ma laud in fata voastra, fara premium, fara bani bagati in cont si nu pot sa zic ca am dat tot ce am avut. Daca ma ocupam mai mult de joc puteam sa ma mentin in top 30 fara sa bag o singura moneda de aur.

Am facut aceasta postare nu pentru a ma lauda, ci pentru a va demonstra ca eu joc cinstit, fara avantaje cum joaca majoritatea din top.

Cred ca este si ultima lume pe care mai joc, pe alta nu voi mai incepe, pur si simplu nu mai are rost, jucatorii sunt foarte slabi ca si caractere, au alarme si orice noob se poate trezi cand il atac, degeaba stau on la 3-4 cum stateam demult ca sa bag nave, cand ala intra, ce farmec mai are jocul ? Nu ma mai atrage deloc. Ca sa nu mai zic de aia care isi refac trupe instant cu gold, care au premium activat tot timpul si daca, cazi intr-o lume fara moral activ, e ca si cum te-ai da la urs fara bata. Pot sa fiu eu cel mai bun, dar daca el scoate trupele pe banda rulanta eu n-am nici o faza, cu tata sporului de la hera. Ca sa nu mai zic, ca unii au fost avantajati de catre cei de sus, ca s-au produs o multime de nereguli atat aici cat si pe alte lumi, ati vazut si voi suficiente scandaluri in ultima perioada.
Ar mai fi faza cu faptul ca sunt jucatori care joaca de pe mai mult de 3 conturi si nu sunt prinsi, care fac puncte de batalie de-a ... moca si apoi se lauda ca sunt jucatori buni si apoi vin si se compara cu mine cat de zmei sunt ei. Eu am fost mereu on, in fiecare zi, am ajutat mereu pe toata lumea, am cucerit tot din zona mea si n-am reusit sa ating nici macar un sfert din punctele unora. Nu va incurajez si pe voi sa practicati acest lucru. Il consider imoral fata de mine si de restul care joaca CORECT !
Si mai are rost sa va zic de asa zisi prieteni, care te tradeaza cand iti e lumea mai draga ? Cand te zbati pentru ei sa faci pana si pact ca totul sa fie in regula si te trezesti tradat ? Cum ati proceda sa fiti in locul meu ?

Semnatura mea THE EVOLUTION OF GREPOLIS, pentru mine semnifica ceva... dar se pare ca Grepolisul din 2016, din prezent... nu EVOLUEAZA, ci INVOLUEAZA.

Acuma astept pareri din partea voastra, inclusiv mistouri, deoarece stiu ca va pricepeti de minune la acest lucru.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
Parerea mea, mergi inainte! Nu conteaza ca ai fost tradat. Tu, sa fii impacat ca ai fost corect. Intotdeauna se va gasi cineva sa-ti strice jocul, dar va fi cineva care sa iti ridice moralul!
Pupici virtuale, de la mine .
 

DeletedUser12202

Guest
Parerea mea, mergi inainte! Nu conteaza ca ai fost tradat. Tu, sa fii impacat ca ai fost corect. Intotdeauna se va gasi cineva sa-ti strice jocul, dar va fi cineva care sa iti ridice moralul!
Pupici virtuale, de la mine .

Subscriu !Respect Missis !
 

DeletedUser15210

Guest
Parerea mea, mergi inainte! Nu conteaza ca ai fost tradat. Tu, sa fii impacat ca ai fost corect. Intotdeauna se va gasi cineva sa-ti strice jocul, dar va fi cineva care sa iti ridice moralul!
Pupici virtuale, de la mine .
exemplul tau cu AON ... din intemeietor, ai ajuns in Friends, au plecat haimanalele si te-ai intors unde iti e locul, din nou in furntea AON ;)

- - - Actualizat - - -

Pai asteptam sa se incheie lumea... am o lene, nici festivaluri nu mai fac sau trupe sa sparg
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Actualizat - - -

URMATI ACEST EXEMPLU DACA DORITI UN JOC DE LA EGAL LA EGAL.

789gox2.jpg


Dupa cum vedeti, nici macar sfestnicii primiti gratis pe 3 ZILE nu i-am folosit de la inceputul acestei lumi si pana in prezent ! Nici resursele castigate la inventarul extins sau celelalte vraji, toate vor ramane acolo nefolosite.

V-am dat dovada de jucator care a jucat exact cu ce ofera jocul normal, fara nici un bonus care m-ar fi putut ajuta, fara smecherii prin care sa fac multe puncte de batalie si sa ma laud in fata voastra, fara premium, fara bani bagati in cont si nu pot sa zic ca am dat tot ce am avut. Daca ma ocupam mai mult de joc puteam sa ma mentin in top 30 fara sa bag o singura moneda de aur.

Am facut aceasta postare nu pentru a ma lauda, ci pentru a va demonstra ca eu joc cinstit, fara avantaje cum joaca majoritatea din top.

Cred ca este si ultima lume pe care mai joc, pe alta nu voi mai incepe, pur si simplu nu mai are rost, jucatorii sunt foarte slabi ca si caractere, au alarme si orice noob se poate trezi cand il atac, degeaba stau on la 3-4 cum stateam demult ca sa bag nave, cand ala intra, ce farmec mai are jocul ? Nu ma mai atrage deloc. Ca sa nu mai zic de aia care isi refac trupe instant cu gold, care au premium activat tot timpul si daca, cazi intr-o lume fara moral activ, e ca si cum te-ai da la urs fara bata. Pot sa fiu eu cel mai bun, dar daca el scoate trupele pe banda rulanta eu n-am nici o faza, cu tata sporului de la hera. Ca sa nu mai zic, ca unii au fost avantajati de catre cei de sus, ca s-au produs o multime de nereguli atat aici cat si pe alte lumi, ati vazut si voi suficiente scandaluri in ultima perioada.
Ar mai fi faza cu faptul ca sunt jucatori care joaca de pe mai mult de 3 conturi si nu sunt prinsi, care fac puncte de batalie de-a ... moca si apoi se lauda ca sunt jucatori buni si apoi vin si se compara cu mine cat de zmei sunt ei. Eu am fost mereu on, in fiecare zi, am ajutat mereu pe toata lumea, am cucerit tot din zona mea si n-am reusit sa ating nici macar un sfert din punctele unora. Nu va incurajez si pe voi sa practicati acest lucru. Il consider imoral fata de mine si de restul care joaca CORECT !
Si mai are rost sa va zic de asa zisi prieteni, care te tradeaza cand iti e lumea mai draga ? Cand te zbati pentru ei sa faci pana si pact ca totul sa fie in regula si te trezesti tradat ? Cum ati proceda sa fiti in locul meu ?

Semnatura mea THE EVOLUTION OF GREPOLIS, pentru mine semnifica ceva... dar se pare ca Grepolisul din 2016, din prezent... nu EVOLUEAZA, ci INVOLUEAZA.

Acuma astept pareri din partea voastra, inclusiv mistouri, deoarece stiu ca va pricepeti de minune la acest lucru.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
cocolino ... nici eu nu am jucat pe CHI cu gold, doar pe DELPHI, cu aurul din concursuri ... iar acum se cam termina ...
oricum, tardarea pe CHI e le moda ... e un trend chiar ... sorin.ro cu dizolvarea Lupii Singuratici, staff-ul Yakuza fata de alianta ... cu 2 zile inainte sa faca ce au facut pregateau o actiune, ideea mea, apoi si-au batut joc si au stricat minunea ... de dragul unei coronite
 
Sus