uite nava, nu e nava

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
mai nu va mai jucati pe topicul meu.... se pare ca-s acuzat de multiplayer :O

nu inteleg de ce, dar sper sa ma lamuresc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Iar te plangi, bubu?

Nu este vorba de asta, insa atata timp cat o persoana ti se adreseaza intr-un mod civilizat, mi se pare normal sa ii raspunzi la fel.
TU vrei sa dau timpul inapoi sa citez?Nu pot, am devenit senil..cu toate ca stii ca o pot face.;)

- - - Actualizat - - -

mai nu va mai jucati pe topicul meu.... se pare ca-s acuzat de multipalyer :O

nu inteleg de ce, dar sper sa ma lamuresc
Am spus eu de ce ..mai sus un pic....inaintea lui Norbit!
 

DeletedUser

Guest
Nu era treaba mea sa aflu daca acea persoana era cioban sau nu, treaba mea este sa mentin discutiile in limita bunului simt, asta nu vrei tu sa intelegi nici daca ti-as demonstra-o folosind axioma lui Euclid...

"Nu este vorba de asta, insa atata timp cat o persoana ti se adreseaza intr-un mod civilizat, mi se pare normal sa ii raspunzi la fel." - asta era pentru Toby, scuze ca nu am specificat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Nu era treaba mea sa aflu daca acea persoana era cioban sau nu, treaba mea este sa mentin discutiile in limita bunului simt, asta nu vrei tu sa intelegi nici daca ti-as demonstra-o folosind axioma lui Euclid...

defineste te rog axioma lui Euclid, daca tot ai adus-o in discutie :D
 

DeletedUser15210

Guest
mai ... eu va las ...
marti merg la film, la jocurile foamei : revolta, partea a doua, iar eu nu am vzt nici partea intai :)))
asa ca am ocupate urmatoraele 120 de minute :D
anca, te scot la un film? :*
 

DeletedUser5815

Guest
mai oameni buni, am fost banata fara motiv si voua va arde de bancuri

de 5 ani de cand joc grepolis, ip-urile mele au fost stas, cu mici exceptii cand plecam in vacanta si intram de pe stick.... doar ca in ultimele 6-7 luni am schimbat locatia biroului, inclusiv net-ul, am schimbat laptopul de-acasa, am upgradat windowsul si cam atat, altceva nu stiu sa fi facut

n-am alti jucatori de grepolis in casa, la birou nici atat, chiar sunt cazuta de pe luna cu banarea asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Igor, da' sigur inainte sa o bagi pe aia cu "cioban" te-ai comportat frumos si a fost doar aia?... Sau m-ai prins intr-o zi foarte proasta?.. Huh, huh?
 

DeletedUser15210

Guest
Daca vine si sotul cu noi, de ce nu? :D

Vizionare placuta ;)
merci merci :D
depinde cine e sotul /:)

- - - Actualizat - - -

mai oameni buni, am fost banata fara motiv si voua va arde de bancuri

de 5 ani de cand joc grepolis, ip-urile mele au fost stas, cu mici exceptii cand plecam in vacanta si intram de pe stick.... doar ca in ultimele 6-7 luni am schimbat locatia biroului, inclusiv net-ul, am schimbat laptopul de-acasa, am upgradat windowsul si cam atat, altceva nu stiu sa fi facut

n-am alti jucatori de grepolis in casa, la birou nici atat, chiar sunt cazuta de pe luna cu banarea asta

tania, eu ti-am luat apararea, dar daca persist, risc sa nu mai vina anca la film cu mine :D
 

DeletedUser13911

Guest
Igor, da' sigur inainte sa o bagi pe aia cu "cioban" te-ai comportat frumos si a fost doar aia?... Sau m-ai prins intr-o zi foarte proasta?.. Huh, huh?
Stii tu...mergeam zilnic pe linia rosie...na..acum vrei sa spun chiar totul ,huh
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cam departe mergi cu gandul... Nu prea esti in masura "sa ma dai" chiar asa oricui ;)
 

DeletedUser13911

Guest
A...nici nu am gandit murdar..am sugerat ca nu sunt eu in masura sa fiu gelos,ca nu am de ce...chiar daca suntem amandoi de prin aceleasi coclauri;)
 

DeletedUser

Guest
Nu ma refeream la gelozie ci la "daca vrea ia-o frate...si tine-o la film...cam 2 luni" ;)
 

DeletedUser15210

Guest
Mai anca, vad ca andrei e mai verde ca tine, de ce? Nu esti vazuta asa bine in ochii lumii? Pe care vrei sa-l ciomagiesc? :))))

- - - Actualizat - - -

Nu ma refeream la gelozie ci la "daca vrea ia-o frate...si tine-o la film...cam 2 luni" ;)

Amandoi stim ca te vrea :))))
Dar filmul e pretextul de a fi distant ca sa-i sari in brate :D :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus