Spam

DeletedUser

Guest
Deci stil nu-si face aparitia, no? Fricosul de el ...
Roscato, fa bine si adu-l ! Suntem gata sa-l ghilotinam !
 

DeletedUser2467

Guest

Asta e 1
2 e asta

bun,deci sa vedem.1 poza la 1 poza dintr-un mesaj global in care se presupune ca x vbeste de y ca mai are nspe mii de gold si o conversatie din skype care poate fi facuta cu edit copy+paste de un baiat/fata(nu discriminez :p) in 10 min.
si eu ieri am vorbit cu obama si mi-a zis ca ii place mamaliga.chiar m-am mirat de ce bine vorbeste romana :p
 

DeletedUser

Guest
Du-te la Diaconescu , dar din pacate pentru tine , nu mai exista...
Sa fim seriosi , de ce am urmarii sa facem asta ? Vorbiti de spargeri cont , mizerii ... va dat tontea un os si nu-l mai puteti scapa din gura???
Am zis eu ceva despre tine de vorbesti la persoana intai? Eu am spus ca nu am nicio certitudine din nicio parte, prin urmare incercam sa inteleg de unde e minciuna. Dar daca ma trimiti la Diaconescu, ramai cu aplaudistii, eu prefer sa fac ceva mai constructiv.
Iti pasez osul ca sa ai de lucru in continuare. Bye.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Am observat, cu scarba caci de stupoare nu mai este vorba, ca mi-au fost sterse cateva comentarii. Exact acelea unde il citam pe tontonel si-l trageam de urechi pe neica nimeni stil. Dragi moderatori de forum, cand te bagi in cacatul altuia incepi sa puti si tu!
 

DeletedUser15021

Guest
Bine ma, nu este el pe skype, terminati !

Dar si pe forumul extern unde o postat tontea ca o fost favorizat... si aici i-o fost spart contul ???
Cine i-o sters postarea ??? Inclusiv pe cei care au citat ?

Asa ceva nu se mai poate, este incorect fata de mine, fata de toti ceilalti, asta nu e instigare ca nu e impotriva regulamentului, e vorba de ceva de care stie toata lumea, toti au vazut postarea de pe extern a lui tontea si au disparut toate ca in ceata !!!
 

DeletedUser14965

Guest
din cele mai vechi timpuri romanii au fost un neam de hoti nu toti bineinteles
de aici si aceasta intamplare acest furt la adresa comunitatii
 

DeletedUser

Guest
Stil nu a mentionat ce cont a fost spart , de skype sau de grepolis . In fine , eu l-am intrebat dar nu a fost in stare sa-mi raspunda . Pot posta aici discutia , dar mai mult ca sigur va fi stearsa + o sa fiu banat.
 

DeletedUser

Guest
este o discutie luata de undeva(posibil skype) si pusa la tine.de unde stii tu ca tontolea nu a scris de mana(mica) si ti-a servit pe taza ceea ce vrei sa vezi,in speranta ca ii vei ridica o statuie mai mare ca aia de pe insula minunilor.stii tu ...oameni si oameni.

Am impresia ca iti vrei postul inapoi si nu stii cum sa faci :)))
Ieri tontea a recunoscut aici pe forum , tot ! A fost sters postul , bineinteles...dar erai on , stiu 100% ca am vazut asta . Asa ca , las o balta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14766

Guest
bun,deci sa vedem.1 poza la 1 poza dintr-un mesaj global in care se presupune ca x vbeste de y ca mai are nspe mii de gold si o conversatie din skype care poate fi facuta cu edit copy+paste de un baiat/fata(nu discriminez :p) in 10 min.
si eu ieri am vorbit cu obama si mi-a zis ca ii place mamaliga.chiar m-am mirat de ce bine vorbeste romana :p

Nimeni nu a reclamat ca cele 2 poze sunt fake, nici macar nu au spus ca ar fi scoase dintr-un contex. S-a dat un ban pentru "spargere de cont skype", ceea ce duce la recunoasterea indirecta a realitatii discutiilor dintre cele 2 personaje. Se incearca mutarea discutiei de la subiectul principal " abuzuri practicare de un anume admin cu acordul superadminului", la un alt subiect, care nu are legatura cu jocul, "spargerea contului de skype".
Si eu astept un raspuns de la "superadmin", cum explica discutia lui cu acel admin?
Daca i-a fost spart cotul de skype nu e problema mea, dar daca jocul este fraudat, atunci ma priveste si pe mine si astept un raspuns care sa-l disculpe.
 

DeletedUser12674

Guest
cine poate sa-mi explice cum a disparut acest mesaj incriminator la adresa unui anuma Stil din mesageria mea si de ce?
Va raspund eu:
1.Datorita faptului ca respectivul incearca sa musamalizeze totul!
2.Cand spun tot ma refer la mai multe nelegiuri de pe mai multe servere unde Stil si-a pus adminii care trebuie pentru a sustine o cauza nobila"Victoria lui Banderas".
in acest sens a acceptat sa-l instaleze ca admin si pe Ionikiler care mai nou transmite prin telefon sefului ce il intereseaza de pe aici!
D-le Stil degeaba mi-ati furat mesajul ca eu am si un fotoshop la el si deja este la tradus iar maine dupa amiaza pleaca spre Germania!
sper ca de aceasta data sa ne faci sa ne fie dor de D-ta si sa-ti iei si catei admini!
 

DeletedUser

Guest
Si-o ia rau de tot, tontea de la stil ... Sa vedeti ce il fugareste :)))))))
 

DeletedUser12638

Guest
cine poate sa-mi explice cum a disparut acest mesaj incriminator la adresa unui anuma Stil din mesageria mea si de ce?
Va raspund eu:
1.Datorita faptului ca respectivul incearca sa musamalizeze totul!
2.Cand spun tot ma refer la mai multe nelegiuri de pe mai multe servere unde Stil si-a pus adminii care trebuie pentru a sustine o cauza nobila"Victoria lui Banderas".
in acest sens a acceptat sa-l instaleze ca admin si pe Ionikiler care mai nou transmite prin telefon sefului ce il intereseaza de pe aici!
D-le Stil degeaba mi-ati furat mesajul ca eu am si un fotoshop la el si deja este la tradus iar maine dupa amiaza pleaca spre Germania!
sper ca de aceasta data sa ne faci sa ne fie dor de D-ta si sa-ti iei si catei admini!

acum am veridicat si eu mesageria...si mie mi-a disparut mesajul cu cele 2 poze date de un jucator SUD FCS cu care am mai vorbit pe baza acelui subiect
deci adminii au si acces la mesageria noastra,ne citesc mesajele si fac ce vor acolo
ni se incalca drepturile...la ce mai sunt mesaje private...daca numai private nu sunt????
 

DeletedUser

Guest
acum am veridicat si eu mesageria...si mie mi-a disparut mesajul cu cele 2 poze date de un jucator SUD FCS cu care am mai vorbit pe baza acelui subiect
deci adminii au si acces la mesageria noastra,ne citesc mesajele si fac ce vor acolo
ni se incalca drepturile...la ce mai sunt mesaje private...daca numai private nu sunt????

Hopaaaa ... Deci mi se confirma acest lucru ... Traducatoarule, sterge mesajul tau in care vorbim, iar eu pe al meu, sa nu aiba adminii motive de banari abuzive

- - - Actualizat - - -

sta in umbra si sterge posturie care nu i prea intra dansei la suflet :))))

Ei? Sau celuilalt roscat ?
 

ciclin

Stie Tot
Va agitati degeaba.Voi veti ramane frustrati si cu asta basta .

Cati dintre voi ati citit termenii&conditiile din momentul crearii contului ?....
Va spun eu , nici unul .

Pana atunci vedeti-va de treaba .
Sunt nume fictive de ''manageri'' , admini (care nu sunt salariati) ... asa ca ...priviti istoria putin ,.,.,

Mai mereu ne-am aratat 2 fete !... si la razboaie si la dracu ...mai mereu ne-am sucit....aici e doar un joc...

Azi dispare Stil..ex.....maine apare alt manager...nu stie nimeni cu adevarat cine este in spate .

Relaxati-va si nu va mai umflati in pene aiurea . Jocul asta ar trebui sa aduca relaxare , nu nervi .


Pace voua . Alah
 
Sus