Alianta Lupii Singuratici

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Te prostituezi in ale grepolisului,asta faci.
Ce faci tu se numeste prostitutie intelectuala!Te vinzi ca si caracter pe nimic..hahahahah
PS; oricum tu nu poti face nimic si deaceea "o faci " pentru un altul ce va veni acolo.SA nu imi spui ca e de la jocul in echipa,gresit,esti pionul pe care il muta unii din plictiseala pe tabla de sah...hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Haha ce gluma buna :)))
Sa vad cum vei rade cand va pica colosul :p
 

DeletedUser13911

Guest
BAi,hai sa iti explic eu cum sta treba ca pe tine te prostesc aia de numa numa.Cum dreq sa bagi tu o nava acolo cand suportul tau indiferent de unde ar veni face in jur de 10 ore pe putin?MAi mult, daca orasele alea sunt de atac cu ziduri zero....cum crezi ca vei sustine o nava?Tobitza,ala care te-a pus sa faci ceea ce faci a vazut multe S.F-uri la viata lui.Bah,grepolisul nu se ia ca sifilisul,ai dat clik si gata esti as. Ai inteles?

CA sa fiu sincer,astfel de incursiuni sunt o pierdere de timp avand in vedere stadiul in care se afla lumea acum.Din pdv.ul meu nu reprezinti un pericol,ci dor o musca ce da tarcoale bazaiid agasant si fara rost.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acuma tu ai facut topic aici sa vorbesti despre noua ta alianta pe Delphi sau despre cum o sa ramai tu mereu LANGA colosul IMM de pe Chi ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13911

Guest
Care alianta?Un seminecunoscut doreste infiintarea unei aliante careia ii da numele celei dupa care a tanjit pe alta lume?Hai sa fim seriosi!!!
 

Gymus

Membru activ
fiecare cu generatiile lui Igor :))
sincer , eu nu am auzit de tine inainte sa fac cont pe forum , si vice versa :))
 

DeletedUser15210

Guest
Care alianta?Un seminecunoscut doreste infiintarea unei aliante careia ii da numele celei dupa care a tanjit pe alta lume?Hai sa fim seriosi!!!

Asa sa ii spui si simonei pe delphi, ca e o seminecunoscuta si sa nu isi faca propria alianta ca nu are rost ;)
Nu te mai baga in seama daca aduci doar critici ;) Oamenii se schimba, iar viitorul e iluzoriu ... Orice se poate intampla cu minunile voastre :D
 

DeletedUser

Guest
Orice ? Cum ar fi ? Intai sa luati orasele care va blocheaza minunile B-)
 

DeletedUser9981

Guest
o sa imi creasca si barba pana termina IMM minunile pe chi !
 

DeletedUser12202

Guest
Care alianta?Un seminecunoscut doreste infiintarea unei aliante careia ii da numele celei dupa care a tanjit pe alta lume?Hai sa fim seriosi!!!

Inseamna ca acolo a gasit ceva ce alte aliante nu aveau,poate nu au si nu au sa aiba si vrea sa reanvie acel...ceva :).
Seminecunoscut...sunt multi pe Grepo.Vrea sa infiinteze o alianta.Regulamentul nu-l opreste :).Nu mi se pare a fi o problema,cu atat mai putin a ta.
A anuntat,logic,cauta noi colegi,vechi colegi.Cei care vor,vin,care nu,nu.Nu inteleg de ce atatea comentarii.
Va fi,oricum,o alianta normala,cu jucatori care nu-si golesc contul pe grepo,care joaca de placere in timpul liber (nu traiesc in timpul liber lasat de Grepo),care se vor distra (in spiritul jocului si nu numai) si atat.
Aerul de superioritate si dispretul nu-si au locul aici,chiar daca te caracterizeaza,pt.asta raspunsul.

- - - Actualizat - - -

Te prostituezi in ale grepolisului,asta faci.
Ce faci tu se numeste prostitutie intelectuala!Te vinzi ca si caracter pe nimic..hahahahah
PS; oricum tu nu poti face nimic si deaceea "o faci " pentru un altul ce va veni acolo.SA nu imi spui ca e de la jocul in echipa,gresit,esti pionul pe care il muta unii din plictiseala pe tabla de sah...hahaha

Si ca sa termin ce am de spus,mai vinovati ca el sunt cei care l-au determinat sa se...prostitueze intelectual (stii cine sunt aceia,la fel de bine ca mine) .Si terminati pe alte lumi discutiile despre Chi.Fiecare lume are istoria ei.Aici este Delphi !
Si,daca tot vorbesti de sah,ar trebui sa stii importanta pionilor,ca sa nu mai spunem ca pe tabla de sah,cineva il muta pana si pe rege !
Cu asta am pus punct.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Si cand se anunta FRIENDS-ul??? Nici ala nu rezista, nu?
Totul ramane de vazut ! Nu mai cobiți atata !
 

DeletedUser15210

Guest
Am mai vazut ceva de genul de la ei. ... Sau poate i-am confundat, cine stie ...
 

DeletedUser13911

Guest
Inseamna ca acolo a gasit ceva ce alte aliante nu aveau,poate nu au si nu au sa aiba si vrea sa reanvie acel...ceva :).
Seminecunoscut...sunt multi pe Grepo.Vrea sa infiinteze o alianta.Regulamentul nu-l opreste :).Nu mi se pare a fi o problema,cu atat mai putin a ta.
A anuntat,logic,cauta noi colegi,vechi colegi.Cei care vor,vin,care nu,nu.Nu inteleg de ce atatea comentarii.
Va fi,oricum,o alianta normala,cu jucatori care nu-si golesc contul pe grepo,care joaca de placere in timpul liber (nu traiesc in timpul liber lasat de Grepo),care se vor distra (in spiritul jocului si nu numai) si atat.
Aerul de superioritate si dispretul nu-si au locul aici,chiar daca te caracterizeaza,pt.asta raspunsul.

- - - Actualizat - - -



Si ca sa termin ce am de spus,mai vinovati ca el sunt cei care l-au determinat sa se...prostitueze intelectual (stii cine sunt aceia,la fel de bine ca mine) .Si terminati pe alte lumi discutiile despre Chi.Fiecare lume are istoria ei.Aici este Delphi !
Si,daca tot vorbesti de sah,ar trebui sa stii importanta pionilor,ca sa nu mai spunem ca pe tabla de sah,cineva il muta pana si pe rege !
Cu asta am pus punct.

Nasira,vorbind despre șah,nimic nu îl muta pe rege.Există mutări consacrate pentru apărarea lui,îți dai un exemplu,gambitul regelui.și punct.La șah pionul e un pion,și doar atât,e cum zic eu.....e folosit în beneficiul REGELUI.
În altă ordine de idei,nu ti-am contestat niciodată calitățile de lider sau diplomat,însă,NU pot accepta ca un ananas ,fără caracter să își bâtă joc de mulți dintre noi.Nu pot accepta ca unul să facă ce draci face..să joace pe mai multe conturi...acest iondaime@tobywhatever,numai să facă rău...întregi problema?Arogant sau nearogant,critic sau necritic ,e părerea mea și o exprim public.Partea ca a găsit acolo nu știu ce sau alte love story sunt bla bla-uri,nu e primul pe care îl văd făcând așa ceva și tot sper mereu ca e ultimul.Joc sau mai corect, am jucat 5 ani.....
 

DeletedUser15210

Guest
Hahaha mr Igor ... Eu cica joc pe mai multe conturi ....
DAR VOI? COCUTZU SI ANNA2014 CE FAC DE NU II REMARCI? IMI SPUI MIE CE E CORECT SI CE NU, DAR LA VOI IN ORGADA NU TE UITI ! NU VEZI CA ESTI DOAR UN NESIMTIT CARE DA DIN GURA MULT SI PROST? ITI ACOPERI ASA ZISII COLEGI DIN IMMO CAND AU INCALCAT SI INCALCA IN CONTINUARE REGULAMENTUL ! IAR ADMINII INVOCA "CONEXIUNEA COMUNA" ! ESTI DOAR UN PAPITOI DESEMNAT DE SORINEL SA VA APARE PE EXTERN, NU? SAU TE BAZEZI PE ADMINI CA VOR FACE NEDREPTATI IN CONTINUARE?

- - - Actualizat - - -

Invata sa joci sah cu adevarat, rusule ! Te dai mare filozof si esti un sclerozat de batranel ce nu are ce face, nu? ITI PERMITI SA ACUZI, IN NESTIINTA DE CAUZA, ASA CUM FACETI TOTI ! SUNTETI CEA MAI NESERIOASA SI NEDREAPTA ALIANTA !
KINJIRU SE LAUDA CA VOI ATI FI CASTIGAT LUMEA DE MULT DACA NU SE SPARGEA CONTUL LUI LEMON, DAR UITATI CA PRIN MARSAVII, DH A PIERDUT MINUNILE, NU?
A ARATA CU DEGETUL E FOARTE USOAR, IGOR, DAR A-TI ASUMA GRESELILE E CEVA IMPOSIBIL PENTRU NISTE ORGOLIOSI CA VOI !

- - - Actualizat - - -

Si iti multumesc, rusule, ca mi-ai transformat subiectul, intr-un razboi al replicilor ! DAR ASTA VA CARACTERIZEAZA PE VOI, NEMURICII, SA STRICATI BUNA DISPOZITIE A OAMENILOR ..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus