Alianta Lupii Singuratici

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Hahaha mr Igor ... Eu cica joc pe mai multe conturi ....
DAR VOI? COCUTZU SI ANNA2014 CE FAC DE NU II REMARCI? IMI SPUI MIE CE E CORECT SI CE NU, DAR LA VOI IN ORGADA NU TE UITI ! NU VEZI CA ESTI DOAR UN NESIMTIT CARE DA DIN GURA MULT SI PROST? ITI ACOPERI ASA ZISII COLEGI DIN IMMO CAND AU INCALCAT SI INCALCA IN CONTINUARE REGULAMENTUL ! IAR ADMINII INVOCA "CONEXIUNEA COMUNA" ! ESTI DOAR UN PAPITOI DESEMNAT DE SORINEL SA VA APARE PE EXTERN, NU? SAU TE BAZEZI PE ADMINI CA VOR FACE NEDREPTATI IN CONTINUARE?

- - - Actualizat - - -

Invata sa joci sah cu adevarat, rusule ! Te dai mare filozof si esti un sclerozat de batranel ce nu are ce face, nu? ITI PERMITI SA ACUZI, IN NESTIINTA DE CAUZA, ASA CUM FACETI TOTI ! SUNTETI CEA MAI NESERIOASA SI NEDREAPTA ALIANTA !
KINJIRU SE LAUDA CA VOI ATI FI CASTIGAT LUMEA DE MULT DACA NU SE SPARGEA CONTUL LUI LEMON, DAR UITATI CA PRIN MARSAVII, DH A PIERDUT MINUNILE, NU?
A ARATA CU DEGETUL E FOARTE USOAR, IGOR, DAR A-TI ASUMA GRESELILE E CEVA IMPOSIBIL PENTRU NISTE ORGOLIOSI CA VOI !
Ești exact omul pe care l-am caracterizat.......prin ceea ce ai postat nu ai făcut decat sa confirmi.Pentru linistea ta.personal nu am schimbat niciodată 2cuvinte cu Sorinel,cum îi spui tu.Deci...screlozat,papițoi..etc..cred ca e suficient pentru o pauză de toamnă iarna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Atata timp cate te-am intrebat daca esti un batranel sclerozat si nu ti-am zis ca asta esti, nu reprezinta nici macar o jignire
Iar papitoi nu este o jignire, ci este un adevar ;)
Si invata alfabetul ;) Este Sorinel, nu Dorinel ... :p
 

DeletedUser13911

Guest
O arzi cu părul în ochi prietenas.E inuman să mă chinui să cobor la levelul tău pentru a purta o discuție serioasă si coerența.L' as ca nu- mi trebuie alfabetul....îl știu alții.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
As dori și eu o invitație în alianță voastră dacă se poate . Mă numesc Dragos , am 19 ani , sunt din Piatra Neamț și am 4 ani de experiență în Grepolis pe diferite lumi . Aștept cu nerăbdare răspunsul . O zi faina și o dimineață pe cât posibil de frumoasa va doresc tuturor! LUPII SINGURATICI
 

DeletedUser15210

Guest
Desigur Dragos ! Cand se va deschide lumea voi pune o invitatie pentru cei ce doresc sa ni se alature ;)
 

DeletedUser

Guest
Eu tot n-am inteles de ce singuratici:)), adica mnah, eu stiam ca lupii mereu intra in haite. La voi e mai diferit, o contradictie. Ori sunteti lupi ori singuratici bre, ca nu merg amandoua :))
 

DeletedUser15210

Guest
Din mai multe perspective Baietelule ...
Noi nu depindem de alte alianta/ "haite" ... Noi suntem retrasi si uniti ...
 

DeletedUser15210

Guest
Ar trebui cam pe acum ...
Nu, o pun aici si cine vrea, poate sa vina :D
 

DeletedUser15256

Guest
Nush daca veti fi o problema pentru alianta care voi fi...dar va doresc mult noroc si multe razboaie :)
 

DeletedUser14965

Guest
bafta cu alianta .
dar ma intreb si eu ce naiba nu se deschide odata lumea vreau sa intru odata ca trebuie sa plec la scoala .
hai odata still deschide lumea
 

DeletedUser15262

Guest
bafta cu alianta .
dar ma intreb si eu ce naiba nu se deschide odata lumea vreau sa intru odata ca trebuie sa plec la scoala .
hai odata still deschide lumea

Scoala?O sa fii terminat baiete la ce setari are serverul :) aici isi au locul cei mai buni
 

DeletedUser15210

Guest
Subiectul a fost creat PENTRU A ANUNTA CA ALIANTA "LUPII SINGURATICI" ISI FAC APARITIA PE DELPHI, NU CA RATATI CA TINE SA COMENTEZE MULT SI PROST ! ASA CA TACI SI VEZI DE BOALA TA MINTALA !
 

DeletedUser15210

Guest
Draga Missis Bella, daca ai fi la curent cu toate neobrazarile, toate nesimtirile facute/spuse de acest "Rebelul." ai fi reactionat, poate nu la fel de urat ca mine, dar apropiat de ceea ce am spus eu, fara sa il jignesti. Daca s-ar tine si dupa tine, la orice postare si ti-ar da replici neobrazate, lipsite de respect, nu cred ca i-ai lua atat de mult apararea.
Ciclin, firea mea este impulsiva fata de aceste "experimente" esuate ale omeniri, ca rebelul., ma fac sa reactionez astfel. Nu suport nesimtirea intentionata de care da dovada, iar eu nu pot sa nu il bag in seama !
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
Inteleg ce spui, dar cand deschizi un subiect pe forum cu scopul de a crea o alianta si a invita jucatorii sa joace alaturi de tine, ar trebui sa eviti sa jignesti in continuare. Dovedeste ca esti un lider adevarat si ca la jignirile unuia nu raspunzi tot asa.
 

DeletedUser3964

Guest
Buna seara ! Tin sa va anunt ca alianta "Lupii Singuratici" isi va face aparitia pe aceasta lume de joc, cu directia Nord-Vest ! Odata cu inceperea acestei lumi, voi pune si o invitatie pentru a va putea pozitiona in apropierea aliantei ... Acceptam orice tip de playeri, privind experienta fata de joc, dar singura conditie este respectul (fata de tine ca player si fata de noi ca si viitori colegi) !
Va multumesc !
Astept invitatie.
 
Sus