Alianta Lupii Singuratici

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser15210

Guest
Buna seara ! Tin sa va anunt ca alianta "Lupii Singuratici" isi va face aparitia pe aceasta lume de joc, cu directia Nord-Vest ! Odata cu inceperea acestei lumi, voi pune si o invitatie pentru a va putea pozitiona in apropierea aliantei ... Acceptam orice tip de playeri, privind experienta fata de joc, dar singura conditie este respectul (fata de tine ca player si fata de noi ca si viitori colegi) !
Va multumesc !
 

DeletedUser15210

Guest
Normal ca suntem mai multi :D
Eu si tastaura + ecranul calculatorului, face cel mai bun trio :)))
Glumesc, da, vom mai fi cativa, sper sa ne mai strangem, daca nu, asta e ...
Momentan sa primim acordul de la Stil ... Ca cine stie ... Poate pica maine internetul peste tot in lume :)))

- - - Actualizat - - -

Nu exista lume RO in care sa nu existe macar o alianta cu acest nume ,,Lupii,,.

Doar ca noi nu avem legatura cu celelalte aliante, noi nu depindem de restul, iar numele ne reprezinta ... Ce ai vrea? Strigoii Sociabili? :D)))
 

DeletedUser15210

Guest
Pai degeaba anuntam salariul pentru fiecare membru, daca nu primim acordul de la Stil, prin "lansarea" lumii :D...
 

ciclin

Stie Tot
Ce va trebuie acordul lui ? ... fa o petitie , o semnam toti si voi intrati si ne asteptati si pe noi acolo :) ca sigur intram
 

DeletedUser15210

Guest
Dar din cate stiu, s-a mai facut odata o astfel de petitie ... O voi face ... Chiar acum o voi posta. ...
 
Multa bafta cu alianta iti urez!
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser13911

Guest
Auzi mai tobitza,de ce nu ii spui Alfa United..?ca si asa te manca undeva pe chi si vrei sa rozi sireturile la colos/:)
 

DeletedUser15210

Guest
Sa stii ca nu este Alpha United, ci este clar si foarte precis, Lupii Singuratici, unde apare si nasira ;)
E treaba mea ce fac langa colos, dar imi place ca nu ati fost in stare sa mentineti o amarata de nava :)))
 
Sus