Zid oras

DeletedUser

Guest
As propune ca zidul orasului sa fie upgradat continu nu numai pana la 25 , si peste 25 sa fie nevoie doar de resurse nu si de oameni, si ferma sa poata trece de 40
 

DeletedUser

Guest
CONTRA ! daca si ferma ar trece peste 40 ce am face atunci am face 2-3 sate si ne-am descurca cu alea ... mi se pare ok zid lvl 25 .. si apararea care o ofera si ferma la 40 are destula populatie etc ..
 

DeletedUser

Guest
As propune ca zidul orasului sa fie upgradat continu nu numai pana la 25 , si peste 25 sa fie nevoie doar de resurse nu si de oameni, si ferma sa poata trece de 40

Daca zidul s-ar putea face peste nivelul 25, atunci ar deveni mai slab pe fiecare nivel.
Daca ferma s-ar putea face peste nivelul 40, atunci fiecare cladire ar cere mai multa populatie.

Deci : Contra .
 

DeletedUser

Guest
mda

As propune sa se faca ceva referitor la distrugerea zidului.Mi se pare stupid ca 7 catapulte sa imi distruga 10 nivele de zid :(
 

DeletedUser

Guest
Da.Am făcut și eu niște simulări și parcă..parcă..puterea catapultelor este ușor exagerată.
 

DeletedUser

Guest
Dragi mei colegii de joc pare ca voi raportati totul la triburile sau la alte jocuri.nu uitati ca aici nu aveti asa de multa populatia ca in alte jocuri deci dupa mine imi pare okei ca cu cateva catapulte poti sa distrugi zidul.aici nu putem face asa multe catapulte ca in alte jocuri(de ex triburile unde eu pe un sat am si 200 de catapulte).
 

DeletedUser

Guest
As propune ca zidul orasului sa fie upgradat continu nu numai pana la 25 , si peste 25 sa fie nevoie doar de resurse nu si de oameni, si ferma sa poata trece de 40
Ma voi nu va mai saturati de apararea unui zid la nivel maxim care si asa pentru unii este exagerat de mare... (am citit ieri un topic in care se plangea mai multi playeri ca defensul e prea puternic pt un polis ca sa-l poti ataca fara pierderi mari) si tu mai vrei inca cateva lvl la zid... in 2-3 luni o sa pierzi farmecul jocului..o sa ajungi sa te blindezi acolo in polis si cand o sa vezi ca nu te mai ataca nimeni o sa dai delete la cont :D
 

DeletedUser

Guest
Ma voi nu va mai saturati de apararea unui zid la nivel maxim care si asa pentru unii este exagerat de mare... (am citit ieri un topic in care se plangea mai multi playeri ca defensul e prea puternic pt un polis ca sa-l poti ataca fara pierderi mari) si tu mai vrei inca cateva lvl la zid... in 2-3 luni o sa pierzi farmecul jocului..o sa ajungi sa te blindezi acolo in polis si cand o sa vezi ca nu te mai ataca nimeni o sa dai delete la cont :D

cea mai desteapta chestie zisa pana acuma

contra
 

DeletedUser

Guest
Ma voi nu va mai saturati de apararea unui zid la nivel maxim care si asa pentru unii este exagerat de mare... (am citit ieri un topic in care se plangea mai multi playeri ca defensul e prea puternic pt un polis ca sa-l poti ataca fara pierderi mari) si tu mai vrei inca cateva lvl la zid... in 2-3 luni o sa pierzi farmecul jocului..o sa ajungi sa te blindezi acolo in polis si cand o sa vezi ca nu te mai ataca nimeni o sa dai delete la cont :D

subscriu :)
 

DeletedUser

Guest
As propune ca zidul orasului sa fie upgradat continu nu numai pana la 25 , si peste 25 sa fie nevoie doar de resurse nu si de oameni, si ferma sa poata trece de 40

1.Cu zidul sunt Contra
De ce?
Pentru ca atunci nu ne mai ataca cineva...vom fi impernetrabili si fara armata;).
2Cu ferma as fi PRO,dar jocul acesta are si el tactica,trebuie sa construiesti cu atentie,ci pentru ca mai are si greutati...il face superb.Deci raman si la aceasta idee Contra

In concluzie:
CONTRA 100%
PRO 0%
 

DeletedUser

Guest
Ma voi nu va mai saturati de apararea unui zid la nivel maxim care si asa pentru unii este exagerat de mare... (am citit ieri un topic in care se plangea mai multi playeri ca defensul e prea puternic pt un polis ca sa-l poti ataca fara pierderi mari) si tu mai vrei inca cateva lvl la zid... in 2-3 luni o sa pierzi farmecul jocului..o sa ajungi sa te blindezi acolo in polis si cand o sa vezi ca nu te mai ataca nimeni o sa dai delete la cont :D



Se refera la Serious Sam asta. :D

Contra lasa domn`le jocu` cum a fost dat de la Dumnezeu. ;)
 

DeletedUser

Guest
Se refera la Serious Sam asta.

Contra lasa domn`le jocu` cum a fost dat de la Dumnezeu.

si comentu asta e si pentru comentu de pe topicu meu !!!

EDITAT DIN CAUZA INJURATURILOR

si imi astept banu k stiu k se va intampla dar nu o sa tac in fata ta si a nimanui .....
 
Ultima editare de un moderator:
Sus