Zeta

  • Autor subiect trayanus tribalus
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
se observa usor indicii despre un nou server care logic ar fi sa se numeasca zeta fiind urmatoarea litera din alfabetul grecesc dupa epsilon bla,bla,bla...deci nu ma tineti in suspans,cand va aparea?:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Te-au facut astia victima pe epsilon de astepti deja zeta? :D
 

DeletedUser

Guest
am planuri mari pe zeta cu niste prieteni si colegii de clasa.
 

Nihilius

Membru activ
Poate maine, poate poimaine, peste o saptamana, vom trai si vom vedea....
Acum raspunsul standard: inceperea lumii zeta va fi anuntata pe prima pagina cat si pe forum.
 

DeletedUser

Guest
Dupa terminarea testelor si implementarea setarilor viitoarei lumi probabil vom primi acceptul de deschidere a lumii Zeta. In mod normal va mai dura cateva zile, in cazul in care nu apar probleme neprevazute. Un raspuns mai exact de atat nu va putem da, asa ca va trebui sa va multumiti cu atat pentru ca in acest moment nici noi nu stim daca lumea se va deschide in ziua "ZET".
 

DeletedUser

Guest
multuemsc.si inca o intrebare:noua jucatorilor nu ni se vor cere pareri despre setarile lumii?
 

DeletedUser

Guest
Cred ca e prea tarziu sa ne mai dam cu parerea asupra posibelelor setari.... Totusi, pentru curiozitatea mea.. Ce sistem de cucerire ati prefera?
 

DeletedUser

Guest
multuemsc.si inca o intrebare:noua jucatorilor nu ni se vor cere pareri despre setarile lumii?

Daca te referi la vitezele lumii, cel mai probabil nu se vor cere pareri, deoarece lumile cu viteza 2 sau 3 au nevoie de servere mai puternice decat cele cu viteza 1. Deci cat rezista serverul, atat se pune viteza.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca e prea tarziu sa ne mai dam cu parerea asupra posibelelor setari.... Totusi, pentru curiozitatea mea.. Ce sistem de cucerire ati prefera?

Sincer eu as prefera mai mult ca sigur vechiul sistem de cucerire , nu cel nou.
Si nu cred ca sunt singurul !!!

Ma incurca sistemul cel nou , deexemplu nu pot fenta atacurile pentru a astepta nava cu tot ce am , deoarece imi baga revolta , cel putin asta am patit-o din greseala , deoarece am uitat de noul sistem de cucerire !

Deci as prefera VECHIUL SISTEM DE CUCERIRE !
 

DeletedUser

Guest
Eu prefer revolta .Si cred ca viteza lumii va fi 3-4 si a unitatilor 2 sau 1.5.Stiu ca la urmatoarea lume,Hyperborea ,pacea este activa . :D
 

DeletedUser

Guest
Propun o lume cu viteza 1,armata viteza 1.Totul sa decurga incet,caci pe celelalte lumi avansarea a fost rapida.Sa schimbam ritmul macar 1 data.
 

DeletedUser

Guest
Sistemul de revoltă trebuie să rămână. Mulţi jucători vin de pe Alpha pe Delta şi nu ştiu să cucerească. Nu are rost să complicaţi şi mai tare, aici cu revoltă, aici fără, etc...
Unul este un sistem mai vechi, altul este mai nou. Nu sunt 2 alternative.
 

DeletedUser

Guest
Regretabil, lumea Zeta are mizeria de moral care dezavantajeaza complet jucatorii ofensivi.:|
 

DeletedUser

Guest
As dori sa stiu si parerile voastre despre datele lumii Zeta.

- Viteza serverului: 3
- Viteza trupelor:1
- Se va putea alege direcţia de început
- Perioada protecţie iniţială: - 5 zile
- Bonusul de noapte: este activ începând cu ora 23:00 până la ora 05:00
- Limită de membri în alianță : 150
- Sistemul de revolta : Inactiv
- Sistem de cucerire : Vechi
- Moral : Activ
 

DeletedUser

Guest
Daca erau vitezele 2/2 sau 3/2 era perfect.Dar asta e doar parerea mea...
 

DeletedUser

Guest
si eu de aceasi parere viteza trupelor putea sa fie mai mare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus