ZeTA SPAM.

  • Autor subiect DeletedUser4006
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Pai de ce suntem doar noi 2 de pe ZETA, care vorbim pe forum ? Restul ce fac ? :D
 

DeletedUser6873

Guest
"Nani nani puiul mami, dormi usor, dormi in pace":D


Sunt probabil plecati prin oras , parc , munte , etc! Cum o sa fac si eu , putin mai incolo!:p
 

DeletedUser3457

Guest
apropo cam cati mai sunteti care utilizati premium pe noua versiune si pe ZETA in principal.
 

DeletedUser7295

Guest
apropo cam cati mai sunteti care utilizati premium pe noua versiune si pe ZETA in principal.

Eu.Cu oua versiune esti dat peste cap rau fara administrator.
Mai e o treaba si cu negutatorul...Dak ai administratorul si negutatorul cresti de 2 ori mai repede.
 

DeletedUser6873

Guest
Eu.Cu oua versiune esti dat peste cap rau fara administrator.
Mai e o treaba si cu negutatorul...Dak ai administratorul si negutatorul cresti de 2 ori mai repede.

Facem pariu ca eu ma descurc si fara Administrator si fara Negustor, si ma si dezvolt?
 

DeletedUser7295

Guest
Mda..dar noi avem timp de joc :)))..cel putin Adrian si altii au si scoala..eu nu :))))..

In sfarsit cineva care intelege k unii dintre noi nu putem sta on mereu k suntem la scoal,dar eu joc si la scoala dupa mobil in pauze si la informatica toata ora ...
 

DeletedUser7295

Guest
Facem pariu ca eu ma descurc si fara Administrator si fara Negustor, si ma si dezvolt?

Tu poti sta mereu on si poti da constructiile dupa terminarea celor care ai facut comanda.La mn e altceva pe 6-7 orase am de cele mai multe ori comenzi pt o zi.
 

DeletedUser7295

Guest
Ma dezvolt -> Cuceresc orase

Ultimele mele 5 orase cucerite au fost de 13716 pct.Urmatoarele nu stiu k fac cultura pt 5-6 orase si le cuceresc pe toate odata k nu sti ce fantome sau cine se lasa de joc apar in 2-3 saptamani.
 

DeletedUser5815

Guest
Craciun fericit! si La multi ani! tuturor celor ce poarta numele Cristian si Cristina!!!
 
Sus