ZeTA SPAM.

  • Autor subiect DeletedUser4006
  • Data de început

DeletedUser6873

Guest
Esti tu sigur ca m-am retras? Daca n-ai treaba cu lumea asta , fa pasi!
 

DeletedUser

Guest
Ce faceti ? Buna seara :)
Observ mai Mario ca ai cu cine discuta :)))
 

DeletedUser

Guest
Mi-ar fi rusine :) si asta o spun celor ce intr-un an de zile de cand originalul detinator al contului ,nu mai e printre noi ,incercati sa luati orase de pe aceasta adresa.RUSINICA,RUSINICA :)
nice.jpg
Asta doar de amuzament,dar santeti sub orice critica ca oameni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scrie ceva memoriam 2nice, sau mai stiu eu ce ?
Pare un cont oarecare, nu indica nicaieri ceva de momeriam , si la ce poza are acum ...
App doar pe zeta mai exista contul respectiv, restu pauza .
Daca tu ai grija de contul ala , dadeai mesaj conducerii aliantei respective si vb. cu ei .
C_LnmSil1G0_XMKV2r84.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scrie ceva memoriam 2nice, sau mai stiu eu ce ?
Pare un cont oarecare, nu indica nicaieri ceva de momeriam , si la ce poza are acum ...
App doar pe zeta mai exista contul respectiv, restu pauza .
Daca tu ai grija de contul ala , dadeai mesaj conducerii aliantei respective si vb. cu ei .
C_LnmSil1G0_XMKV2r84.jpg

Probabil un oarecare esti u si referitor la imaginea de la profil :)ca poza e cu totul si cu totul altceva e originala cu care juca ..asa ca nu sant eu in masura so schimb.(daca tot te-ai uitat la imaginea de la profil de ce nu te-ai uitat si la atacator sa vezi ce are la profil:))probabil nai mai fi comentat)R.I.P 2nice,RUSINICA RUSINICA:))
Iar pe alte lumi cand voi juca te voi anunta sa vi sa joci cat mai aproape posibil.
Am postat de amuzament nici decum nu am facut o plangere.
 

DeletedUser

Guest
Sa vede ca nu ai habar sa vorbesti , rusine tie ca nu ai fost in stare sa pastrezi un cont asa zis memoriam , tu esti singuru care e de vina si daca tot te laudai cu realizarile altuia vedeai ca nu fac parte din alianta care iti ia orasele de pe contul asa zis memoriam , dar la cum raspunzi ... faceam un mic efort.
Inca o data , stai in banca ta si nu mai posta aici ca ne-ai lamurit ... astept urmatorul tau post plin de insulte si sa ne demonstrezi cat de mare si tare esti tu .
PS m-am uitat , extraordinar nu-i asa ca era bine cand te aparau colegii .
iGYR2ivxXkcJ0PvtMxFP.jpg
 

DeletedUser

Guest
Esti complet paralel.
Te bagi in seama probabil din lipsa de activitate.Iar oameni ca tine pot face tot efortul si tot degeaba.
Faci parte dintr-o alianta care ataca si ia aceasta adresa !dar repet ,esti paralel..cat despre pierdut orase :)te astept pe tine:)
Si stergete la nasuc inainte sa mai postezi ceva ca patezi .
 

DeletedUser

Guest
Ahh rookie ..
Se vede ca nu te asteptai sa se ia careva de tine, nu iti poti recunoaste greseala , se stie deja categoria de varsta a celor care posteaza fraze de genul tau .
Ce sa-ti mai zic eu tie , nu am ce , nu posteaza nimeni aici ca-i arhiva.. da tu nu ai vazut /:).
 
Sus