Zeta- Rebel Aliance

  • Autor subiect DeletedUser7608
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7608

Guest
in Rebel Aliance de pe lumea ZETA exista un singur intemeietor care este blocat(cristiana36). ce se intampla cu alianta cand contul intemeietorului e sters? este inca un lider in alianta (Eddy Yo). alianta va ramane in mainile lui?
 

DeletedUser

Guest
Interesant. Chiar imi faceau numele de rusine. Nu merita acel nume. (SW) :angry:
 

DeletedUser

Guest
In cazul in care intr-o alianta exista un singur intemeietor, iar contul acestuia se va sterge pentru inactivitate, se procedeaza in felul urmator:

Pe forumul intern al aliantei, se va deschide un chestionar in care, se vor vota ce jucatori sa primeasca dreptul de intemeietor. Dupa 24 ore de la deschiderea chestionarului, rezultatul se va trimite prin ticket (in joc, meniul Setari > Asistenta), iar acel jucator ce s-a decis a fi noul intemeietor (prin vot), va primi drepturile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
se vede ca ai postat ca sa fi postat..
e decat un lider..
iar acel lider va devine Intemeietor ..
 

DeletedUser3457

Guest
Interesant. Chiar imi faceau numele de rusine. Nu merita acel nume. (SW) :angry:
De ce nu merita numele??Acea alianta a fost o sursa buna de noi jucatori,care acum au venit in EDEN si fac treaba buna.Ar trebui sa te documentezi,baietii au inceput tarziu si unii au fost chiar ambitiosi sa faca performanta..atat cat le permite nivelul lor.
 

DeletedUser7608

Guest
De ce nu merita numele??Acea alianta a fost o sursa buna de noi jucatori,care acum au venit in EDEN si fac treaba buna.Ar trebui sa te documentezi,baietii au inceput tarziu si unii au fost chiar ambitiosi sa faca performanta..atat cat le permite nivelul lor.
Si majoritatea sunt foarte de treaba. nu opun rezistenta la orice fel de nimic. tu ii faci de rusine pe ei stromtroper ce esti:)):D:):cool:
 

DeletedUser

Guest
De ce nu merita numele??Acea alianta a fost o sursa buna de noi jucatori,care acum au venit in EDEN si fac treaba buna.Ar trebui sa te documentezi,baietii au inceput tarziu si unii au fost chiar ambitiosi sa faca performanta..atat cat le permite nivelul lor.

Bla,bla,bla... arata-mi si mie un jucator bun din alianta lor care a mers la voi ? Caci nu am timp sa ma uit la statistici acuma.
Eu sunt Rebelul de la inceputul jocului, alianta aia a aparut dupa un timp pe ZETA. Asa ca o sa cer drepturi de autor, care constau in: (resurse din orasele lor,puncte de batalie,orase de 13.716p) =)) :) (SW) :angry:
:D
 

DeletedUser6873

Guest
Drepturi de autor? Unde scrie ceva despre asa ceva? Sincer ma deranjeaza cand uni se considera "buricul pamantului" ! Uita de unde au plecat si se cred mari zeitati!

Tu te crezi bun? Iti spun asta fie ca te superi sau nu, dar te crezi intradevar asa "mare si tare"? La 1.060.162 de puncte ale tale, ma cam dezamagesc punctele de batalie, sincer -> http://ro.grepostats.com/world/ro6/player/147279!

Eu nu ma consider un "mare jucator" dar cateodata stau si ma gandesc ca in fata fiecarui orasel sta un om, care poate a muncit pentru acel oras, din dorinta de a juca, insa sunt alti care se cred mari si tari!
 

DeletedUser3457

Guest
Bla,bla,bla... arata-mi si mie un jucator bun din alianta lor care a mers la voi ? Caci nu am timp sa ma uit la statistici acuma.
Eu sunt Rebelul de la inceputul jocului, alianta aia a aparut dupa un timp pe ZETA. Asa ca o sa cer drepturi de autor, care constau in: (resurse din orasele lor,puncte de batalie,orase de 13.716p) =)) :) (SW) :angry:
:D

Pai sa zicem Hunter Warrior...A venit in Eden de la ei..pe la sfarsitul lui octombrie,cu vreo 60k pts...pana in prezent s-a dublat si a invatat foarte multe in jocul acesta....
Si in fine cine crezi ca o sa-ti dea tie resurse?:))))))))))))
 

DeletedUser3457

Guest
Bla,bla,bla... arata-mi si mie un jucator bun din alianta lor care a mers la voi ? Caci nu am timp sa ma uit la statistici acuma.
Eu sunt Rebelul de la inceputul jocului, alianta aia a aparut dupa un timp pe ZETA. Asa ca o sa cer drepturi de autor, care constau in: (resurse din orasele lor,puncte de batalie,orase de 13.716p) =)) :) (SW) :angry:
:D

Drepturi de autor? Unde scrie ceva despre asa ceva? Sincer ma deranjeaza cand uni se considera "buricul pamantului" ! Uita de unde au plecat si se cred mari zeitati!

Tu te crezi bun? Iti spun asta fie ca te superi sau nu, dar te crezi intradevar asa "mare si tare"? La 1.060.162 de puncte ale tale, ma cam dezamagesc punctele de batalie, sincer -> http://ro.grepostats.com/world/ro6/player/147279!

Eu nu ma consider un "mare jucator" dar cateodata stau si ma gandesc ca in fata fiecarui orasel sta un om, care poate a muncit pentru acel oras, din dorinta de a juca, insa sunt alti care se cred mari si tari!

Si nu va certati cu statistica ca eu stau mai bine la pct de batalie P

Me:
AGzJb4pBmepvWKo_Fhg_.jpg

2wSpn1kidvzvMzsmwdja.jpg


Mario:
zvxkV93ebwj-C282Aifh.jpg

QkmIOiin8V-KVPICffMi.jpg


Rebelul:
DgozNwqoeWQy9i13G2Zy.jpg

gB6h-PHHYWtR0nuF2G34.jpg
 

DeletedUser

Guest
Pentru discuții de acest gen, treceți la PP-ul de pe Zeta.
Mulțumesc frumos.

Topic closed.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus