Zeii

nicol 10

Stie Tot
desigur, doar ca vei pierde unitatile de la zeul pe care vrei sa-l schimbi, asta daca ti-ai construit..., sa consumi si favorurile inainte de a face schimbarea!
 

DeletedUser

Guest
La toti zeii este un ,,trimis al zeilor,, deci i pierd sau nu?
 

nicol 10

Stie Tot
eu spun ca-i pierzi, unitatea arata la fel dar se construieste din favoruri de la zeul respectiv, deci "trimisul" apartine de zeul respectiv
 

DeletedUser

Guest
Salut.

In momentul in care iti schimbi zeul, toate favorurile aferente lui vor fi pierdute. Insa, nu exista o limita, deci vei putea reveni la venerarea sa.
 

DeletedUser7210

Guest
what-crazy-rabbit-emoticon.gif
 

nicol 10

Stie Tot
eu am zis sa nu fiu asa de categorica..., am sperat ca pana la urma se va intelege ca fiecare zeu este cu miticii lui si nu se amesteca intre ei
 

DeletedUser

Guest
eu am zis sa nu fiu asa de categorica..., am sperat ca pana la urma se va intelege ca fiecare zeu este cu miticii lui si nu se amesteca intre ei

Galbejitii aia nu sunt mitici!
IA incearca sa te sprijini cu ei pe orase diferite ca si prezenta a zeului..vezi ..merge??
 

nicol 10

Stie Tot
nu stiu, nu am construit niciodata vre-un trimis al zeilor , serios vorbesc..., nu le-am gasit utilitatea
 

DeletedUser

Guest
foarte bine,nici sa nu le construiesti ..o unitate inutila.la fel de proasta in toate privintele.
 
Sus