Zei

DeletedUser

Guest
Nu inteleg ceva in acest joc, de ce nu sunt si alti zei,:mad: as dori sa il avem si pe HADES si ARES eu cred ca si acesti 2 zei sunt importanti ,ba chiar mai importanti de cat Atena si Hera .
CONCLUZIE:As dori sa ii avem si pe HADES SI PE ARES .:D
 

DeletedUser47

Guest
Amice mai sunt 4 topicuri, 4 la fel ca cel pe car l-ai deschis tu acum nu şti să foloseşti şi tu funcţia de căutare a forumului? S-a mai discutat pe subiectul acesta de n ori..
 

DeletedUser

Guest
sall

fratiilor io nu am inteles partia asta cuu zeii dar io lam ales ca zeu pe zeus sper sa fie bun daca vreti sa ma ajutati si pe mine sa stiu si io cum sa folosesc puteriile as fi recunoscator va urez o zii cat se poate de frumoasa si un paste fericit la toata lumea :):D;)
 

DeletedUser

Guest
1.Sa ne intelegem,exista 4 Zei deja,toti nu stim pe care sa ii alegem ca toti sunt foarte buni.Te deranjeaza poza de la ei..sau ce?Depunde un ticket:p:rolleyes:
2.Acuma doar nu vrei sa avem toti Zei...(de la romani,din Grecia...etc)
3.Admini nu mai stiu ce sa puna la zei noi si este mult de lucru;)
4.CONTRA!!!
5.Multi nu stiu cum sa foloseascaputerile divine:
Cum sa folosesc puterile divine?
Pasul 1:Da-ti pe harta
Pasul 2:Da-ti click pe orasul dumneavoastra
Pasul 3:Da-ti la sectiunea "Puteri divine"(este o mana ce da fulgere)
Pasul 4:Alegeti puterea divina.Atentie insa!!!Trebuie sa aveti destule favoruri.Daca il aveti pe Zeus da-ti pe polisul(orasul) altuia ca sa aruncati fulgere si sa ii avariati o cladire la intamplare.



Mult noroc in joc in continuare;)
 

DeletedUser

Guest
:)

Daca tot e asa mare cerere de zei, mai puneti doi ,dar la "cu plata" ...
 

DeletedUser1044

Guest
Pro 100%
chiar ma intrebam de ce nu sunt pusi hades si ares
va dau propuneri cu puteri la zei yo daca nu aveti . ;)
mai ales ca cei care se bazaza pe atac asupra jucatorilor mai mari ca pct lear trebui ori hades care sa omoare trupe multe si sal aduca cu el pe tantos (zeul mortii)

iar la ares arme mai bume
puterea atacului mai mare
 

DeletedUser

Guest
haideti fratilor....... e OK asa cum e nu avem nevoie de milioane de zei..... ganditi ianite sa postati:mad:
 
Sus