Zece negri mititei...

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3352

Guest
Felicitari!

Felicitari si Moderatorului si Invitatului

Bravo Kalule! Spor la Joc
 

DeletedUser

Guest
mai mult diplomatice decat practice...raspunsurile :))

l-am apreciat si eu in trecut pe calu, insa, ca sa fiu contrar celor care doar au adus laude(asa e democatic, nu?), am sa spun ca are si defecte...
cel mai mare in opinia mea este ca nu este consecvent pe lumile care le incepe,,,
iar asta o stiu de la un mare jucator de triburile (in opinia mea) si anume de la Adistul, el mi-a zis odta: sa stii burebista1979, ca jucatorii adevarati de triburi nu sunt aia care incep toate lumile si se mentin in top 2-3 luni, adevaratii jucatori sunt cei care incearca sa incheie o lume (sa o duca pana la capat), cei care ii vezi mereu in top la agresori si in clasamentele generale in faza de inceput, aia sunt cei care in final vor claca, din diferite motive sau scuze; nu mai am timp, familia primeaza, m-am decis sa ma apuc de facultate, etc
asa este si pe grepolis, Kalu, poate ca e un jucator bun, cunoaste notiunile de baza si nu numai, stie mai toate strategiile si smeceriile jocului, DAR PE CATE LUMI A MERS PANA LA CAPAT?aceasta e intrebarea care i-o adresez eu.
in rest, salutari si mult succes oriunde s-ar afla...:))
ramanem aceeasi buni amici...sper :)
 

DeletedUser

Guest
Decebal, sunt întrutotul de acord cu ceea ce ai spus tu. De aceea întotdeauna a fost împotriva deschiderii unor lumi noi şi mi-ar place să jucăm împreună foarte mult timp. Este păcat, că pe fiecare lume sunt jucători buni, şi dacă ar juca toţi împreună, jocul ar avea un mare plus.

Însă, replica ta nu cred că este potrivită, întrucât interviul de mai sus se referea strict la conducerea alianţei, nicidecum la dezvoltarea mea ca jucător. Întrebările sunt generale, nu vor să arate ce gândesc eu ca om, nu este menit să mă laude pe mine, ci să expună o părere a cuiva care are oarece experienţă, dacă privim rezultatele.

Iar dacă tot vrei să mă laud, poţi să te uiţi pe Grepostats. Lumile unde eu am făcut parte din Centurionii sunt ÎNCĂ dominate de aceeaşi alianţă :) (Delta - aici nu e meritul meu decât parţial ocupându-mă doar de forumul alianţei şi organizare internă, Epsilon şi Zeta)
 

DeletedUser

Guest
n-am intentionat nici un moment ca sa-ti aduc un afront ca si jucator, (ar fi ultimul lucru la care m-as preta),eu sunt mult mai civilizat si mai educat decat ma considera unii: ci exact aia am spus, ca inca nu ai dus pana la capat ceea ce ai inceput, pe delta nu am jucat nicidata, iar daca as vrea sa fiu rautacios, as spune ca pe epsilon, centurionii nu mai domina de mult lumea aceea...:p:p:p
motivele cred ca le cunosti si singur
 

DeletedUser

Guest
iar asta o stiu de la un mare jucator de triburile (in opinia mea) si anume de la Adistul, el mi-a zis odta: sa stii burebista1979, ca jucatorii adevarati de triburi nu sunt aia care incep toate lumile si se mentin in top 2-3 luni, adevaratii jucatori sunt cei care incearca sa incheie o lume (sa o duca pana la capat), cei care ii vezi mereu in top la agresori si in clasamentele generale in faza de inceput, aia sunt cei care in final vor claca, din diferite motive sau scuze; nu mai am timp, familia primeaza, m-am decis sa ma apuc de facultate, etc
asa este si pe grepolis, Kalu, poate ca e un jucator bun, cunoaste notiunile de baza si nu numai, stie mai toate strategiile si smeceriile jocului, DAR PE CATE LUMI A MERS PANA LA CAPAT?

Aici ma bag si eu pentru ca ma simt,imi pare rau sa iti zic dar unora dintre noi ne place sa mai "schimbe" femeia,casa,munca,si cateodata,chiar si jocul sau lumea jocului respectiv!
Si sa fim sincer,"sa incheie o lume"?Deci trebuie sa astept 2-3-6 ani de zile sa incheie o lume de grepolis ca sa pot sa incep alta pentru a fi considerat jucator de valoare?Eu activez momentan pe eta,n-am nici 10 sate inca,si pot sa iti zic ca joc cu cea mai mare plictiseala cu care am jucat vreodata,nici un atac,nici un jucator care sa prezinte o amenintare,nimic.Ar trebui sa stau pe lumea asta inca o buna perioada sa arat ca sunt jucator?Stau doar pentru ca sa urmaresc update-urile si astept cu drag 2.0 care ma asteptam sa apara acum vreo 2 saptamani,dar cred ca va mai dura!
Deci din contra,Kalu a facut bine exact asa cum a facut,decat sa activez pe 10 lumi si fi considerat un jucator oarecare,mai bine joci pe 1 singura si joci de top,parerea mea!
Pe 2.0 se va putea merge pana la capat,deci da,acolo vei putea aduce din nou aceasta discutie
 

DeletedUser

Guest
Decebal? Tu eşti burebista1979 de pe triburile ?

mda, sunt ala caruia i-ai dat peste nas pe L15 cand nu ai acceptat ca ARKAN sa vina in B-sea...pt. ca o "iubeai" prea tare pe crioli, si iti era teama sa nu isi ia aripa atotprotectoare de pe satele tale...ma rog, ai avut grija sa pleci fara nici un cuvant peste 2 saptamani in alianta ei...dar de, nu mai dezgropam mortii...
:D:D
 

DeletedUser

Guest
Aici ma bag si eu pentru ca ma simt,imi pare rau sa iti zic dar unora dintre noi ne place sa mai "schimbe" femeia,casa,munca,si cateodata,chiar si jocul sau lumea jocului respectiv!
Si sa fim sincer,"sa incheie o lume"?Deci trebuie sa astept 2-3-6 ani de zile sa incheie o lume de grepolis ca sa pot sa incep alta pentru a fi considerat jucator de valoare?Eu activez momentan pe eta,n-am nici 10 sate inca,si pot sa iti zic ca joc cu cea mai mare plictiseala cu care am jucat vreodata,nici un atac,nici un jucator care sa prezinte o amenintare,nimic.Ar trebui sa stau pe lumea asta inca o buna perioada sa arat ca sunt jucator?Stau doar pentru ca sa urmaresc update-urile si astept cu drag 2.0 care ma asteptam sa apara acum vreo 2 saptamani,dar cred ca va mai dura!
Deci din contra,Kalu a facut bine exact asa cum a facut,decat sa activez pe 10 lumi si fi considerat un jucator oarecare,mai bine joci pe 1 singura si joci de top,parerea mea!
Pe 2.0 se va putea merge pana la capat,deci da,acolo vei putea aduce din nou aceasta discutie

mai citeste odata ce ai scis, am impresia ca te contrazici singur...
eci din contra,Kalu a facut bine exact asa cum a facut,decat sa activez pe 10 lumi si fi considerat un jucator oarecare,mai bine joci pe 1 singura si joci de top,parerea mea!
asta e total pe dos fata de primele randuri...deci hotaraste-te :)
 

DeletedUser3972

Guest
te vezi pe sus?iar intrebarea a pus-o dark nu eu.dar de..trebuie sa sti sa citesti:)
 

DeletedUser

Guest
te vezi pe sus?iar intrebarea a pus-o dark nu eu.dar de..trebuie sa sti sa citesti:)

la intrebarea lui dark am raspuns, trebuie doar sa citesti atent, si ai sa vezi raspunsul...
am fost cu el in trib si peL15 si in tribul lui spiker de pe L19 acolo unde au dat stergere , cam din aceleasi motive ca aici,,,,afara de spaiker caruia i se sparse contul...
deci fii mai atent data viitoare cand faci afimatii :D:D:D

iar la ceea ce ai zis daca ma cred pe sus, nu ma cred, sunt pe sus,,, cauta-ma pe epsilon, ai sa ma gasesti repede, sunt pe prima pagina, paremi-se sunt chiar primul :D:D:D
 

DeletedUser3972

Guest
aa.atunci scuze,greseala mea,nu am citit atent:D.dar tot nu imi place poza:))
 

DeletedUser

Guest
aa.atunci scuze,greseala mea,nu am citit atent:D.dar tot nu imi place poza:))

e problema ta ca nu iti place, daca vrei poti complecta un formular si sa ma reclami la admini pentru ca nu iti place tie,,,,
reclamatia o depui aici... ( edited by dark)


:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am făcut puţină curăţenie pe aici...se pare că iar v-aţi încins.
Rog frumos să încercaţi să vă încadraţi în temă : comentarii şi opinii pe marginea interviului, întrebări..etc,etc...tot ce ţine de această temă.

Mulţam fain şi anticipat. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gata? Aţi amuţit? Nu mai aveţi întrebări de pus..sau comentarii de făcut?
 

DeletedUser

Guest
În cadrul acestei teme o să încerc să aduc, în mod constant, câte un un invitat surpriză. Un dialog, mai mult sau mai puţin virtual, dar totodată cât se poate de real, cu câte un membru al comunităţii noastre.
Vor fi câte 10 întrebări la care invitatul meu va trebui să răspundă.

Acum, urmează partea în care doresc ca fiecare dintre dumneavoastră să îşi aducă contribuţia. Şi anume :
Întrebările le formulaţi voi, aici! Fiecare va posta aici, la această temă o întrebare, iar eu voi face o selecţie, având ca unic criteriu de departajare originalitatea întrebării.
De precizat că nimeni dintre dvs. nu va cunoaşte dinainte identitatea invitatului...de aici şi partea de fun : întrebările vor fi puse ,,blind'', fără ca voi să ştiţi dinainte cine vă va răspunde la ele! :)

Pentru primul invitat surpriză, am formulat eu un set de 10 întrebări.
Puteţi, tot aici, pe lângă întrebări, să postaţi şi comentariile voastre, după fiecare interviu. De asemenea, puteţi încerca să vă daţi cu presupusul...să încercaţi să ghiciţi identitatea invitatului meu.

Aici este 1 negru din cei 10 . De ce nu m-ai anuntat in mod oficial ca m-asteapta paparazzi?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus