Zancle-Joi/13/01/2022

Facsafiebine1

Membru activ
Vorbeste ala ce a zis: “cine nu intra pe server suge plaaa”, ai uitat domnule cringeulescu? Vai de curu tau, ai plecat cu coada intre picioare pe Rhammus si vrei revansa? Roaga te de stil sa bage v6, indiferent de modul de joc, asediu\revolta.. ne gasesti acolo si roaga te sa nu fie asediu, atat iti zic.
1.Din ce îmi aduc eu bine aminte am spus,,dacă nu intrați sunte ți slabi”
2.Iar pe rahmus intrasem doar pana ce intram in concediu ca după am mers in Ro…
3. Intru atâta timp cât am echipa cu cine juca și e Bonus de noapte.
 

Facsafiebine1

Membru activ
Vorbeste ala ce a zis: “cine nu intra pe server suge plaaa”, ai uitat domnule cringeulescu? Vai de curu tau, ai plecat cu coada intre picioare pe Rhammus si vrei revansa? Roaga te de stil sa bage v6, indiferent de modul de joc, asediu\revolta.. ne gasesti acolo si roaga te sa nu fie asediu, atat iti zic.
Și din ce îmi aduc eu bine aminte pe rahmus in scurtul Timp cât am jucat când am intrat la voi pe insula V-am și ciupit un oraș ;)
Sau ai uitat ? Și pun pariu ca dacă continuam sa joc acolo nu ma opream eu la un oraș :)
 

paturile

Membru activ
1.Din ce îmi aduc eu bine aminte am spus,,dacă nu intrați sunte ți slabi”
2.Iar pe rahmus intrasem doar pana ce intram in concediu ca după am mers in Ro…
3. Intru atâta timp cât am echipa cu cine juca și e Bonus de noapte.
un om intelept a spus "fara bonus de noapte,viteza 6 se joaca si ziua si noaptea 24/24",multa bafta la formarea echipei vezi ca poti fuziona cu echipa moldovei a lui @Baiatul Pricalist
 

paturile

Membru activ
Și din ce îmi aduc eu bine aminte pe rahmus in scurtul Timp cât am jucat când am intrat la voi pe insula V-am și ciupit un oraș ;)
Sau ai uitat ? Și pun pariu ca dacă continuam sa joc acolo nu ma opream eu la un oraș :)
Deci esti penibil sa vi aici sa te lauzi ca ai ciupit un oras de la o interna sau un inactiv:)),chiar esti penibil:)).
@Guță nicolae magnificul ce spui de omul asta care e in culmea fericirii ca a cucerit un oras?
 
De parca e prima data cind se tem de concurenta si pe o lume unde a fost concurenta nu s-au prezentat
smiley-emoticons-bravo2.gif
 
Sus