XAT Grepolis

  • Autor subiect DeletedUser4006
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4006

Guest
Doamnelor si Domnilor, v-a pregatit XAT-UL GREPOLIS !
Grepolis XAT!

sper sa intrati cat mai multi si sa va placa! ;)


Pentru MODERATORI: Am cerut voie Admin. xblaandy, si este deacord! Sa nu-mi dati BAN!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Doamnelor si Domnilor, v-a pregatit XAT-UL oficial GREPOLIS FORUM!
Grepolis XAT!

sper sa intrati cat mai multi si sa va placa! ;)


Pentru MODERATORI: Am cerut voie Admin. xblaandy, si este deacord! Sa nu-mi dati BAN!

Cred ca nu ai inteles ce vroia Xblaandy sa spuna. Nu te va bana nimeni pentru ca ai facut o unealta externa sau pentru ca ne-ai prezentat-o pe forum, dar acea unealta nu poate fi una oficiala deoarece nu este aprobata de InnoGames.

am creat fimul despre care am mai vorbit si il puteti vedea pe http://www.youtube.com/watch?v=y4iZYASIGxc . Spuneti-va parerea :)

1. Asa cum a explicat si Norbit, un astfel de clip nu ar putea fi folosit in joc deoarece este copiat din mai multe filme.
2. Nu vad nici o legatura intre acel clip si Grepolis.
 

DeletedUser4006

Guest
Cred ca nu ai inteles ce vroia Xblaandy sa spuna. Nu te va bana nimeni pentru ca ai facut o unealta externa sau pentru ca ne-ai prezentat-o pe forum, dar acea unealta nu poate fi una oficiala deoarece nu este aprobata de InnoGames.
Scuze...editeaza tu, te rog, FARA oficial! bine?
 

DeletedUser

Guest
Din partea mea succes in a aduna cat mai multa lume pe chat. Insa nu stiu cat de folosit va fi.

Teoria cu oficial e aiurea. Nu stiu de ce toata lumea vrea sa foloseasca cuvinte "mari" (doar aparent) ca oficial. Insa, asta ar insemna ca ceea ce se intampla in pagina respectiva (absolut tot) tine de InnoGames. Asta insemnand reclamele ce apar pe acel site, banarile si comportamentul moderatorilor.. etc... Ceea ce in cazul de fata e, clar, fals. Nici noi nu avem puterea de a face un anumit lucru "oficial" asa ca va rog sa fiti mai atenti in folosirea acestui termen deoarece are puterea sa transforme un lucru bun intr-o adevarata propaganda negativa.

@andrey: Am inchis tema respectiva cu un raspuns destul de clar. Apreciez efortul tau, insa nu exista nici un drept de folosinta pentru acele portiuni ce provin din filme iar creatia proprie ar fi foarte costisitoare. (E a treia oara cand ti se spune asta. Sper ca intelegi.)

Revenind la subiectul temei, si anume chat-ul... Sunt curios cata lume se va aduna.. Poate am sa intru si eu in cursul saptamanii viitoare...
 

DeletedUser

Guest
Pentru MODERATORI: Am cerut voie Admin. xblaandy, si este deacord! Sa nu-mi dati BAN!

Pot sa pun pe FORUM un XAT(CHAT) ? In care toti utilizatorii sa vorbeasca intre ei

Raspunsul meu a fost:

nu cred ca poti dar poti incerca


Nu vad cum ai implementat pe acest forum chatul despre spuneai ca doresti sa-l atasezi acestui forum. Un astfel de chat poate face oricine si probabil chiar mai exista cateva facute de alti jucatori ai acestui joc.
 

DeletedUser

Guest
am creat fimul despre care am mai vorbit si il puteti vedea pe http://www.youtube.com/watch?v=y4iZYASIGxc . Spuneti-va parerea :)

E superb filmul, mane!

BRAVO!

Mie-mi place, păcat că nu vor să-l pună în joc.
Auzi, poate când îl mai refaci puţin pui şi scena aia din Titanic, cu Leonardo di Caprio care strigă: "I am the king of the world", ştii, când intră nava de colonizare în oraş.

Şi pune te rog official la titlul filmului când îl pui pe youtube, ca să le forţezi puţin mâna celor de la Inno Games.
 

DeletedUser

Guest
E superb filmul, mane!

BRAVO!

Mie-mi place, păcat că nu vor să-l pună în joc.
Auzi, poate când îl mai refaci puţin pui şi scena aia din Titanic, cu Leonardo di Caprio care strigă: "I am the king of the world", ştii, când intră nava de colonizare în oraş.

Şi pune te rog official la titlul filmului când îl pui pe youtube, ca să le forţezi puţin mâna celor de la Inno Games.

nu stiu daca este indicat...mie imi place si multora le place dar daca pune ceva legat de Grepolis nu intervine ceva de genu "Drepturi de autor"?
pentru ca se folosesc imagini si scene din diferite filme...nu sunt sigur dar nu cred ca Inno game va aproba asa ceva sau ca noi avem voie sa postam "reclama" asta...Poate ceva filmulet facut din mai multe poze sau chiar cinneva sa se "deghizeze" intr-un "Spartan" ...hoplit sau ceva de genu :))
Ar fi interesant sa facem un concurs cu scene Grepolis gen "home made"...doar o idee :))
 

DeletedUser

Guest
io cred...dar nu numai io....ca......baiatul se straduieste...nu va asteptati de la mine sa va raspund si de ce se straduieste asa tare ...ca nu i-am dat de cap nici eu
 

DeletedUser

Guest
nu va asteptati de la mine sa va raspund si de ce se straduieste asa tare ...ca nu i-am dat de cap nici eu

Si eu care speram sa-mi explici tu :D

Apropo, este coincidenta ca de cate ori intru eu pe Xat, eu sunt singurul utilizator online ?
 

DeletedUser4006

Guest
Scuzati-ma, dar daca vreti sa vorbiti, vorbiti pe xat va rog! ;)
 

DeletedUser

Guest
Scuză-mă că te întreb, mărite Dany Grecul (care n-a fost în viața lui în Grecia), dar dacă nu avem voie să vorbim pe forum, atunci cam care ar fi scopul forumului în opinia luminăției voastre? :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus