Vreau sa stiu

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Chiar nici un admin nu se mai uita pe forum ???Permiteti orice balacareala,totul este permis ???
Dragilor,este(ADUCETI-VA AMINTE)un joc de socializare,nu de...porcicaleala !
Noi,romanii,avem un limbaj f.f.bogat vizavi de ... anatomie :).Sunt penibile multe postari si...,ciudat,sunt acceptate de Admini-nu se intervine,nimeni nu spune nimic,a ajuns anormalul sa fie ...normal !Nimeni nu spune nimic.Este un limbaj....acceptat !Deci este...normal ?Asta inseamna forumul unui joc ?la asta ne reducem ca oameni si jucatori ?Anatomia e de baza in Medicina-cu experesii mai specifice domeniului.Aici ???
Rusine !Rusine Admini pt.ca permiteti un astfel de limbaj pe Grepo !Forumul oricum este mort,nu va faceti ca nu vedeti calitatea postarilor.Stiu ca nu aveti timp,FB va absoarbe,inteleg.Dar,desfiintati forumul de aici daca nu aveti timp de el.E cel mai simplu.
 

DeletedUser16759

Guest
mai bine le-ai scrie pe pagina de facebook Grepolis Romania, acolo iti raspunde my princess
 

saca 24

Stie Tot
Adminii nu au treaba cu forumul asta.Moderatorii tre' sa se ocupe de forum.Ca deh,d'asta.s moderatori.
Problema e ca moderatori nu mai sunt,asa ca..ne ducem si noi veacul pe aici,care cum putem.
Unii mai slabi de inger,is papati,altii ca mine,rezista ;) :D
 

Gymus

Membru activ
Se cere cam multe aici... nesimtirea este mare in ziua de azi... si mai ales aici in "viata virtuala"... unde toti prind aripi... Sunt zei in fata unui monitor.
 

adadudu

Membru Nou
din pacate ,majoritatea jucatorilor care stiu ce inseamna respectul intre jucatori ,inclusiv cand joaca si ca adversari ,nu prea mai joaca pe aici,asa ca limbajul "colorat" e la moda printre cei noi veniti :((
 

saca 24

Stie Tot
wysmiewacz.gif


Hahahaha , lumea il asteapta pe Mos Craciun, si el nu mai vine, rusine !
Eu inca astept in fiecare noapte,pe Zana Maseluta,imbracata sumar..
Dar la fel ca Mos Craciun,intarzie :(
 
Sus