vraji zei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ma ajuta cineva si pe mine..?
1. (nu pot da vraji de la zei)
De ex: sunt atacat si doresc sa dau bufnita de la atena..(pe atacul care il primesc ) ma anunta cu rosu ca aceasta putere pot sa o dau doar in atac)..:(( la fel si celelalte vraji care ar trebui sa se dea pe atacurile adverse..


2. A doua intrebare...dc nu pot sprijini cu unitatile mitice alt oras..? (de exemplu trimit pegasul sa sprijine un oras si ei se intorc inapoi..:((
 

DeletedUser

Guest
La 1, e posibil ca atacurile respective să aibe deja vrajă dată și nu mai poți da tu.
La 2, răspunsul e simplu, orașul sprijinit nu are zeul corespunzător.
 

DeletedUser

Guest
La 1, e posibil ca atacurile respective să aibe deja vrajă dată și nu mai poți da tu.
La 2, răspunsul e simplu, orașul sprijinit nu are zeul corespunzător.

da la 2 am inteles...insa la prima intrebare e ff ciudat..deoarece am incercat de multe ori..:( .. poate fi vorba de ceva eroare??
 

DeletedUser

Guest
Aceasi problema am avut.o si eu...el da pe oras click...nu pe atacul propriu zis...
de aceea zice ca poate fii folosita doar in atac...da click fix pe iconita..si iti apare o fereastra,unde ai info si vraji...atunci ai sa poti:p

Bafta!
 

DeletedUser

Guest
Sunt mai multe tipuri de magii, citeste ce face fiecare si o sa intelegi!!! sunt magii care te ajuta cu producerea de resurse, altele cresc viteza de construire a unitatile si altelea se folosesc in atacuri sau aparare!!! E simplu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus